Agua De Annique - Anneke van Giersbergen

ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ

Να κατεβαινες…

Αχά. Αν μη τι άλλο σε είχαμε πρήξει. :-*

Μου έκλεισες και το τηλέφωνο στη μάπα. [-X Τι μπρουτάλ :stuck_out_tongue:

Οντως. Αντε μη βαλω και τις δικες μου φωτος.

:stuck_out_tongue:

Beautiful One
Yalin
Lost and Found
Come Wander with Me
Trail of Grief
Sunken Soldiers Ball
Day After Yesterday
Locked Away
My Electricity
Black Birds (Beatles)
Across the Universe (Beatles)
Valley of the Queens

και 2 δικα της
δε νομιζω να ξεχασα καποιο

Έπαιξε το Sunken ??8O Πού ήμουν ?

μόνο εγώ περίμενα να παίξει 4-5 από το καινούριο της και όλα τα υπόλοιπα gathering?:-k

Μπα δεν νομιζω και εγω με αυτο το σκεπτικο κατεβηκα αλλα και παλι δν με χαλασε καθολου :stuck_out_tongue: Απλα η παρουσια της ηταν αρκετη και το my electricity μαγικο.