Album που ξεθάψατε μετά απο καιρό

Slayer - Seasons In The Abyss:):!:

[B]A-Ψ-Ο-Γ-Ο-Σ[/B]

Μεγάλη [B]ΔΙΣΚΑΡΑ[/B]

Therion - Secret of The Runes

Το αγαπημενο μου απο Therion.
Πρεπει να γινει πολλ.

Aυτός ο δίσκος είναι τεράστιος,δεν έχει μέτρια στιγμή μέσα,τέλειο.Το ξαναερωτεύτηκα.
Δεν ξέρω αν φταίει που είναι ο πρώτος δίσκος τους που έλιωσα αλλά μου φαίνεται πως θα είναι για πάντα ο αγαπημένος μου Gov’t Mule δίσκος.

Νιάτα :cry:

Περίεργο άλμπουμ αυτό. Αρκετά ως πολύ σύγχρονο για Venom αλλά όσες φορές και αν το έχω βάλει καραγούσταρα. Το είχα ξεχάσει στο ράφι για αρκετό καιρό αλλά ακόμα και τώρα που το έβαλα συνεχίζει να μου αρέσει πολύ.

Αυτο το ακουγα στο λυκειο,τα παλια χρονια δηλαδη:p

Δισκάρες.

και λιγα λες.πωπω.παω να ακουσω threshold καπακι.μολις σκεφτομουν:ποιο cd να βαλω τωρα?ευχαριστω,χαχα

Το τσέκαρα…και είναι δισκάρα:):!:

[B]Immortal - damned in black[/B]

Ξεθάματος συνέχεια αυτές τις μέρες. Όταν είχε πρωτοβγεί δεν είχα τρελαθεί κιόλας, ήταν και ο ενθουσιασμός που μου είχε προκαλέσει το προηγούμενο τους at the heart of winter δεν ήθελα να πολύ να το δω με κάπως περίεργο μάτι τούτο εδώ. Mερικές ακροάσεις μετά πάντως και είχα κολλήσει αρκετά.
Είχα καιρό να το βάλω και τώρα που το ακούω το βρίσκω ακόμα ένα καλό Immortal άλμπουμ που πάντως δεν θα βγει ποτέ μέσα στα καλύτερα τους από κανέναν πιστεύω. Επίσης δεν ξέρω αν ειμαι και ο μοναδικός που το βρήκε καλύτερο από το επόμενο τους Sons of nothern darkness :-s

Πανω κατω και εγω τα ιδια με σενα σκεφτομαι.
Ενα καλο και αξιοπρεπες αλμπουμ.Καλο αλλα μεχρι εκει.
Και εμενα μ’αρεσε πιο πολυ απο το επομενο.

είχα μήνες να το ακούσω και το ξέθαψα χθες βράδυ…

^^ Γιατί έτσι μας αρέσει.

Εγώ:

These are the [B]Metal God[/B] days λέμενς :!:

[B]Enslaved - Frost[/B]

Απο το εξωφυλλο αυτος ο δισκος ειναι σκετο επος.
Παγωμενη,επικη ατμοσφαιρα σε εναν απο τους καλυτερους
μπλακ μεταλ δισκους της δεκαετιας του 90 !

2 από τους 10 το πολύ αγαπημένους δίσκους μου!Συγκίνηση!

[I][B]Cynic[/B][/I] - Focus

13 χρόνια ακρόασης κι ακόμα το ίδιο φρέσκο κι αξεπέραστο, συγκρίσιμο μόνο με το Traced in air! Ηοw could I, και τα δάκρυα στερεύουν. Δίσκος που διαμορφώνει τα γούστα του ακροατή.

[SIZE=“3”][B]ΗΡΩΕΣ ![/B][/SIZE] :metal: