Τι περιμένετε από το καινούριο album των scorpions?

αυτό που πραγματικά με ενδιαφέρει είναι το 41% που βλέπω…τίποτα μα τίποτα άλλο από αυτό το topic.
δεν αναφέρομαι στο τι πιστεύετε ότι θα ακούσετε,αλλά στο τι θέλετε εσείς να ακούσετε…πιστεύω πως είμαι σαφής.

Eγω ψηφισα πιο σκληρο και ρηγορο απο το unbreakable. Αν και το unbreakable μου αρεσε αρκετα.

κι εγώ αυτό ψήφισα… :smiley:
πιο σκληρά και πιο γρήγορα κομμάτια,και φυσικά 1-2 καλές μπαλάντες,επιπέδου lonely nights και when you came into my life κι όχι she said…

classic και hard, πιο σκληρό και πιο fast από το unbreakable, μελωδικό, πιο poser, πειραματικό. :smiley: :smiley: :smiley:

μόνο ένα άτομο μπορούσε να postάρει κάτι τέτοιο!!! :lol: :lol:

Ρε Metal_Laws κανε μια βολτα και δες τα υπολοιπα θεματα για μπαντες και τα δημοψηφισματα .Οσοι απαντησαν “ας σταματησουν” και τετοια ειναι ατομα που γουσταρουν τη μπαντα, δεν μπηκε κανενας ασχετος να πει “χαχα οι Scorpions οι τελειωμενοι” κι ετσι.Απλα εξεφρασαν μια αποψη που δεν υπαρχει στις επιλογες.Και η πλακα για μενα δεκτη ειναι αλλιως καθε φορα που κανει σχολιο ο Bluezlick του στυλ “κανενα” να το περνουμε σοβαρα ας πουμε, ε να πεφτει και μπαν αμα ειναι.Το φορουμ σου δινει απλα το ελευθερο να κανεις οτι θρεντ γουσταρεις αλλα δεν μπορεις να εχεις και την απαιτηση να ακολουθει το θρεντ την πορεια που θες εσυ.Αν βγαινει καποιος off topic γι αυτο υπαρχουν οι mods.Και ο vedder μια πλακα εκανε γι αυτο τα πηρα. Αντε τερμα με αυτην την βλακεια.

Εγώ θέλω κάτι ανάλογο του ύφους του Unbreakable. Το γούσταρα πολύ. Βέβαια ποτέ δεν ξέρεις ίσως και κάτι άλλο να ακουστεί πολύ ωραίο. Το σίγουρο είναι ότι θα το αγοράσω γιατί είναι Scorps!

Εγώ πάντως ψήφισα να είναι πιο hard από το Unbreakable, όπως κι ο Rudolf. Θεωρώ ότι ήταν ένας πολύ καλός δίσκος και ευχομαι τώρα για κάτι ακόμα καλύτερο. Φυσικά όπως κι αν έχει θα περιμένουμε να δούμε για να κρίνουμε. Πλησιάζει ο καιρός επιτέλους. :smiley: :smiley: :smiley:

Θα ήθελα δυνατές συνθέσεις που θα επιβιώσουν στις live set lists πάνω από 2 περιοδείες.

Θα ήθελα καλύτερη προώθηση του άλμπουμ.

Θα ήθελα άλλη μια διασκευή του …hurricane (Hurricane 2007) στα bonus tracks (Πλάκα είναι αυτό!) :smiley:

Και off topic:

Θα ήθελα αυτό που έγινε στο Wacken να γίνει στην Ελλάδα

Neo Wacken stin Ellada:naiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Να παίζουν Thrash… :lol: Aπλά να βγάλουν κάτι δυνατό και αντιπροσωπευτικό της ιστορίας τους…

Θέλω να κάνουν ένα δίσκο που θα τον ακούσω και θα μου πάρει το κεφάλι όπως τότε (παλιά :lol: ) με το Blackout…γίνεται;

αυτό περιμένουμε κι εμείς!!! :smiley: :smiley:

βασικά black θα ήταν καλύτερα. τους φαντάζεσαι με corpsepaint; ΛΟΛ

ειδικά ο μπερες με το corpsepaint ταιριάζει απόλυτα. :lol:

βασικά (σοβαρα τωρα) ελπίζω να με ξαφνιάσουν. απο τη μια μια 80ίλα τωρα θα ηταν λίγο κιτσ την παρούσα στιγμη. εκτος αν είχε παραγωγη τυπου τελευταίου europe. αναμένομεν…

να δούμε τι μπορεί να καταφέρει κι ο Child…

Angmar, θεϊκό το νέο avatar! :lol:

Το περιμένω σίγουρα πιο hard από το Unbreakable, και με σύγχρονο-εμπορικό(με την καλή έννοια) ήχο, μιας και παραγωγός είναι ο Child. Στην προσωπική του δισκογραφία δεν ξέρω πως τα χει πάει(απότι μου πε κάπιος φίλος τα προσωπικά του δεν είναι και τόσο καλά). Έχει συνεργαστεί όμως με ΄τεράστια ονόματα και έχουν γράψει μαζί κομματάρες, οπότε είμαι πολύ αισιόδοξη για το νέο δίσκο.