Amon Amarth - Surtur Rising

Εγω περιμενω αλμπουμαρα. Στη πραγματικοτητα οτι και να γραψουν θα μαρεσει. Αν παραμεινουν στα επιπεδα των τελευταιων 4αρων θα ειναι τελεια.

Σαβουρα το Guardians of Asgaard ρε βλαμμενο?:lightsabre::lightsabre::lightsabre:

ΕΤΣΙ!8)

Μια χαρα ηταν το τελευταιο μωρε, οκ θα το προτιμουσα πιο σπιντατο και λιγοτερο heavy αλλα κακο δεν το λες 8)

Εμ τι ήταν ρε!!! Σιγά την έμπνευση! Εδώ είχε Twilight Of The Thunder God, Free Will Sacrifice, Varyags Of Miklagaard, Tattered Banners And Bloody Flags, The Hero, Live For The Kill!!! Κομματάρες όλα! Με το ‘‘του τουρουρου του ρουρουρου τουρουρουρου τουρουρουρου’’ θα ασχολούμαστε? Το γουστάρω το κομμάτι να το ακούω αλλά αντικειμενικά μπροστά στα υπόλοιπα είναι κατά πολύ υποδεεστερο, αυτό το ριφάκι στο λαιμό μου κάθεται! Άμα το άλλαζαν θα αναβαθμιζόταν αυτόματα το κομμάτι…

Καλο ηταν το Twilight Of The Thunder God, οχι βεβαια και σαν το φοβερο With Oden On Our Side. Να δουμε τι θα μας προσφερουν φετος…

Μετά τον Odin και τον Thor, ο Surtur… καλά το πάνε. :lol:
Απ’ τα πιο αναμενόμενα της χρονιάς, χαλαρα.

Ασχετο, αλλά πείτε πόσο γαμάτο είναι τούτο:

AXAXAXAXXAXAAXXAXAXAAX ΣΟΥΠΕΡ κάντρι διασκευή!!! Έμπνευση που έχουν μερικοί μερικοί ώρες ώρες!:lol:

Tα blinded by fear και punish my heaven τα σπάνε επίσης!!!

Έχω λιώσει! Μπήκε το playlist για όποτε χρειάζομαι γέλιο!!!

Γαμάτο δεν λες τίποτα:):!:

υποκλίνομαι ταπεινά:bow::bow:

Χαχαχα… Πολυ γελιο…:lol2::lol2:

ελπίζω να το έχουν κάνει για πλάκα

[B]ΕΠΟΣ!!![/B]

Ποοο πορωθηκα.Κοντραρει το προηγουμενο εξωφυλλο

ποοο αυτό και το προιγούμενο εξώφηλο γαμάνε
Όσο για τα cover είναι πολύ καλά παίξανε και το Punish my heaven μπροστά στους dark tranquillity σε ένα πάρτυ που είχαν για το νέο dvd ή κάτι τέτοιο

Απίστευτο cover! Πάει για μπλούζα επειγόντως!!!

Επικό εξώφυλλο:):!:

Κλασσικό Αμον Αμαρθ εξώφυλλο με βικινγκ-μπόντι μπίλντερ και σε αποχρώσεις πορτοκαλι-μαύρου:p:p

[SPOILER]αλλά γουστάρουμε!!8)[/SPOILER]

Γαμαει το εξωφυλλο. Επικουρα να γουσταρουμε. :vibrate:Να δουμε τι θα λεει και το περιεχομενο.