Active Member

Ναι ρε προφανως προτιμάμε Τοτεμ με τα μπούνια και σοβαρούς ανθρώπους απλά ξέρω γω σε μια λίστα ονομάτων που έχει Νέβμα-Ισορροπιστή μέσα ο Tiny μου φαίνεται ξέρω γω το λιγότερο πρόβλημα :stuck_out_tongue: Άντε και την επόμενη φέρτε Μικρό Νικόλα :lol:

http://left.gr/news/hip-hop-kai-low-bap-deihnoyn-dromo-enomenoi-enantia-ston-fasismo-gia-ton-p-fyssa

Αραγε υπαρχει καπου ολοκληρη ή ηταν οντως τοσο συντομη?

Ωραιο το photoshop με foxmoor Και x-ray διπλα διπλα να συνομιλουν χαλαρα:roll:

photoshop σε όλες τις φωτογραφίες, τι θέλουν να κρύψουν άραγε;;

Συνέντευξη τύπου για τον #KillahP

!!!

έχω να τους ακούσω απο την εποχή που ηταν ακόμα μαζι με τον xRAY
και χάρηκα που επέστρεψε ο νικήτας στους active member έστω για ένα λαιβ
Παρόλο που μου αρέσει η φάση που έχει κανει με τις ρόδες που ειναι πιο ροκ

Έχει καταντήσει γραφικός και κουραστικός. Ας είναι το Cosmos Alivas το τελευταίο του άλμπουμ.
Αλλιώς να κάνει κάτι διαφορετικό, μαζί με το Μεντζέλο ή όποιον άλλο θέλει, εκτός low bap.

Ο μεγαλύτερος κωλοτούμπας στην ιστορία ο χοντρός. Τα σκηνικά με τον Μπρακ και η επιστροφή του Νικήτα είναι τόσο απελπισμένες κινήσεις για το hype.

Περαστικά στα πρόβατα του χοντρού.

Eκει στο 1:10

…ποτέ δεν ήμουν φαν αυτής της φάσης, πάντως επειδή πριν κάμποσα χρόνια έτυχε να τον γνωρίσω, και να πούμε δυο-τρεις κουβέντες, μου φάνηκε πολύ ενδιαφέρον τύπος, και γενικά αρκετά εντάξει…τώρα για τα τραγούδια του, πιστεύω ότι οι στίχοι του, έχουν αρκετό ενδιαφέρον, ενώ μουσικά δεν την παλεύω:):!:

ΟΚ αλλά πόσο ακόμα να κρατήσει η κωλοπιλάλα του; Έχει σχεδόν 20 χρόνια, δε κουράστηκε κι ο ίδιος;