AFI ( A Fire Inside)

καλα, αν εσενανενανε σου λεει κατι, κουρευτηκε =/

Γιατί το κανες αυτό ρε??? ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ???

παραμενει σκατοφατσα

οπως και ο ντραμερ τους

ωμαγαδ δεν εχει νοημα…

attention please!!!καθε φορα που ποσταρετε φωτογραφια του davey havok να την βαζετε σε spoiler καθως στο φορουμ μπαινουν και μικρα παιδια.Eυχαριστω

ε το εξώφυλλο είναι αυτό που θα έβγαζαν οι HIM αν έκαναν επίσκεψη στα ανάκτορα του Backingham και μετά έλβεπάν 3 ώρες Κάντι Κάντι.

ο κορνέλ γράφει τραγούδια για το super idol τώρα. σε παρακαλώ να μην τον ενοχλούμε ακόμα.

squall χαλάρωσε λίγο, και μένα μου φαίνεται γελοίο το εξώφυλλο του battles in the north των immortal αλλά δεν μπαίνω στο topic του black metal για να τους κοροϊδέψω.

Οπότε άμα δεν έχεις να πεις κάτι ουσιαστικό για το συγκρότημα…

νταξει ρε φιλε πλακιτσα κανω για να περασει η ωρα.Εξ’αλλου πριν αρχισω να τους θαβω σχετικα με την εμφανιση ειπα οτι καλοι ειναι στην μουσικη και στην τελικη αυτο ειναι που μετραει πανω απο ολα

Λεπον

Το σιντι ειναι πανεμορφο!

Ανωτερο απο το ντεσεμπεραντεργκρανουντ στα ματια μου, αλλα οχι επιπεδα sing the sorrow…

γενικα φαινονται πιο αισιοδοξα τα τραγουδια

αγαπες και λουλουδια σε end transmission Και too shy to shout. Γενικα ειναι μια ομορφια. Στα τοπ τα δικα μου για φετος, μου μπηκαν και στα τοπ10 αρτιστς στο λαστφμ τα διαβολια.

Δεν έχω ακούσει ακόμη το καινούριο και για να πω την αλήθεια σκόπιμα δεν το χω ακούσει γιατί κατά πάσα πιθανότητα θα ξενέρωσω…Ωστόσο τελευταίες μέρες λιώνω sing the sorrow και λέω για μια ακόμη φορά, πόσο επικό μπορεί να’ ναι αυτό το αλμπουμ??? (παρ’ ότι αποτέλεσε το μεταβατικό στάδιο από τους παλιούς καλούς afi, στους σημερινούς που δεν μ’ αρέσουν καθόλου…)

αλμπουμάρα και το καινούργιο αν και αρκετά πιο χαρούμενο απο τα προηγούμενα (χαρούμενο για επίπεδα afi μην φανταστείτε δηλαδή) γενικα΄4-5 κομματάρες (verronica sawyer smokes, end trasmission, meditate etc) και πολύ όμορφα bonus tracks. Για ακόμα μια φορά δεν μας απογοήτευσαν :slight_smile:

Eντέλει άκουσα κι εγώ μερικά τραγούδια από το νέο άλμπουμ, όσα υπάρχουν στο myspace… Nτάξει δεν μπορώ να πω ότι ήταν κακά τραγούδια…Δεν ήταν όμως και απίστευτα…Δηλαδή σε γενικές γραμμές δεν είδα κάτι το εντυπωσιακό…Το μόνο που μ’ εντυπωσίασε ήταν οι κιθάρες του Πάτζετ…Πραγματικά ο τύπος το’ χει, γράφει τέλεια πράγματα…

Χώρις να το χω ακούσει ολόκληρο, θα συμφωνήσω με τον κ.ουατσισνειμ, γιατί το προηγούμενο το θεώρησα πολύ μάπα…Ενώ σίγουρα δεν ξεπερνάει το sing the sorrow, απ’ τη στιγμή που με εντυπωσιάζουν όλα τα τραγούδια του:p

edit: ο Havoc έγινε επιτέλους ανθρωπός

Θα επιστρέψω πιο εμεπριστατωμένα, όταν το ακούσω όλο

bump

Πάντως κρίμα που το Art Of Drowning έχει αδικηθεί τόσο πολύ στο πολ…

Μιλάμε για ΜΕΓΑΛΟ άλμπουμ. Αν είχα τη δυνατότητα να ψηφίσω 2 πράγματα. Σίγουρα θα το ψήφιζα…

Γαμώτο δεν έχω καταφέρει ακόμη να ασχοληθώ όσο θα’ θελα με το καινούριο:( Eχουμε χρόνο όμως τώρα, και θα γίνει λίαν συντόμως…:wink:

Για χάρη των παλιών εποχών ψηφίζω Sing The Sorrow.

Ετσί! Για να πατάει κι άλλος κόσμος στο θρεντ!

Αν και… Μεταβατικές εποχές θα τις χαρακτήριζα κυρίως, παρά παλιές (ουτέ βέβαια νέες) :wink:

Ναι έχεις ένα δίκιο, απλά είπα παλιές περισσότερο για μένα, όταν και τους έμαθα 8)

μεγαλο λαηβ, και ωραιο σοου

περισσοτερα οταν ανεβει το ρηβιου

σετλιστ βασισμενο στο καινουργιο αλλα σε γενικες γραμμες ικανοποιητικο

εκτος απο το leaving song pt 1 που μαλλον θα μεινει αιωνιο απωθημενο…

τεσπα, παρτε κι ενα βιντεακι μου απο Girl’s Not Grey

Λεποοον να πω κι εγώ ότι η εμφάνιση τους στο Βέλγιο το σάββατο τους ανέβασε ακόμη πιο πολύ στην υπόληψη μου. Βασικά τους ΕΚΤΟΞΕΥΣΕ. Και όποιοι λένε μαλακίες για την μπάντα να αναθεωρούν σιγά σιγά.

Οι τύποι τα ισοπέδωσαν ΟΛΑ. Απίστευτη απόδοση. Havoc φωνάρα και στα live, σε αντίθεση με άλλους τραγουδιστες που ειναι απαραδεκτοι ζωντανα. Πατζετ φοβερός κιθαριστας, και γενικώς όλοι αψογοι. Επισης από τις καλύτερες σκηνικές παρουσιες όλου του φεστιβαλ.

http://www.youtube.com/watch?v=YZdXwvegvkA

Σετλιστ κορυφαιο για μενα. (ελειπε κι εδω ομως το leaving song pt.1)

Παιζει να ανεβασω κι εγω καμια πικ (απο ειδικη θεση για αναπηρους, με απιστευτο οπτικο πεδιο :wink: )

Κορυφαια στιγμη: death of seasons (το αγαπημενο μου) οπου ο χαβοκ τα δωσε ολα

ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ Ο ΧΑΒΟΚ ΕΓΙΝΕ ΑΝΘΡΩΠΟΣ???/

edit: να πω επίσης ότι ακούσαμε και το days of the phoenix!

bump

Ξεθαψα μετά από εποχές 3ης γυμνασίου-1ης λυκείου που τους έλιωνα και έχω συγκινηθεί.

ρε μαλάκες τί να λέμε είναι μπαντάρα. Και πείτε με πουστάρα στο μπουτσο μου. O πατζετ (κιθαρα για τους ημιμαθεις) ειναι πολυ μπροστα το παλικαρι.

Crash love τεραστιες αγαπουλες.

(sing the sorrow μνημα. θα το λεω σε καθε ποστ)