Aids

Ενω ας πουμε το να συζηταμε θεωριες συνομωσιας για το ποιος διεδωσε τον ιο, αν υπαρχει αντιδοτο και μας το κρυβουν κι αν ολα αυτα ειναι σχεδιο των κακων Εβραιων ειναι σοβαροτητα…

Give me a break!

Ναι ειναι σοβαροτητα να μη “τρως” αυτα που σε “ταιζουν” :wink:

με στοματικό μεταδίδεται?

Είπα εγώ ότι το κείμενο είναι σοβαρό???

Το λινκ το έδωσα ως αφορμή και για υπάρχει,προσωπικός πιστεύω ότι λέει μπούρδες.

Το τόπι λέγεται AIDS,όχι μια θεωρία συνομοσίας για το AIDS,πράγμα που πάει να πεί ότι μπορείτε να μιλίσετε σοβαρά γύρω απ’ το AIDS χωρίς καν να πάρετε υπόψη σας το λινκ…

Σοβαροτητα ειναι να παιρνεις προφυλαξεις για να μην κολλησεις κι εσυ. Ειδαλλως, οι θεωριες συνομωσιας δεν μου λενε τιποτα…

Σοβαροτητα επισης ειναι η αποχη…Χειρουργικο γαντι και δωσ’του να καταλαβει :lol:

Βασικά,παράγοντες όπως η Εκλησία που υποστηρίζουνε ακριβώς αυτό κάθε άλλο παρά σοβαροί είναι…

Δεν μπορω τα αιματα…

με στοματικό μεταδίδεται?το χω απορια και γω αυτο…

τα προφυλακτικα θα επρεπε να δινονται δωρεαν…για καθε φορα που κανεις σεκς πληρωνεις ενα ευρω…

ναι παιδιά μεταδίδεται. οπότε προσοχή :wink:

ευχαριστω…εε επειδη αγχωθηκα…αμα κολησεις θα φανει αμεσως???

Ναι, συνήθως μετά από χρόνια. :slight_smile:

[-o< [-o< [-o< ο και ο θεος μαζι μ.ας… δηλαδη μπορει να χω κολλησει και να μην το ξερω…???

δεν ξέρω αν σοβαρολογείς αλλά τέσπα…

ναι δεν φαίνεται. στις γυναίκες συνήθως κάτι φαίνεται, στους άντρες τπτ. πήγαινε σε παθολόγο

εγω απ’οτι ξερω απ’το σαλιο δεν κολας παντως…

οχι απο σαλιο δεν κολλα…αλλα κολλα απο την παραμικρη πληγη που ισως να υπαρχει(εστω ερεθισμος) και στα υγρα του αντρα(σπερμα) ή της γυναινας…:wink:

Από σάλιο μπορείς να κολλήσεις… αν πιεις 3 λίτρα από το σάλιο του φορέα :stuck_out_tongue: (σοβαρά…)

Δε μπορώ να φανταστώ κάποιον να πίνει 3 λίτρα σάλιο για να πειραματιστεί… :lol:

Μόνο τον Cozy :lol:

οκ…ειπαμε…αλλα μην το παρακανουμε…και στο σαλιο υπαρχει αλλα σε πολυ μικρες ποσοτητες…