Agua De Annique - Anneke van Giersbergen

Στα πλαίσια των εκδηλώσεων με την επωνυμία “ROCK HARD live experience”, το περιοδικό ROCK HARD, διοργανώνει ακουστικό show με την Anneke van Giersbergen, πρώην τραγουδίστρια των εξαιρετικά δημοφιλών THE GATHERING, η οποία θα ερμηνεύσει, μαζί με τον κιθαρίστα της Jori Dirks, τραγούδια από τη νέα της μπάντα, AGUA DE ANNIQUE, αλλά και λατρεμένες μελωδίες των GATHERING.

Σάββατο 8 Δεκεμβρίου, είσοδος 15e. UNDERWORLD CLUB…

Ναι αλλα που, Underworld? Εννοειται οτι θαμαι! Θαναι απο νωρις η Αννεκε για κανα αυτογραφο, κουβεντουλα κτλ?

Θα βγουν εισιτηρια για προπωληση η θα εχει εισοδο τη μερα του live?

αυτο ειναι οντως ενα καλο ερωτημα.

όλα θα κανονιστούν… το θέμα της συνάντησης με φίλους, αυτόγραφα κλπ… πάντα είναι στην κρίση του εκάστοτε καλλιτέχνη εαν θέλει και πως θέλει να γίνει… δεν νομίζω πως η Anneke θα έχει κάποιο πρόβλημα σε αυτό… σίγουρα θα της το ζητήσουμε πάντως…

όσό για το θέμα των εισητηρίων θα βρεθεί λύση ώστε όσοι θέλουν να έχουν προμηθευτεί από πιο νωρίς και να μην έχουμε πάλι την αναμονή και την ταλαιπωρία που είχαμε στους POS…

Aλλά ίδια μέρα με Rotting Christ;

από τους ROTTING CHRIST ή τον διοργανωτή της συναυλίας τους, μέχρι και αυτή τη στιγμή δεν μας έχει γίνει απολύτως καμία επίσημη ανακοίνωση, ή δεν έχουν καν στείλει έστω ένα mail σχετικό προς το περιοδικό μας για αυτή… πόσο μάλλον πριν σχεδόν ένα μήνα που οριστικοποιήσαμε το Live της Αnneke…
Στο ROCK HARD έχουμε ως αρχή να ανακοινώνουμε συναυλίες κλπ… μόνο εφόσον μας έχει ενημερώσει επισήμως ο ίδιος ο διοργανωτής και κανείς άλλος… και αυτό γίνεται γιατί τα άμοιρα τα ματάκια μας, έχουν δει πολλά κι έχουμε ακούσει τις άπειρες …αρβύλες!!8O

Άλλωστε, το κοινό είναι σχεδόν εντελώς διαφορετικο… και επιπροσθέτως ή θα γίνονταν το ακουστικό show εκείνη την ημερομηνία ή δε θα γίνονταν καθόλου… οπότε…

Οκεικ μπος! Θενκς φορ δι ινφορμεησον! Αναμενουμε νεοτερα…

arxika soz gia ta greeklish.

se pion mporoume na apeythinthoume gia plhrofories gia to event? epeidh exw skopo na katevw apo thessaloniki gia auto tha hthela na hxera kapia pragmata parapnw :S…

στα τηλέφωνα του ROCK HARD… 210 - 9939613 …ταπεινοί δούλοι σας, ότι μπορούμε να βοηθήσουμε…:slight_smile:

Όμορφο event ακούγεται.

Αμέσως μετά το τέλος του live της Anneke, θα ακολουθήσει meet ‘n’ greet για κουβεντούλα, αυτόγραφα κλπ… Έδωσε το ok η ίδια όπότε όλα καλά…

Λογικά θα το κάνουμε στο Underworld… αλλά να έχουμε και την επιβεβαίωση απο το club σήμερα. Νομίζω πως θα ήταν καλύτερα το meet ‘n’ greet να γίνει στον ίδιο χώρο για να μην ταλαιπωρούμε όσους θέλουν να παραβρεθούν σε αυτό… Αν για κάποιο λόγο οι υπέυθυνοι του club δεν συμφωνούν θα το το οργανώσουμε αναγκαστικά κάπου αλλού…

euxaristw poly gia thn voitheia

τις επόμενες μέρες, για όσους ενδιαφέρονται, θα πούμε πως θα γίνει να κανονιστεί να πάρετε τα χαρτάκια εισόδου από τώρα, προκειμένου να αποφύγουμε ταλαιπωρίες και καθυστερήσεις τύπου POS…

επίσης… τι ωραία δωράκια θα υπάρχουν για τους παρεβρισκόμενους στο live…

όμορφα,ειδοποιάτε,μη το χάσουμε αυτό!

Για δώσε ρε jim καμμιά ίνφο παραπάνω.Εισιτήρια κτλ δλδ.
Θα’ρθουμε φυσικά.

Διήμερο με Anneke και Lost!!!
Καλή φάση.

Αυτο ακριβως.
Αυτα τα χαρτακια εισοδου να υποθεσω μονο εκει κατω θα μοιραζονται.

Θα 'μαι κι εγώ εκεί μάλλον :smiley:

Αν μου πανε ολα καλα θα μαι κι εγω εκει!!!:slight_smile:

“χαρτάκια” εισόδου θα δίνονται και νωρίτερα… λεπτομέρειες για το πως και από που θα μπορεί όποιος θέλει να τα πάρει, από αύριο… ξέρω ότι σας έχω πρήξει με το “αύριο και αύριο” αλλά τρέχουν πολλά και πρέπει να γίνουν όλα σωστά…

πάντως, να είμαστε καλά και να έχουμε την υγειά μας, θα είναι ένα πολύ ξεχωριστό show με πολλά και ενδιαφερόντα happenings και δώρα…