AFI ( A Fire Inside)

Α ναι, ο Gerard Gay είναι ένα επιπλέον ατού :stuck_out_tongue:

οfftopic : o gerard δεν είναι gay έχει παιδί και είναι παντρεμένος με την μπασίστρια των mindless self indulgence(kerrang χρήσιμες γνώσεις εεε mr_whats8))

σαν φανμποις κάνω και δεν είμαι κιόλας…

Αλλιώς το εννοούσα εγώ συντοπίτη αλλά τέλος πάντων :stuck_out_tongue:

Το image τέτοιων συγκροτημάτων μπορεί να μου τη δίνει αλλά στο κάτω κάτω τη μουσική τους ακούω…

τους ακούω τα τελευταία 3-4 χρόνια.

αγορασμένα έχω τα 2 τελευταία.

μπορώ να πω πως σε σύνολο το Sing The Sorrow είναι πιο πλήρες, αλλά μεμονωνμένες στιγμές του Decemberunderground μου αρέσουν περισσότερο.

σαν μουσική μου αρέσουν αρκετά, αλλά από μούτρα και στυλ δεν την παλεύουν μια. Ειδικά ο τραγουδιάρης πριν κουρευτεί πρόσφατα στον τελευταίο δίσκο ήταν απαράδεκτος.

έχω κάπου και το dvd, I heard a voice που είναι συμπαθητικό, όχι κάτι συγκλονηστικό.

στο νησί έχουν αρκετά μεγάλη περαση, με αρκετό promotion από το εκεί Hammer και φυσικά το Kerrang!. Έχουν και μια ιδιόμορφη σχεση, ολίγον διαστροφική με τους οπαδούς τους.

το Prelude 12/21 είναι εκπλητκικό.

Well said

[SPOILER]Γιουχουυυυυ! Κορίιιιιτσια

[/SPOILER]

Φωναρα ομως, εν αντιθεση με τον Way που λαηβ σπαει τζαμια


Now playing: SkaribaS - 4 ×ñïíþ
via FoxyTunes

μη με τσαντίζεις μικρέ με τα μούτρα του πρωινιάτικα…

:stuck_out_tongue:

αν κρίνω από βίντεα και το ντιβιντί τους, ούτε αυτός έχει καμια ιδιαίτερη φωνή στα live…

the leaving song
μου φτάνει που χουν γράψει αυτό.

Τούτο δω είναι όντως απίστευτη κομματάρα.

νεο σινγκλ, Μedicate, για το αλμπουμ Crash Love που βγαινει στα τελη σεπτεμβρη =Δ

τελείως gay.

αλλά θέλουμε να το ακούσουμε!

:lol::lol::lol: ναι θυμαμαι μου χες στειλει λινκ μια φορα και απο μακρινο πλανο φαινοταν γυναικα 100%

αυτη παντως εδω φαινεται περισσοτερο αντρας:

πολυ κσλο το decemberunderground αλλα δεν εχω κουσει πολυ τα αλλα εκτος απο sing the sorrow.Παντως προτιμω MCR

εε στο μαησπεης τους ακου το, τζαμπα τοβαλα?

Παντως εχουν και αλλο ενα κομματι που δεν τοχω ξανακουσει, b-side του Sing the Sorrow λεει η Βικη. Πολυμαρεσει. Carcinogen Crush λεει

Αν και οι παλιοί afi μ’ άρεσαν 100 φορές περισσότερο από τους τωρινούς, ψίφησα sing the sorrow γιατί όταν είχε βγει το χα λιώσει το άλμπουμ… το τελευταίο το θεωρώ άθλιο

μίστερ, αναφερόμουν στο δίσκο.
duh, που λένε στο χωρίο σου.

miss murder παντως.

και τι ειναι γκεη? το εξωφυλλο?

Τι επιφανειακος που εισαι, σαν το κορνελλ.

χαρακτιριστικο παραδειγμα μαπντας που εκανε επιτυχια χαρη στην εμφανιση των μελων του

θα εβαζα και αλλες αλλα το imageshack θα βαρεσει μπιελα

αουα, παλι ατα ιδια.

Μια σελιδα πισω να πας ξερωγω και σε βαρει το ντεζαβου

Μπορεί η εμφάνιση να είναι αστεία αλλά το Sing the Sorrow είναι γαμάτο.

ε ρε φιλε πρεπει να γινει ειδικη μνεια σε τετοια σκατοφατσα