Album Exchange

Θα ηταν αρκετα μεγαλο το disorder αφου τον εχω κανει στεγνα ignore

Ποστάρουμε κανονικά τα ρηβιούζ μέχρι τη Δευτέρα ή όλοι μαζί τότε;

ο καθενας οποτε ειναι ετοιμος

2 Likes

@JTN Βάλε ένα κολονάκι ακόμα όπου θα είναι ο βαθμός που βάζει αυτός που ακούει το album και άσε τα υπόλοιπα σε μένα :eyes: :eyes:

Εγω δεν προκειται να βαλω βαθμο με νουμερο

Εγώ θα βάλω 5/7

1 Like

Θα ξανακούσω μεταλκορ στα γεράματα @LesAnTz, θα ακούσεις ροκ οπερα μπουα-χαχαχαχα (γαμάει ο δίσκος πέρα από την πλάκα!)!

@YoungAtlas θα ακούσεις δισκάρα.

2 Likes

Πολύ 2015/16 παίξαμε, ενδιαφέρον

εντιτ

Τον έχω ακούσει τον δίσκο που μου έτυχε, αλλά καθόλου δεν πειράζει. Έτσι που το είδα το έγγραφο στο μεταξύ θέλω για πλάκα να ακούσω 6-7. ^-^ @Pargalatsos αν δεν βρίσκεις τον δίσκο, στείλε μου.

1 Like

Ξενέρωτε

1 Like

Πλάκα μου κάνεις πριν ένα μήνα που άκουσα το Daniel decent into transitus
έλεγα ότι κάποια στιγμή πρέπει να κάτσω να εμβαθύνω… Με έφτιαξες! Όσο για την δισκάρα που θα ακούσεις τα λόγια είναι περιττά, δεν είναι χαζό χαρούμενο είναι πολύ σωστό ειδικά κιθαριστικα…

Χμμμ μήπως να βάλω άλλον? Τι κάνουμε σε αυτή την περίπτωση?

Μπες στο αρχείο :sunglasses:

Θελω κι εγω να το ακουσω αυτο το Pargalatso των nnnkkk

3 Likes

@Rebel κατεβαίνει αυτό που πρότεινες, αν δε βρίσκεις αυτό που πρότεινα πες να στο στείλω

1 Like

Κι εγώ έχω ακούσει τη δισκάρα που λέει ο Sevek αλλά ας μην αλλάξουμε, το point είναι το review και να ψήσει άλλους χρήστες να το ακούσουν (όχι; )

4 Likes

E ναι γιατί αν είναι κάθε φορά να ψαχνόμαστε και να αλλάζουμε ζήτω που καήκαμε

2 Likes

Νομίζω αν είναι κάτι που κάποιος άκουσε 1-2 φορές τουριστικά έχει νόημα να το ξαναακουσει κτλ. Αν είναι ένας δίσκος που ο άλλος έχει λιώσει όμως νομίζω δεν έχει και τόσο πολύ νόημα. @Sh_Wo_f ότι θες δεν έχω θεμα. (Btw το φετινό τους το eden in reverse έχεις προλάβει να το ακούσεις? Είναι εξίσου δισκαρα, αν θες παίζεις και με αυτό)

Edit: οκ, ότι αποφασισεις εγώ είμαι οκ

1 Like

ksanasteilto apo pargalatso re.

Εγώ φταίω που πήγα να βοηθήσω

MV5BNDJjNzJlOTYtY2U0MC00MDE4LWIxNDgtMGIxMDcyODg0NTE1XkEyXkFqcGdeQXRyYW5zY29kZS13b3JrZmxvdw@@.V1_CR0,2,712,400_AL_UX477_CR0,0,477,268_AL

edit: @JTN :joy: :joy: :joy: :joy:

5 Likes

ήδη παίζει εννοείται :+1:…Καλές ακροάσεις

2 Likes

@martian φιλαράκια με αγαπημένους The Wizar’d βλέπω

1 Like