All i hear...is BURN (φωτιές)

Τι θα γίνει άραγες αν πλημμυρίσει κανένα Μαξίμου ???:-k

θα έχουμε μια φαλαινίτσα:)

Ειναι που ναι και φουσκοτουλης ο Κωστακης…
σιγουρα φαλαινα:lol: :lol: :lol:

Τι εγινε με τα Βριλισσια ρε? Κατι πηρε το αυτι μου, αλλα δεν ξερω τι παιχτηκε…:-s

φωτίτσα βρε:)
ξέρει κανείς εκεί κοντά πώς πάει?:-k

Εγώ πάντως είδα που ήταν όλα τα πυροσβεστικά και καπνό δεν είδα και ήμουνα όσο πιο κοντά γινόταν… Άρα λογικά καλά θα πάει άλλωστε νομίζω ότι υπερβάλλαν και λίγο

Βασικα, εχω φιλο που μενει εκει κοντα… Αλλα απ’οτι μου ΄πε, ειναι υπο ελεγχο…

Ε και εγώ εκεί κοντά μένω και βασικά επείδη πήγαινα σινέμα έφτασα όσο πιο κοντά γινόταν να προχωρήσει περαστικός και δεν είδα κατι το τρομερό. Πάντως όταν έβλεπα όλα τα αεροπλάνα και έβλεπα είδησεις που λέγαν εκτός ελέγχου και ότι θα καούν σπίτια τα κλασά λίγο…Δυστηχώς όμως το αυριοανό θέμα δεν βρέθηκε για αυτούς:) Αλλά που θα πάει τόσο χρόνο για φωτιές έχουμε ακόμα. Ακούω προβλέψεις για την επόμενη περιοχή…

H Kαισιαρανη παντως δεν καηκε ολη… Να φανταστειτε, απο τη σχολη μου φαινοντουσαν τα καμενα…

ειλικρινα, οσα σπιτια θα χτιστουν πρεπει να τα βαλουν φωτια, ΠΡΕΠΕΙ…μια βομβα στη βουλη εν ωρα συνεδριασης και ολα θα αλλαξουν…

Καισαριανή-Καρέας κτλ χθες, Βριλήσσια σήμερα, ήμαρτον…
Πάλι καλά που στα Πατήσια δεν έχουμε ίχνος δέντρου:p

Μενει η πρωτη μου ξαδερφη πολυ κοντα…τελευταια στιγμη ο ανεμος αλλεξε πορεια γιαφορετικα θα κινδυνευε…:-s 8O

Κυριακή.
ο Δανιηλ ( ανηψιός του Χριστόδουλου) αναφέρει μετα την λειτουργια:

“Επιτέλους εγκρήθηκε να δοθεί μια έκταση στον καρέα για να γίνει συνεδριακό μας κέντρο”

Την Τρίτη καίγεται η περιοχή του Καρέα-Υμηττού εκει οπου ήθελε να γίνει το κέντρο αυτο.
Μάλλον είναι τυχαίο ε;

Ο ίδος ο Δήμαρχος της περιοχής δήλωσε οτι τα καμμένα τα διεκδικεί η Εκκλησία.

Ακριβώς δίπλα απο τα καμμλενα υπάρχει κι άλλη έκταση με δέντρα που είναι της Εκκλησίας.

Όσοι ξέρουν απο Κουταλά θα έχουν δει την πινακίδα που λέει “Ιδιοκτησία της Εκκλησίας”

Καιγεται και η αρκαδια,κοντα στη Μεγαλοπολη…παει η πατριδα μου…:frowning: :frowning:

ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΤΟΥΣ ΕΜΠΡΗΣΤΕΣ!!! ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!

Χτες καηκαν Μελλησι Αχαιας και Κεφαλλονια.

Τα ειδα…και φυσικα ολα εμπρησμοι…ειδικα στην Αχαια 1 χωριουδακι καταστραφηκε ολοσχερως…εσβησε απ τον χαρτι…και Κεφαλονια απ τα πιο ομορφα νησακια… τοσο ομορφο πρασινο παει κι αυτο… να ΠΕΘΑΝΟΥΝ οι εμπρηστες…!!!

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Θα τους μαμήσωωωωωωωωωωωω

Παιδια εγω λεω να επαναφερουμε την εκτελεση και να ισχυει στους εμπρηστες.Δεν ειναι δυνατον να μενουν ζωντανοι τετοιοι ανθρωποι.ΚΑΨΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΠΗΛΙΟ.ΕΚΤΕΛΕΣΗ ΤΩΡΑ.

Πλακα στην πλάκα η Ν.Δ. έκανε μπουρδέλο τη χώρα.

Mαζί σου γιατί εκεί κοντά έχω το εξοχικό μου:-k Ελπίζω μόνο να μην είναι αυτό που καίγεται:(