Καινούργιο album από τους Down

Εύχομαι ο Αnselmάρας να μπορεί να τραγουδήσει στις συναυλίες, αλλά δεν το βλέπω…

Παιδες βλεπω μεγαλη αγαπη για το NOLA και εννοειται πως ειναι απολυτα δικαιολογημενη με αυτα τα επη που χει μεσα,απλα εγω πιστευω πως το Over the Under ειναι το καλυτερο αλμπουμ της τελευταιας δεκαετιας…Με Never Try,Walk away,Mourn,On march the saints και σια ακομα και 3 χρονια μετα την 1η ακροαση μου πεφτει το σαγονι στα πλακακια. Και οπως σωστα εγραψε για τα καινουρια LP o φιλος πιο πανω: Χυσια παντου! :bow2: Bγαινουνε και λιγο πριν τις Πανελληνιες και θα με στειλουνε με την καταλληλη διαθεση,να τους μαμησω ολους :smiley: DOWN ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

κανα νεο εχουμε btw για το ep?

Το Over The Under για μένα είναι καλύτερο από το δεύτερο! Εντάξει το NOLA είναι από άλλο πλανήτη! Τι θα γίνει θα βγουν τα καινούρια να την ακούσουμε?? :smiley:

Nola και ξερό ψωμί.

αντε να πουμε ο μαιος ηρθε.κανα νεο?

…+και Over The Under…πολύ καλό κιαυτό:):!:

Μολις παρατηρησα οτι στο πρωτο Ep θα περιλαμβανεται το this work is timeless που ειχε δουλευτει περι το 2007 ( για αγνωστους λογους δεν μπηκε στο Over the under) τη demo version του οποιου μπορειτε να ακουσετε [B]εδω[/B]. Λογικα παντως θα το επαναηχογραφησουν. Αναμενουμε περισσοτερα απο τους γιγαντες οπου να ναι- τον τρωμε σιγα σιγα το μαη!

We are one of the most competitive supplier for varieties of caps and hats wholesale in China. Many cheap mlb hats and nhl hats wholesale on our site with fantastic quality. All kinds of styles for you including cheap snapback hats wholesale and also
snapback cap wholesale, they are really the biggest bargins for you.

Can I find your products in Monastiraki?

wtf #-o (mods που ειστε, μας βεβηλωνουν το θρεντ :-s)

http://www.youtube.com/watch?v=zYqvSa91Tew&sns=fb νεο κομματι

[B][U]Down IV Part I ? The Purple EP[/U][/B]

και επιτέλους http://www.rollingstone.com/music/news/song-premiere-down-witchtripper-20120726

Πολύ καλό το Witchtripper!

I have a boner.

και το misfortune teller σε studio version

akyro to xoun postarei pio panw

…δεν πειράζει, εγώ από σένα το πρόσεξα…πολύ καλό είναι:):!:

Το Witchtripper ειναι φοβερος κομματος, βαρυ και ασηκωτο. To Misfortune Teller μολις το ακουσα πρωτη φορα, καλο και αυτο, αλλα το Witchtripper πιο δυναμη. Ανυπομονω για το EP και ειμαι αισιοδοξος…

στους ρώσους

πμ ασαπ, καρδουλες και τα λοιπα