Album που ξεθάψατε μετά απο καιρό

Blitz λατρεία μεγάλη!!! Και τα πάνκικα και τα μετέπειτα. Παρέμειναν μεγάλοι αλήτες :stuck_out_tongue: Για Criminal Damage συμφωνώ με worst_enemy, τίγκα Blitz και γαμάνε εννοείται!

On topic:
Αρνάκια - Αρνάκια
Αρνάκια - Στο Στόμα Του Λύκου
Πίσσα και Πούπουλα - Πίσσα και Πούπουλα
Γενιά Του Χάους - Γενιά Του Χάους

Πολλα των Scorpions που ειχα να τα ακουσω παρα πολυ καιρο…

Εσύ θα πας μπροστά ε.

Στη μαπα.

Μεγαλη δισκαρα το Decapitated !

μεγαλη μπαντα… ειδικα το line up των 3 πρωτων αλμπουμς .

οff topic: τους ειχες δει στο live του 02 με Vader και Κrisiun ?
πρεπει να χω καμια 60 photos απ αυτο το live.
Παροξυσμος !!!

Οχι δυστυχως.Ειχε παει ενας φιλος και ειχε τρελαθει εντελως.

ένα αυτό

και ένα αυτό

όσο περνάει ο καιρός νιώθω ψιλοτυχερός που στο έμπα το 90’s παρακολουθούσα την metal σκηνή.Μέχρι το '96 βγαίναν δισκάρες και τρέχα στο 7+7 στο παλιό με τους εσωτερικούς διαδρόμους να πάρεις δίσκους.

Δεν είναι ακριβώς ξέθαμμα, αλλά επιτέλους (με πολύ μεγάλη καθυστέρηση) αγόρασα τον παρακάτω ΔΙΣΚΑΡΟ


[SIZE=“1”]
(cursed - I)[/SIZE]

Όσες εξαιρετικές απομιμήσεις και να γίνουν ρε πούστη, κανείς δε θα τους φτασει.

μεγάλος δίσκος.

Ειλικρινά το πιστεύω αυτό που’ χα διαβάσει κάποια στιγμή, ότι όταν κυκλοφόρισε προκάλεσε αμέσως τεράστιο σάλο στα σαλόνια του σκληρού ήχου.

δεν ξέρω, εγώ στο ΙΙ τους γνώρισα, αλλά το λάιβ τους στην Αθήνα το 2005 είναι χ_α_λ_α_ρ_ά το καλύτερο hc λάιβ που έχω δει.

Και έχω δει λάιβ πολλους από τους “μεγάλους” (εκτός από suicidal, integrity και cro-mags).

ζουλεύω:( Γαμώ τα νιάτα μου μέσα.

αααχχ!Απο τοτε που φυγαν οι Κοζανιτες απο το συγκροτημα,εχουν ψιλοεγκαταλειφθει απο τους Ελληνες οπαδους τους.δεν ακουγεται καθολου το ονομα τους σε συζητησεις ουτε η μουσικη τους στα αναλογα μαγαζια.αυτο δεν μας εμποδιζει να ενθυμουμαστε!!!

Οσοι δεν γνωριζετε τους μεξικανους el diablo τοτε τσεκαρετε εδω
http://www.stonerrock.com.mx/eldiabloENG.html