Agents of S.H.I.E.L.D

Άντε να ετοιμαζόμαστε σιγά σιγά, έχουμε μπει στην αντίστροφη μέτρηση
για μια απ’ τις πιο πολυαναμενόμενες καινούριες σειρές.

24 Σεπτεμβρίου πρεμιέρα, δηλαδή 25 σε 'μας.

[CENTER]

[/CENTER]

__Eίδα τρέιλερ. Δεν ψήθηκα. Ηθελα να ψηθώ. :?

καιρος ηταν για το τοπικ:p

Ξέρουμε πόσα επεισόδια θα είναι η σεζόν; Δηλαδή σε φάση 10-13 ή 20φεύγα (απο σεπτεμβριο μέχρι μαιο ξερωγω);

Αύριο! :smiley:

Έχει καμία σχέση με την παλαιότερη (κορυφαία) σειρά Shield?

Όχι. Έχει να κάνει με την S.H.I.E.L.D της Marvel. ([U]κλικ[/U])

και γενικά θα ανήκει στο Marvel cine-universe (ταινιες Iron man, Avengers, Captain America κλπ)

Καλούτσικο το πρώτο επεισόδιο. Όχι κάτι το ιδιαίτερο αλλά ήταν ευχάριστο. Ελπίζω να μην καταντήσει κάποια στιγμή σαν το Heroes.

εγω νομιζω οτι θα ειναι κανα αδιαφορο νερμομπουλι, pg 13, αμερικανιλα για να πιασουμε οσο περισσοτερο κοινο μπορουμε, σε φαση σαν το remake του ΚΙΤ, του ιπποτη της ασφαλτου(οχι οτι αυτο ηταν ποτε χαρντκορ, αλλα καταλαβαινετε τι εννοω, το γενικο πνευμα της σειρας. Χωσε μεσα και κανα ρομαντζο και μπλα μπλα βαρεμαρες.).

E δεν νομίζω ότι ο άνθρωπος που έκανε το Avengers θα παραδώσει κάτι νερομπλουμ. Έχει και εμπειρία από τηλεόραση, δεν είναι και κανάς τυχαίος. Εκτός αν θεωρείτε και το Avengers νερομπλουμ, οπότε πάω πάσο.

Όπως και να έχει, είναι πολύ νωρίς ακόμα.

Ωραίο το πρώτο αν περιμένω καλύτερα επεισόδια στην συνέχεια, νομίζω όμως ότι μερικές εμφανίσεις από τους μεγάλους ήρωες του σύμπαν της marvel είναι επιβεβλημένες.

Shepard <3

Τρελή τυρίλα το πρώτο, αλλά in Wheddon we trust, ελπίζω ότι θα πάρει τα πάνω του.

Mιεχ και το δεύτερο αλλά

[SPOILER]Samuel FUCKING Jackson[/SPOILER]

από τα λίγα ποστς εδώ να υποθέσω ότι δεν είμαι ο μόνος που λίιιιιγο απογοητεύτηκε, ε;

Όχι δεν είσαι μόνος. Εντωμεταξύ κάπου διάβασα ότι θα το πάνε για φουλ σεζόν μιας και είναι πρώτο σε τηλεθεάσεις στις ΗΠΑ.

Ούτε εγώ έχω συγκινηθεί τόσο, αλλά η σειρά είναι πιο πολύ για agents of shield, όχι super heroes. Πάντως ελπίζω να βελτιωθεί λίγο, έχω εμπιστοσύνη στο whedon.

Καλούτσικη είναι μωρέ εγώ την παρακολουθώ και ελπίζω να βελτιωθεί

5 πράγματα που γνωρίζουμε μέχρι τώρα για το Agents of S.H.I.E.L.D. και άλλα!Spoiler alert!!!

7ο επεισόδιο και η σειρά όχι μόνο δεν έχει βελτιωθεί αλλά σιγά σιγά πιάνει νέα όρια πάτου, στα τελευταία επεισόδια ξεκινάει και νομίζεις ότι βλέπεις ένα Fringe γ’ κατηγορίας και όχι μόνο δεν έχει δικαιώσει ούτε στο ελάχιστο τις προσδοκίες όλων αλλά αν συνεχίσει έτσι θα τη θυμόμαστε ως την τεράστια φόλα του Whedon.

γιατί την βλέπω ακόμα; γιατί ΑΓΑΠΑΩ την Chloe Bennet :oops: