AC/DC - Sofia (Bulgaria) 14.05. - May 2010

Θα πάει κανείς από εδώ με την εκδρομή του eightball?

Yup… κανονικά και με τον νόμο!!

Τελικα με αεροπλανο ποιοι θα μαστε?

Εγω πεταω με Ολυμπιακη στις 7.45 το πρωι. Μονος μου θα μαι οποτε αν ψηνεται κανενας για παρεα ας στειλει κανα πμ…

Έβγαλα σήμερα με το τρένο 8)

Φεύγει 6:40 από Σαλόνικα και από Σόφια την επόμενη μέρα στις 07:00

Σύνολο 36,60 Ε :-))))

εχω μιλησει με τον tatass και ειπαμε οσοι παμε μεμονωμενα να βρεθουμε σε ενα κεντρικο σημειο της Σοφιας να παμε στο γηπεδο!

Υπαρχουν 2 μερη κατα τη γνωμη μου οπου μπορουμε να συναντηθουμε. Ενα ειναι στο NPC (το μεγαλυτερο πολιτιστικο κεντρο της Σοφιας) και μετα απο εκει ειναι ενας 10λεπτος δρομος ολο ευθεια προς το γηπεδο ειτε στη σταση του μετρο που ειναι διπλα στο γηπεδο (αν κανονησουμε στο γηπεδο με τοσο κοσμο δεν θα βρεθουμε ποτε :lol::lol:)

Οσοι εισαστε μεμονωμενοι στειλτε μου μηνυμα

Εγω θα ειμαι εκει απο την Πεμπτη και θα φυγω Δευτερα πρωι

4 μερες ακομη!!!

και οι βαλίτσες είναι έτοιμες ήδη:D

αλλοι 2 απο Αθήνα, καβάλα στο RnR train ! (αν δεν απεργήσει ο ΟΣΕ, αλλιώς οδικώς !)

πότε και με ποιο τρένο φεύγεις από Αθήνα ???

παιδιά άσχετο αλλά ξέρουμε τίποτα για support???

λοιπον οι μερες πλησιαζουν . Οσοι εισαστε μεμονωμενοι και θελετε να βρεθουμε στειλτε μου μηνυμα. πιθανως χωρος συναντησης, σταση μετρο στο γηπεδο!

Καλημέρα παίδες.Να ρωτήσω αν γνωρίζει κανείς βέβαια αν θα υπάρχουν εισιτήρια έξω απο το γήπεδο γιατί θα το αποφασίσω πραγματικά τελευταία στιγμή λόγω δουλειάς.Λέτε να την φάω και ν’ανέβω μόνο για τουρισμό?

μου περισσεύει ένα εισιτήριο για front of the stage right ;-))

Χεχε. Και μένα επίσης… Ίσως κάποιος θέλει 2 οπότε να τον βολέψουμε… :slight_smile:

Guardian θα τα παραλάβεις εκεί; Γνωρίζεις αν η eventim θα έχει κανένα stand εκεί;

ναι από εκεί θα τα παραλάβω κι εγώ …
τώρα για stand δεν ξέρω αλλά αν θυμάμαι καλά κάποιο άλλο μέλος του forum είχε πει πριν καιρό ότι είχε ρωτήσει και θα έχουν ακριβός έξω από το γήπεδο …

Ναι βρε παιδιά εσείς τα έχετε τα εισιτήρια και μακάρι να μπορούσα να σας πω τα παίρνω και τελείωσε. Το θέμα είναι οτι εγω θα ξέρω Παρασκευή πρωί αν θα μπορέσω τελικά ν’ανέβω οπότε θα προτιμήσω να το ρισκάρω.Aς μπορέσω εγώ να πάω και πιστεύω όλο και κάποιος τρόπος θα υπάρχει για να μπώ …:twisted:
Thanks για τις απαντήσεις!

Ναι θα έχει έξω απο το γήπεδο μου είπαν:)

αντε τυχεράκηδες, να περάσετε καλα!

Ενδιαφέρομαι για 2 εισητήρια… crabsody σου έστειλα μήνυμα, Gurdian σε εσένα δε στέλνει. Αν μπορείτε απαντήστε εδώ.

Έχει και στο internet απλά αν δε τα έχετε δώσει θα ήμουν πρόθυμος να σας διευκολύνω :stuck_out_tongue: Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Εχουμε κλείσει εδώ και καιρό εισιτηρια για την συναυλία εγώ και ένα φιλαράκι.
Τελικά θα παμε με λεωφορείο απο τον ΟΣΕ Σοφια,Παρασκευή πρωί,επεδιή το eightball γεμισαν οι θέσεις.υπαρχει κανείς με αμαξι που να μπορεί να μας φέρει πίσω σαλονικα?φυσικά θα τσονταρουμε βενζινες.