Album που ξεθάψατε μετά απο καιρό

:afro:

Απιστευτος δισκος.Τολμω να πω οτι ειναι ο αγαπημενος μου των PENTAGRAM,καλυτερος και απο τον ομωνυμο.Οπως λειει και O ιδιος ο Bobby Liebling στην ευχαριστηρια λιστα του:the way,true blue metal,should be played.

Μετά από ένα χρόνο περίπου.
Αγαπημένος δίσκος, ο πρώτος που άκουσα απ’ αυτούς, είχα ενθουσιαστεί θυμάμαι.

[B]Zozobra - Bird of Prey[/B]

χύνω λέμε 8O8O8O

Grave Digger - Heart Of Darkness:):!:

Power metal με ολα τα χαρακτηριστικα που ξεχωριζουν το Αμερικανικο(σαν το συγκεκριμενο) απο το Ευρωπαικο.Προτεινεται στους απαντες.
Παρακληση:Οποιος εχει ακουσει (αρκετες φορες)το ντεμπουτο τους ή το τριτο τους αλμπουμ,ας αναφερει αν αξιζουν.

Απίστευτη δισκάρα, από τα πρώτα μου cd. Το χα μάθει από ένα πολύ καλό αφιέρωμα του Χάκου στη μπάντα. Αιώνια αγαπημένο.

Εδιτ: περίπου τα ίδια και για το αποκάτω.

same here. 2.800 δρχ (εν έτει 1996 περίπου) από τα Hondos Center πανεπιστημίου ύπουλα χωμένο στο καλάθι με τα καλλυντικά της μάνας μου. ΜΕΤΑΛ. 8)

Και με ένα από τα καλύτερα πρώτα κομμάτια δίσκου έβερ ε.

Τύπου “πάρτα στη μάπα με το καλημέρα φιλαράκο. Για να μάθεις να μας λες ποζεράδες”.

τα album που συνήθως ακούω οταν πλησιαζουν τα χριστουγεννα (για εναν πολύ περίεργο λόγο…:?)


δεν ξέρω γιατι…:-s

Aν το χεις στο remaster μηπως γι αυτο??

:smiley: και γιαυτο…:roll:

Πολύ φωλς μέταλ έχεις αρχίσει να ακούς εσύ τελευταία, για πες, γκομενάκι, γκομενάκι?

Οντως το εχω ριξει σε πιο ατμοσφαιρικα πραγματα τωρα τελευταια. :stuck_out_tongue: