Album που ξεθάψατε μετά απο καιρό

συγκινητικα πελωρια δισκαρα…το εισαγωγικο ριφ του forgotten sunrise οταν ημουν πιο μικρος με εστελνε στο διαολο οπωτε το ακουγα-καλα και τωρα, αλλα οκ, αλλο αυτο-…

μολις,για κατι κουλ…που μου φανηκε πως αρμοζει τωρα…

εδιτ…μολις ξαθαφτηκε και μπηκε…το’δα οπως εψαχνα το μετα…οτι ακουσα απο Ζακ…ακουσα…αλλαζω mode!!!

Κι εγώ αυτό. Με το πήραν δώρο και θυμήθηκα παλιές εποχές.

εδιτ: χωρίς τα ημοτικονς ε.

Απιστευτος δισκος!!

Αιώνια πιστός.
Δε γίνεται αλλιώς.

Ωραίος…μεγάλη δισκάρα:):!:

Εσυ μιλας αλλα ποιος σε ακουει :!:

[I]I keep searching for something that I never found
While these weeds get deeper as I turn around
And time growns older and I’ve grown colder
So long has passed that I forgot to count
These weeds have grown where the sun once shone
And I can feel it
This space between us[/I]

On topic

Death - Individual Thought Patterns
Death - Symbolic
Death - The Sound of Perseverance
Neurosis - A Sun That Never Sets
Neurosis - The Eye of Every Storm

[QUOTE=dude;1020041]Death - Individual Thought Patterns
Death - Symbolic
Death - The Sound of Perseverance

Αυτα δεν πρεπει να τα ξεθαβεις,πρεπει να ειναι καθημερινες ακροασεις!!!:)Μπραβο ρε Dude.θυμηθηκα γιατι οι Death ειναι το 1 απο τα 3 καλυτερα μου συγκροτηματα.

On topic:

απο τα πρωτα black metal groups που υιοθετησαν βικινγκ θεματολογια.δεν ειναι και Enslaved αλλα ειναι αρκετα ψηλα ποιοτικα.και το 1ο τραγουδι ειναι το χειροτερο του δισκου.

Helloween - The Dark Ride:):!:

Τρομερο συγκροτημα…απο το πρωι παιζουν και με μαγευουν για αλλη μια φορα

τι δισκαρα!!!(καρδουλες)

[B]Yakuza “Way Of The Dead”[/B] (To [I]01000011110011 [/I]είναι μια ιδιοφυΐα. Πλέον μου κάθεται καλά και όλος ο υπόλοιπος δίσκος)

[B]Ministry “The Mind Is A Terrible Thing To Taste”[/B] (Eίχα σχεδόν ξεχάσει τις μουσικάρες που έγραφε ο Al πριν την ανάσταση του [B][I]Animositisomina[/I][/B]. Πέρα από τα προφανή [I]Thieves [/I]& [I]Burning Inside[/I], δώστε βάση στο [I]Dream Song[/I])

[B]Sleep “Jerusalem”[/B] (Θα τη βρούμε καποια στιγμή, κι αν όχι το ταξίδι μετράει)

[B]Beherit “The Oath Of Black Blood”[/B] (Είναι πραγματικά τρομακτικό το γεγονός ότι ακούμε και αποθεώνουμε ένα σωρό πράγματα όταν 20 χρόνια πριν έβγαιναν ΑΥΤΑ εδώ τα τερατουργήματα)

Διαβαζα το thread των Priest και ξαναεβαλα μετα απο πολυ καιρο Stained Class, Screaming For Vangeance και Defenders