Album Exchange

Το έβαλες, τέλεια :wink:

Όχι ρε δεν έβαλα ακόμα δίσκο απλά δεν άντεξα να μην σχολιάσω :stuck_out_tongue:

1 Like

Τραγωδία στον ορίζοντα :smile:

1 Like

νταξει, ολοι πατε με τα σκυλια του χειμωνα και γω θα σας ριξω παπιες, χρονια πολλα

Αυτά ήταν η δεύτερή μου σκέψη. Και η τρίτη Ulver. ;p

Εσείς καλά τα λέτε, εγώ έριξα την ultimate φλωρια του 4ου exchange λογικά. Πώς δεν σκέφτηκα Agalloch ρε φίλε :scream:

μην βάλει γιατί έβαλα εγώ , βασικά . Τι να κάνω , αυτό μου ήρθε :rofl:

2 Likes

Και πολυ καλα εκαμες! Και εγω δισκο αρκετα γνωστης μπαντας εβαλα (οκ, δεν ειναι και judas priest αλλα σαν ονομα τουλαχιστον πιστευω ολοι θα τους ξερουμε), αν το εχει ξανακουσει καποιος δεν εγινε και τιποτα. Σημασια για μενα περισσοτερο εχει η ποιοτητα και το να ειναι on concept

1 Like

Halford το Winter Songs εβαλες;

3 Likes

Χαχα οχι.

Σαν σκληρος αντρας (που μετραει το μαλακτικο με το ματι και δεν υπολογιζει με μεζουρες) εβαλα κατι χειμωνιατικο μεν, αλλα οχι χριστουγεννιατικο. Και επειδη ειμαι και αναποδος ανθρωπος, δεν εβαλα black metal παλι

1 Like

Δεν έχω ιδέα για τι πράγμα μιλάτε όλοι πάντως ο γιασονας πάλι δισκάρα έβαλε.

και ναι μπορείτε να αλλάξετε. Είτε επεξεργάζοντας την φόρμα εφόσον δεν κλείσατε την καρτέλα, είτε στέλνοντας καινούργια και θα σβήσω την πρωτη

1 Like

οχι να το παινευτω, αλλα τοσα χρονια στο φορουμ ήμουν γνωστος για το καθολικα αναγνωρισμενο φανταστικο μου γουστο στη μουσικη.

6 Likes

Σε ποια καρτέλα ρε παιδια μπορώ να βαλω κ γω το λιθαράκι μου;

εδω

2 Likes

Done. Thanks :smiley:

Κανόνισε αυτό που έβαλες να έχει σωστή παραγωγή. Αν όχι, θα αιτηθώ να τύχουμε μαζί.

1 Like

Μπορώ να σου υποσχεθώ πως για την παραγωγή έχουν χρησιμοποιηθεί παραπάνω απο ενα μικρόφωνα.

3 Likes

Γαλαντόμους τους βρίσκω λοιπόν.

Έ ρε έτσι και πέσουμε μαζί τι θα γίνει.

1 Like

Ασχετο, πριν ξεκινησει ο τεταρτος γυρος δηλαδη

θα θελατε μηπως να εισηγηθω μηπως και τα ομορφοτερα (υπερκαρδουλεμενα δηλαδη) κειμενα φιγουραρουν σε καποια ειδικη ενοτητα της κεντρικης του σαητ;

Ψηφιστε, δεν ανοιγω διαλογο γιατι δεν εχω προταση ακριβως, απλα να δω αν η ιδεα αρεσει και το παμε απο κει

  • Ναι
  • Όχι

0 voters

Κάτσε γιατί μπερδεύτηκα. Πήρες τη δουλειά του @JTN ?? Εσύ θα βγάλεις τώρα τα ζευγάρια;