Amon Amarth - Surtur Rising

ΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!! Φέτος μιλάμε θα γίνει Ω ΧΑΜΟΣ με τις νέες κυκλοφορίες!!! Αλληλούια βγάζουν οι θεούληδες νέο δίσκο!!! Καιρός ήταν! Μου είχαν λείψει πολύ!

Ημέρα κυκλοφορίας 29 Μαρτίου 2011 ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ!!!
AMON AMARTH ΡΕ M********AAAAAAAAAA!!!
:yahoo::yahoo::yahoo:

Πώς καταφέρνεις κάθε φορά κ φτάνεις ένα βήμα από εγκεφαλικό δεν ξέρω… Τουλάχιστον το γλιτώνεις στο τέλος! :stuck_out_tongue:

Με τη μουσική είμαι πάντα ένα βήμα πριν το εγκεφαλικό-καρδιακό πες το όπως θες! Επιβιώνω μόνο για να παρευρίσκομαι στα λαιβ!!!:lol::lol::lol:
Κατά τα άλλα ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ και ΑΚΡΑΤΕΙΑ!!!

Kαλα αν ειναι σαν το τελευταιο καλυτερα να το στειλουν στην ανακυκλωση μαζι
με τα αλλα πλαστικα :stuck_out_tongue:

Ναι, μόνο το τελευταίο ήταν για ανακύκλωση… :stuck_out_tongue:

Ε όχι και για ανακύκλωση ρε παιδιά, δεν ήταν και Crusher! Εϊχε κάποιες σαβούρες όπως Guardians of Asgaard και Where Is Your God? αλλά είχε και κομματάρες όπως Varyags of Miklagaard κ Tattered Banners and Bloody Flags! Και ντάξει τον πήχη του Fate Of Norns και With Oden on our side σίγουρα πολύ δύσκολα θα τον φτάσουν/ξεπεράσουν, ότι και να βγάλουν.

αυτα ειναι.λιγη υπομονη θελει μονο

έχουν προγραμματίσει και περιοδεία?

Έχουν ανακοινώσει κάποιες εμφανίσεις για τον Μάη, τίποτα περισσότερο.

Όπως και νά’χει, πάντα σκαρώνουν ωραίες μελωδίες, μέσα στο μπρουτάλ μέταλ τους, και αυτό κάνει τις κυκλοφορίες τους ξεχωριστές…τα live ακόμα περρισότερο:):!:

εδω διαφωνουμε τελειως!!!
το τελευται ηταν δισκαρα!!
αποψη μ παντα εμενα μ αρεσε πααρα πολυ!8)

ε ναι και εμένα το τελευταίο μου άρεσε περισσότερο από όλα τα άλλα
είχε κομματάρες όπως Live for the kill, The hero, Embrace of the endless ocean

Μέχρι και το Tattered Banners μ’αρέσουν όλα στο τελευταίο.
Νομίζω ότι δεν έχουν κάτι καινούργιο να προσφέρουν, γουστάραμε (πολύ) με τα πιασάρικα κομμάτια τους στα 2-3 τελευταία.
Δεν περιμένω δισκάρα δηλαδή.

Σας χώνουν οι φρουροί της Αασγκαρντ.

Νομιζω οτι μπερδευτηκες :stuck_out_tongue:
Το Twilight ειναι το τελευταιο τους.
Τον πηχη τον εβαλαν οι ιδιοι ψηλα με Once Sent,Avenger,Fate of Norns και το
With Oden κυριως.

Επειδη την παρακολουθω χρονια την μπαντα μπορω να πω οτι με ξενερωσε κιολας.

Oooops!#-o Γράψε λάθος. Το υπέρτατο With oden on our side εννοούσα!:lol: Συμφωνώ απόλυτα! Οι παραπάνω είναι οι καλύτεροι δίσκοι τους! Το once sent και μόνο που περιλαμβάνει το victorious march εκτοξεύεται στην κορυφη!

To With Oden… ήταν δισκάρα, το τελευταίο ήταν πιο μέτριο αλλά και πιο συμβατικό. Περιμένω κάτι σαφώς καλύτερο…

Εγώτο μόνο που ελπίζω είναι να μην γεμίσουν και το facebook με διαφημίσεις τους όπως είχαν κάνει στο myspace με τον προηγούμενο δίσκο τους:p

Ελπιζω να ειναι σαν τον τελευταιο τους

απλα απτα τοπ αναμενομενα για μενα το 2011

Δεν περιμένω τίποτα λιγότερο απο ένα πολύ καλό άλμπουμ!! (όπως μας έχουν συνηθίσει δλδ)