Agua De Annique - Anneke van Giersbergen

όσοι επιθυμούν να αποφύγουν την ταλαιπωρία του “περίμενε” έξω από την πόρτα του Underworld στις 8/12/2007, μπορούν απο εβδομάδα (από 19/12/2007 δηλαδή :wink: ) να επικοινωνούν με τα τηλέφωνα του περιοδικού 210-9939613, ή στο 210-3838386, ώρες γραφείου, για να εξασφαλίσουν την είσοδο τους στο club από πιο νωρίς και χωρίς άγχος… :).

για να συμπληρώσουμε… αν και θα ανακοινωθεί επισήμως συντομότατα…

θα παραβρίσκεται ως special guest της βραδιάς… όπου θα ανέβει και στην σκηνή μαζί με την Annekke…

ο κος [SIZE=“5”]Arjen Lucassen[/SIZE] (Ayreon, Ambeon, Star One, Vengeance)…:smiley: :drunk: :metal:

:!: :!: :!: :!:

Πηρε ενας φιλος μου και του ειπαν οτι κρατησεις γινονται μονο για οσους εκτος Αθηνων, εμεις οι Αθηναιοι τι θα κανουμε?
Το θελω το χαρτακι

Για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις: Μπορείτε κι από την Αθήνα να κάνετε κράτηση. Όμως ο αριθμός θα είναι περιορισμένος. Προτεραιότητα έχουν για κρατήσεις τα παιδιά από την επαρχία (εκτός Αθηνών τέλος πάντων). Και θα πρέπει να είναι στο χώρο της συναυλίας σίγουρα 2 ώρες πιο πριν. Καλύτερο για όλους, και πιο εξυπηρετικό θα ήταν, όσα παιδιά είναι από Αθήνα να προμηθευτούν το “μαγικό χαρτάκι”

Χωρις να θελω να ακουστω “κακος” δεν ειναι λιγο καπως να λες οτι οι επαρχιωτες μπορουν να κανουν κρατηση και οι Αθηναιοι οποιος προλαβει?

πίστεψέ με όχι.

Τα παιδιά που με ξέρουν και τα βλέπω σε συναυλίες (αν και τα έχω πρήξει) καταλαβαίνουν τι ταλαιπωρία είναι να πρέπει να φύγεις καπάκια μετά τη συναυλία για ταξίδι. Επίσης, τα έξοδα και η ταλαιπωρία είναι πολλαπλάσια. Δύσκολα κάποιος θα ξεκινήσει για ταξίδι αν δεν είναι βέβαιος ότι θα μπορεί να παρευρεθεί στο event.

Τώρα δηλαδή αυτό με την προπώληση όμως δεν είναι σωστό! Άντε να βρούμε άλλο λόγο τώρα…

Πραγματικά ελκυστικότατο πακέτο το Σ/Κ με Lucassen και Paradise Lost! Μακάρι να μπορώ να παρευρεθώ.

Αυτό που είπα (ίσως να μην ήταν 100% σαφές), ήταν ότι ο αριθμός κρατήσεων θα είναι περιορισμένος. Γενικώς. Και ότι έχει περισσότερο νόημα να πάρει τηλέφωνο να κάνει κράτηση ένα παιδί που μένει στη Θεσσαλονίκη και δεν μπορεί να έρθει στα γραφεία του περιοδικού, παρά ένα παιδί που μένει δίπλα και μπορεί να έρθει οποιαδήποτε στιγμή, έστω και με ραντεβού να πάρει το χαρτάκι του και να έχει εξασφαλισμένη την είσοδο. Δεν είναι κρίμα κάποιος να ταξιδέψει ένα σωρό χιλιόμετρα άδικα;
Αν όλα λειτουργήσουν όπως πρέπει, δεν πρόκειται κανείς να μείνει παραπονεμένος. Εμείς θέλουμε να αποφύγουμε την ταλαιπωρία έξω από το club για όλο τον κόσμο. Είτε είναι από Αθήνα, είτε όχι.

θέλω να έρθω,(αθήνα α),τι πρέπει να κάμω?τελέφωνο και γίνεται κράτηση?θα πάρω “χαρτί” στα χέρια μου,θα τ’αγοράσω τώρα δηλαδή ή…τι??
ας βοηθήσει κάποιος φανταστικός sirjim:roll:

ουτε εγω καταλαβαινω τι θελει να πει ο Ghideous
Δηλαδη εγω που ειμαι απο Αθηνα θα πρεπει να περιμενω απ’εξω?
Γιατι να μην μπορει ο καθενας να παρει το εισιτηριο του απο νωρις?

ο φανταστικός Sirjim θα σώσει πάλι τη κατάσταση!! :lol:

λοιπόν διευκρινίζω…

Όποιος θέλει να προμηθευτεί από τώρα το μαγικό χαρτάκι μπορεί να κάνει τα ακόλουθα…

  1. Να πάρει τηλέφωνο στα 210-3838386 ή 210-9939613, καθημερινά από τις 9 - 15,30. Σ/Κ δεν παιζει!

  2. Να πει πόσα μαγικά χαρτάκια θέλει, κι από όπου τον βολεύει να περάσει να τα πάρει. Δηλαδή ή από τα γραφεία του ROCK HARD στο Ελληνικό ή από τα άλλα μας γραφεία στην πλ. Κάνιγγος στο κέντρο της Αθήνας.

  3. Για τα παιδιά που είναι εκτός Αθηνών, θα κάνουμε κρατήσεις τηλεφωνικά, προκειμένου να διευκολυνθούν και να μην μείνουν απ’έξω από την συναυλία, όπως συνέβει με κάποια παλλικάρια από την Θεσ/νικη στους POS.

Δηλ. Είσαι Θεσσαλονίκη ή απο κάπου μακριά anyway… . Πέρνεις τηλ και λες… “είμαστε 10 άτομα… λέγομαι Σειρηνάκης και θέλω να κάνω κράτηση…” Αφήνεις το όνομα σου και ένα τηλ. για τυπικούς λόγους. Έρχεστε στο UNderwold, 2 ωρίστες πριν ανοίξουν οι πόρτες, πέρνετε τα χαρτάκια εισόδου και καθαρίσατε!

Αν όμως, είσαι από Αθήνα, καλό θα ήταν να ερχόσασταν από τα γραφεία μας και να πέρνατε από τώρα τα χαρτάκια εισόδου για να μην περιμένετε έξω από το UNDERWORLD, και βγω πάλι κάποια στιγμή και σας πω πως δεν χωράνε άλλοι!! Μετά θα με βρίζετε ξανά, αλλά δεν φταίω εγώ όμως!!
Θα μας διευκολύνατε αφάνταστα αν, οι Αθηναίοι, πέρνατε από τώρα τα χαρτάκια εισόδου. Εαν δεν μπορείτε κάντε μας τηλέφωνο να σας τα κρατήσουμε, αλλά θα έρθετε τουλάχιστον 2 ώρες νωρίτερα από την ώρα που ανοίγουν οι πόρτες να τα παραλάβετε.

Όσοι δεν μπορείτε με τον έναν ή τον άλλο τρόπο να κάνετε κράτηση, ελάτε απευθείας στο ταμείο του UNDERWORLD τη μέρα του live και … όσοι προλάβουν τον Κύριο είδαν!

όλη η προσπάθεια γίνεται για να μην ταλαιπωρηθεί κανείς και να γίνουν πιο απλά τα πράγματα για όλους μας, προσπαθούμε να βελτιωνόμαστε αλλά θέλουμε και τη δική σας βοήθεια και συμπαράσταση (μη πω και ανοχή δηλαδή…:wink: ). Δεν είμαστε διοργανωτές συναυλιών, αλλά προσπαθούμε για το καλύτερο δυνατόν…

Σας ευχαριστώ για τη προσοχή σας (και την αγάπη σας!) :slight_smile:

Tωρα ελαλησες ορθα!

θα έρθουμε από τα γραφεία να πάρουμε τα μαγικά χαρτιά,αλλά τη μέρα του live θα σε βρίσουμε

Επιτελους, διευκρινιση για να καταλαβουμε

Μπορω να παω απευθειας στα γραφεια στην Κανιγγος (7ο οροφο) η πρεπει πρωτα να παρω τηλ και να πω “την ταδε μερα θα περασω να παρω 2 εισιτηρια στο ονομα ταδοπουλος”?

sorry που ρωταω πολλα (και χαζα) απλα δεν θελω να κανω καμια μαλακια και χασω την ευκαιρια

εμενα με βλεπω να το εξασφαλιζω λογω Luccassen. ε, ρε και να παιξουν κανα Valley Of The Queens… :smiley:

Όχι απλά Δευτέρα κάνε ένα τηλ. ότι έχουν έρθει και σε μας τα χαρτάκια εισόδου, γιατί τώρα τυπώνονται… Ίσως να τα έχουμε κι από αύριο. Αφού θα τα πάρεις με τη μια δεν χρειάζονται ονόματα κλπ…

Ο Lucassen θα είναι στο event από την αρχή μέχρι και το τέλος ως καλεσμένος μας… Απλά δεν ξέρω πόσα τραγούδια θα ανέβει να πει με την Annekke, είναι θέμα δικό τους αυτό και πως θα το κανονίσουν μεταξύ τους… Το σίγουρο είναι πως θα τραγουδήσουν πάντως μαζί…

Γενικά πρόκειται για το μοναδικό ακουστικό shοw που θα κάνει η Annekee σε όλη την Ευρώπη… και φυσικά το μόνο που θα είναι παρέα με τον Luccassen…

Και ένα hint…
θα υπάρχουν έξι συλλεκτικότα δώρα για έξι… πολύ τυχερούς… αλλά και πολλά άλλα ακόμα δωράκια για τους υπόλοιπους…

δεν ξέρω αν κάτι εγώ δε λέω καλά, αλλά να διευκρινήσω πως…

Εισητήρια φυσικά και θα μπορεί να προμηθευτεί κανονικά όποιος θέλει και το Σάββατο απο το UNDERWORLD κατευθείαν, πριν το Live…

teleio to live, euxaristoume paidia…kai pou mas afisate ligo sto soundcheck!!
Kai gia tis signed afises!!!