Alter Bridge - Fortress

Αργεί να ληκάρει γαμώ;

Στην μπρίζα! Μετά το super fast Addicted, έχουμε και “Alter Tool” ρυθμό, μου αρέσει που δοκιμάζουν κι άλλα τέμπο σε αυτό το δισκίο, φαίνεται σκέτη γλύκα.

http://www.artistdirect.com/entertainment-news/article/first-reaction-alter-bridge-fortress/10722681

Πολύ ενθαρρυντικά όλα ως τώρα!

Ρηβιουερ για φανμποη σε κοβω και μας μπριζωνεις ασχημα :!:
Εγω θα περιμενω το Καραδημητρεικο ρηβιου :stuck_out_tongue:

ειναι διαθεσιμο απτον Jack Sparrow!


Αυτό το feeling που ξέρεις ότι ακούς κάτι το πραγματικά σπουδαίο…

Οδοστρώθηκα αδερφέ μου…

Πουτάνα όλα. :smiley:

Calm The Fire. Ω ρε φιλε. Κομματάρα.

Κάπως έτσι :!:

Μόνο οι μεγάλες μπάντες…

Κρις εισιτήρια έχει ακόμα;

Τί Toolιά το Uninvited!

Mετά από 4 απανωτές ακροάσεις, ο γράφων φανμπόης δηλώνει εκστασιασμένος. Η σταθερότητα τους ως μπάντα είναι παράδειγμα προς μίμηση, η δημιουργικότητα τους και το δέσιμο τους χτύπησε κόκκινα, τούτο συνοψίζει τα πάντα, ότι αντιπροσώπευαν μέχρι τώρα και κάτι παραπέρα.
Ολη η μπάντα δίνει ρέστα, ειδικά όμως ο Μαρκος ο Τρεμόντης με έχει στείλει για χόρτα και άντε να βρω χόρτα εδώ που είμαι, δεν θα σταθώ ακόμα σε τραγούδια εκτός ενός, του Βleed it dry, το οποίο και τις 4 φορές που το άκουσα ξεκολλούσε κάθε φορά την έφηβη ψυχή μου από το 45χρονο κορμί μου, δεν υπάρχει αυτό το ριφ, αυτό το ριφ είναι άρρωστο, αυτό το ριφ είναι του διαβόλου, 666, pick of destiny και δεν συμαζεύεται. Κάπου εδώ το πρώτο παραλήρημα τελειώνει, πριν γίνω τελείως ρόμπα…

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΜΠΑΝΤΑΡΑ :metal:

Ένα λινκ παρακαλώ, έχω ΠΜ, στείλτε.

ρε παιδια ενα πμ κατι. που το βρηκατε;;!!

EDIT: ακυρο οκ. για να δουμε

Τι απίστευτη εμπορικούρα είναι αυτή! Αυτό και Bleed it Dry έχω ξεχωρίσει μέχρι τώρα(είμαι στην μέση της πρώτης ακρόασης), ύμνοι. Τι ωραίο που είναι να μπορείς να το λες αυτό με το που πρωτοακούς κάτι. :slight_smile:

Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!

:’) goosebumps ολο το αλμπουμ…

τρελο αλμπουμιδι!!!

απο το πρωτο μεχρι το τελευταιο κομματι (με τη σαμπαθιανη σποντα) !!!

καλα ο τρεμοντις ειναι και πολυ μεταλο!!! :D:D:D

απόσπασμα απο μια ωραία συνέντευξη του Tremonti.

[SPOILER] Toddstar: If you could go back in time, and play on any piece of music in the history of time, what would it be Mark?

Mark: Oh jeez, I wouldn’t want to mess up my favorite parts! [laughs] But if I could, I?d go back and play on the Master of Puppets record, that?s the record that got me into metal.

Toddstar: If there was one band that you could join on stage, as a guest guitarist who would it be?

Mark: Probably Metallica.

Toddstar: OK, so you are a die-hard Metallica fan?

Mark: Yeah, you know, they kinda pushed me over the edge and turned me into a music fanatic.[/SPOILER]
πώς να μην γράψει ριφάρες;;;
come crawling faster…obey your riff-master