AC-DC Tribute Live @ Lazy - Σαββατο 14/03

Big Ballz - The Ultimate AC/DC Tribute Band ? Live - Σάββατο 14 Μαρτίου στο Lazy - Λεωφόρος Πεντέλης 1 - Αττική οδός Έξοδος 12

Lazy, Wizard, Texas, Όνομα του Ρόδου, Jasmine, Budgie Club, Ghosthouse, Πευκώνας… όσοι ήρ8αν είδαν με τα μάτια τους πραγματικά ότι η μπάντα είναι άπαιχτη!!! Ρωτήστε τους?..

?Μετά από πολύ καιρό και ύστερα από πολλές αναβολές αποφάσισα να παρακολουθήσω μία συναυλία σου, ήσουν και στην γειτονιά μου οπότε ήταν ευκαιρία. Όταν παρακολουθώ tribute μπάντες είμαι λίγο επιφυλακτικός με αυτό που θ’ ακούσω διότι τις περισσότερες φορές οι μπάντες απλά ακούγονται και τίποτα παραπάνω. Όταν μου είπες ότι η φωνή σου μοιάζει με αυτή του Bon Scott υπέθεσα ότι έχεις μεγάλη φαντασία. Φίλε μου σου ζητώ συγνώμη. Μάλλον εγώ είχα μεγάλη φαντασία για να τα σκέφτομαι όλα αυτά. Εσείς δεν είστε tribute band των AC/DC, είστε οι ίδιοι οι AC/DC. Bon Scott εσύ και οι αδερφοί Young δεξιά και αριστερά σου. Σ’ ευχαριστώ πολύ γι’ αυτό που άκουσα, πέρασα πάρα πολύ ωραία, και εύχομαι στο μέλλον να παίζετε σε μεγαλύτερο κοινό και όχι μόνο μπροστά σε 30 - 40 άτομα που ήμασταν εχτές.
Επειδή είναι απόκριες σίγουρα δεν είσαι ο Μητσικώστας μεταμφιεσμένος;
But we’ve got the biggest balls of them all…?
Σ.Σ. - 01 ΜΑΡΤΙΟΥ 2009.

Είναι αλήθεια, χωρίς υπερβολές, ότι το βλέπεις και δεν το πιστεύεις!! Όσοι είχαν αμφιβολίες ΤΟ ΞΕΧΑΣΑΝ! Είναι ότι καλύτερο κυκλοφορεί.
Αυτή την εβδομάδα ετοιμαστείτε!!!

Σάββατο 14 Μαρτίου στο Lazy - Λεωφόρος Πεντέλης 1 - Αττική οδός Έξοδος 12

Ώρα έναρξης: πάντα την ώρα που βγαίνουν τα? φαντάσματα!!!

Get Ready To Rock!!!

Λεπτομέρειες στο: www.myspace.com/bigballztribute

500 μέτρα απ’ το σπίτι μου ;p

Ναι man Λ. Πεντελης 1 αν τόσο είναι από το σπίτι σου, τοτε YES!!! Αν γουστάρεις AC/DC ιδίως Bon Scott era είναι εμπειρία!!!

Ρε μάγκες γιατί δεν ανεβαίνετε μία από Σαλόνικα;

Δεν χρειάζομαι διεύθυνση για να το επιβεβαιώσω, περνάω συχνά από κει. ;p
Πολύ πιθανό να το τιμήσω.

Xμ, γιατι οχι?:-k Μονο και μονο για το nickname σου με ψηνεις ασχημα να ερθω!!!:p:lol::lol:

Μπορεις να πεις ωρα και τι παιζει με εισοδο κλπ? Εχω ξαναρθει στο Lazy για live αλλα καμποσο καιρο πριν και δεν πολυθυμαμαι…

Καλα, αν μου πεις πως θα εχετε και bagpipers στο “long way to the top” εχω ερθει μπουσουλωντας!!!:D:D:lol::lol::lol:

Edit: Τωρα ειδα ωρα στο muspace! 11:30 ειναι ετσι?

Στην Πατρα παντως ειχε 15? και γι’ αυτο δεν ειχα παει.

Κριμα γιατι θα ηταν καλη φαση.

Αμα ξαναερθουν εδω με κανα 10αρι θα παω.

Ώπα!!! Πολύ κίνηση!!! ένα ένα παίδες!!!

Σαλόνικα θέλουμε πάρα πολυ να ανέβουμε αλλά μέχρι στιγμής είναι θέμα πρότασης και budget. Και φαντάσου ότι ζητάμε σχεδόν το minimum. Δεν είχαμε κάποια καλή πρόταση αλλά και κάποιες που είχαμε δεν κάλυπταν σχεδόν ούτε τα έξοδα της μετακίνησης… εμείς απλά περιμένουμε να γίνει κάτι ή να υπάρξει κάποια πρόταση. Πιστεύω ότι Σαλόνικα θα γίνει Χαμός. Στην Πάτρα ας πούμε που πήγαμε, ήταν όλα άψογα. Οπότε περιμένουμε…

OK MAN!!! Αν είναι έτσι τότε… Αξίζει να το τιμήσεις αν γουστάρεις AC-DC Σίγουρα στο λέω guarantee!!! Σε περιμένουμε!

Hey, what about the price?:frowning:

Χα Χα :)) Σ’αρέσει το nick μου?? Και συ βλέπω δεν πας πίσω… Το έχω εδώ και 10 χρόνια τουλάχιστον!!! Έμενα και 1 χρόνο στο Stirling… FREEDOM!!!
Η Τιμή είναι 10 Ευρώ και τα 5 είναι για κατανάλωση, πληρώνεις δηλ τη διαφορά για μπύρα ή ποτό…

Το ξέρω το είχα ακούσει ότι στην Πάτρα ήταν ακριβά αλλά έμαθα ότι ο Σπήλιος το κατέβασε τελικά και το έκανε 10. Πάντως ήταν όντως πολύ καλά και όλα τα παιδιά εκεί ήταν άψογοι. Να σου πώ και κάτι? Ρε συ κάπου δικαιολογείται να είναι και λίγο τσιμπιμένο γιατί όταν φέρνεις κάποιον εκτός πόλης πρέπει να πληρώσεις μεταφορικά και διαμονή. Και μη ξεχνάμε ότι το stone δεν είναι και τεράστιο για να πεις ότι θα βάλει τόσο πολύ κόσμο ώστε με 10 ευρώ θα βγάλει τα λεφτά του… είναι και λίγο ρίσκο… οπότε εκεί λίγο του δίνεις ένα point…

hehe nice!!!:D:metal::drunk:
Πιθανοτατα θα ειμαι εκει!!:slight_smile:

Ναι κι εγώ. Θα φέρω και κανα 2-3 φίλους ;p

Ωραια, θα τα πιουμε εκει!!:drunk:

Ωραια!!! Θα είμαστε εκεί!!!

Rock’N’Roll!!!

Σιγουρα…

Αλλα δεν υπαρχει παντα σαλιο (ειδικα στην ηλικια μου).

Τωρα δεν ξερω αν ειχε αλλαξει κατι, αλλα λογικα θα ηταν την τελευταια στιγμη ή κατα τη διαρκεια της βραδιας.

Εχεις παντως ενα δικιο.

Αν ξαναερθουν με ενα 10αρικο θα τους τιμησω.

Αν ξαναερθουν θα συννενοηθουμε και θα κανονισω να μπεις χωρις εισοδο οκ???

Σιγα βρε.

Απλα δεν μπορω να χαλασω ενα 15ευρο συν φαγητα ή λοιπες μαλακιες σε ενα Σαββατο.

Ενα 10ρικο που ειναι στανταρ καθε φορα που βγαινω το δινω για στηριξω μια πολυ καλη προσπαθεια σαν αυτη των παιδιων.

:wink: :wink: :wink: