Μachine Head

ρε οι Machine Head live μαμανε!!!
τρελααααα λεμεεεε

1 Like

Δεν ειμαι καποιος τρελος φαν τους,αλλα μονο και μονο που ειναι anniversary συναυλια και θα παιξουν original members,θα τους τιμησω.:sunglasses:

1 Like

Mονο εμένα μου φαίνεται κάπως το ότι θα παίξουν 2 σετ με 2 διαφορετικά line up?

κάπως ; τυπου δηθενιά ;

Είναι κάπως και ελπίζουμε να αποτύχει το εγχείρημα, έτσι ώστε να μείνουν Logan/Kontos, μήπως και γράψουν κανένα σοβαρό δίσκο μετά την τελευταία πατάτα.

Πάντως ο Flynn νομίζω είχε πει ότι δεν ήθελε να μπει στη διαδικασία να βάλει τους Logan/Kontos να μάθουν καινούρια κομμάτια - γιατί μπορεί και να αρνούνταν να συμμετέχουν (λέω εγώ), έτσι ώστε να αφοσιωθούν στο Burn my Eyes.

1 Like

έχουμε νέο ντραμερ

1 Like

Και κιθαρίστα, Wacław Kiełtyka απο Decapitated

1 Like

Ανεβηκα το πρωι κεντρο για ψωνια κ επ ευκαιρια πηγα να παρω εισιτηρια απο το ticket services . Ηθελα να πληρωσω με καρτα κ η κοπελια μου λεει οτι εχει προμηθεια 1,6 ευρω . Δλδ πηγα σαν μλκας εκει κ μου χρεωνετε κ γαμησιατικα???Τουλαχιστον το πρωην ticket house ( απο το οποιο περασα κ ηταν κλειστο) δεν σε χρεωνει αν πληρωσεις με καρτα . Τεσπα πηγα σε atm κ εβγαλα λεφτα για να πληρωσω . Μλκιες . Καρακιοζιλικια . Οτι μπορουν να αρπαξουν.

Νομιζω οτι απαγορευεται αυτο.

Είχα ξεχάσει ότι έρχονται τον Μάιο. Δεν τους έχω δει ακόμα, το περιμένω πως και πως το live. Όσο για την διαφορά αγοράς ηλεκτρικού εισιτηρίου, κάντε την καλή και πάρτε από το viva. Με πληρωμή από πιστωτική αν πας στο εκδοτήριο δεν βγάζεις άκρη. Άσε που τους δίνεις και θάρρος να σε εκμεταλλευτούν περισσότερο.

Δεν εχει εισιτηρια το viva για τη συγκεκριμενη συναυλια. Εχει το ticketservices.

Υπαρχει νομος που λεει πως απαγορευεται να χρεωνεις επιπλεον την πληρωμη με καρτα αντι για μετρητα. Απο τοτε που βγηκε αυτος ο νομος σταματησε και το Τικετ Χαουζ να το κανει - παλιοτερα το εκανε, εννοειται. Μου κανει εντυπωση που στα εκδοτηρια του ticketservices ζητησανε προμηθεια για πληρωμη με καρτα.

Μία απλή καταγγελία στο συνήγορο του καταναλωτή θα τους οδηγήσει στον ίσιο δρόμο …

live in Freiburg, Germany
The first show of “Burn My Eyes 25th Anniversary Tour”.
Saturday October 5th, 2019

Setlist:

1. Imperium
2. Take My Scars
3. Now We Die
4. Beautiful Mourning
5. Clenching the Fists of Dissent
6. Locust
7. I Am Hell (Sonata in C#)
8. Aesthetics of Hate
9. Darkness Within
10. Catharsis
11. From This Day
12. Ten Ton Hammer
13. Is There Anybody Out There?
14. Halo
15. Davidian
16. Old
17. A Thousand Lies
18. None But My Own
19. The Rage To Overcome
20. Death Church
21. A Nation On Fire
22. Blood For Blood
23. I’m Your God Now
24. Real Eyes, Realize, Real Lies
25. Block

6 Likes

Απλά δεν υπάρχει!!!

1 Like

Μπράβο , σταθερά τιμιοτατος

1 Like

Άχαστο!

2 Likes

Από τις πιο τίμιες μπάντες live. Σταθερά εξαιρετική απόδοση, πολύ ώρα στο σανίδι, δεν έχει τύχει ποτέ να μην περάσω καλά σε λάιβ τους.

1 Like
1 Like