Accept - Blood Of The Nations

Τέτοια να διαβάζω! Κι εγώ από αυτά που έχω ακούσει είμαι αρκετά ικανοποιημένος…

Διαβάζοντας τα σχόλια με έχετε ψήσει να το ψάξω. Είμαι και εγώ κολλημένος με την UDO περίοδο, όμως αν είναι όπως τα λέτε αξίζει το άκουσμα

Άκουσα κάποια κομμάτια…και πια το κλασικό μέταλ,όπως εδώ, και το πάουερ, ζουν φέτος τα καλυτερά τους, εδώ και χρόνια:):!:

Αν και δεν έχω ακούσει τον δίσκο παρα μόνο τα δύο τραγούδια και το τραγουδι blood of the nation,πιστεύω πως ο δίσκος γενικά πρέπει να γαμάει…

Αρχικά νόμιζα πως θα ήμουν ένας γραφικός, αλλά παιδιά εδώ μιλάμε για ΔΙΣΚΑΡΑ!!! Είμαι κ εγώ οπαδός του UDO αλλά η δισκάρα αυτή δεν υπάρχει! Είναι ο καλύτερος reunion δίσκος από την εποχή του Perfect Strangers! Όσο περισσότερο τον ακούω, τόσο πιο πολύ με πορώνει! Παραθέτω μερικά δείγματα… αν κ πρέπε να το πω: ΑΓΟΡΑΣΤΕ Η ΚΛΕΨΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΣΚΟ!!! Αξίζει κάθε γ@@@@ δεκάρα!

ΔΙΣΚΑΡΑ!!! ΔΙΣΚΑΡΑ!!! PURE HEAVY METAL!!!
Mπραβο στους ACCEPT παιζουν σαν να αρχιζουν τωρα,φρεσκοι με ιδεες τσαμπουκα και ορεξη!!! Καλα το locked and loaded pandemic και new world coming τα εχω λιωσει!!!
Μπραβο σας Γερμανοι…!!!

λαθος τιτλος για το αλμπουμ.
shock of the nations επρεπε να λεγεται!!!
ρε τι χειροβομβιδα εσκασε στα χερια μου!!! ρε αυτοι θα με κανουν να ξεχασω τον UDO!
κατσετε καλα βρε. 35 χρονων ειμαι και νομιζω οτι ειμαι 12!! θα με τρελανουν αυτοι. ΔΙΣΚΑΡΑ!!!

Φέρτε τους Ελλάδα να τρελαθούμε!!!

Αυτό ακριβώς:):!:

το “αστείο” της υπόθεσης είναι ότι ακούγεται σα να τους βγήκε πολύ εύκολα. ρησπεκτ.

double post γιατί έτσι. αυτό δεν είναι νέα κυκλοφορία, best of είναι.

ορθώνει με άνεση ανάστημα σε restless & wild, balls to the wall, metal heart κλτ και τους κλείνει πουτανιάρικα και το μάτι.

Νιώθω λίγο μαλάκας ε.

http://rocking.gr/modules/forum/showpost.php?p=627514&postcount=11

http://rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=11652

Accept σας ζητώ συγνώμη!

Είναι ίσως λίγο νωρίς να πούμε μεγάλες κουβέντες που να περιέχουν δίπλα-δίπλα τις λέξεις “κλασσικό μέταλ” και “δεκαετία” ή ακόμα και “εικοσαετία”… το μόνο βέβαιο αυτή τη στιγμή είναι ότι τρέμουμε. Από συγκίνηση. Και δέος.

Αμ κι εγώ είμαι έτοιμος για μεγάλη κωλοτούμπα! Είχα ανοίξει και το δεύτερο topic Γράκχε… Μιλάμε έχω πάθει πλάκα, δεν μπορεί να είναι τόσο καλό αυτό που ακούω και ξανακούω!!

Δεν είναι τόπικ το πρώτο βρε. :stuck_out_tongue:

ahahaha, είναι σα να διαβάζεις αθλητική εφημερίδα της προηγούμενης μέρα την επόμενη του αγώνα το θρεντ :lol:

:drunk::drunk::drunk: Και κάποιος μου είπε να τις κόψω τις άτιμες…αλλά εγώ εκεί δεν ακούω :stuck_out_tongue:

Μπα, η ακρόαση αυτού του απροσδόκητου έπους από τους Accept φταίει… “υπό την επήρρεια”, που λέμε! Ή, πώς λέμε κλασσικά, “και πού να σφίξουν οι ζέστες”; Ε όχι μόνο σφίξανε οι ζέστες, αλλά έσκασε και κλασσικομέταλ δισκάρα εν έτει 2010! Πολύ θέλει ο άνθρωπος; :stuck_out_tongue:

Xεχε έτσι ακριβώς, τα δείγματα ήταν ενθαρρυντικά με τα The Abyss και Teutonic Terror(τσακίζει κόκαλα) αλλά εδώ δεν πάει τίποτα πίσω! Και ο κοντός θα μας κάνει να ξεχάσουμε(υπερβολές) τον θεό Udo!!

Δεν χρειάζεται να ξεχάσουμε κανένα…μόνο να απολαύσουμε χρειάζεται, και αυτόν και τους παλιούς δίσκους:):!:

συνεχίζω τις ιερολυσίες λέγοντας ότι ο νέος σβήνει udo :!: