Amon Amarth - Surtur Rising

Εχω ενα κασκολ της Roma σ’αυτα τα χρωματα και παει απιστευτα με το Amon Amarth μπλουζακι μου!!:smiley:

[SPOILER]#-o[/SPOILER]

Δεν θελω αντικειμενικες προκαταληψεις, ΓΑΜΑΤΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ.

http://www.youtube.com/watch?v=qDm2iEF46Lg
Επικούρα

Εντάξει…αυτοί δεν παιζει να βγαλουν ποτέ κακό δίσκο…ενθαρρυντικό το πρώτο δείγμα…:D:D

Δυνατό κομμάτι… άντε να βγεί το cd να το ακούσουμε και με καλήτερη ποιότητα γιατί και τα ακουστικά του Pc είναι κάπως τραγικά

Ωραίο το καινούργιο αναμένουμε με ενδιαφέρον once more :smiley:

Γαμάτο το εξώφυλλο.Ας ελπίσουμε να είναι γαμάτο και το cd.Ακόμα δεν έχουν βγάλει βγάλει μάπα δίσκο ,για να δούμε.

Έτσι…περιμένω ακόμα καλύτερα τραγούδια, όμως:):!:

Ο ήχος είναι λίγο -ok πολύ- τραγικός, αλλά το κομμάτι στα πρώτα ακούσματα φαίνεται κάτι παραπάνω απο καλό. Κλασικό Amarth, αλλά σιγά, δεν περιμένα και τίποτα πρωτοτυπίες απο δαυτους. Αναμένουμε τα καλύτερα

το κομματι ειναι σε τελικη μορφη η οχι?γιατι ο ηχος οντως ακουγεται καπως…καλουτσικο το τραγουδι,αλλα περιμενουμε καλυτερα

2 φορές το άκουσα, μια χαρά μου φάνηκε!:smiley: Αναμένουμε!!!

ωραιο!!!αν και δεν πολυειμαι φαν με εψησε!

Πρέπει να 'ναι ριπαρισμένο από κάποιο ραδιοφωνο αν κατάλαβα καλά… απο κει πρέπει να παίζουν και τα άκυρα μπλα μπλα που χαλάνε την εισαγωγή :b

Όσο το ακούω, τόσο με αρέσει πάντως. Εχει και ωραίο σολο.

είμαι-βίκινγκ-και-κόβω-κεφάλια … στανταρ πράματα… κομπλέ ακούγεται

αυτα ειναι!!
πολυ καλο το πρωτο κομματι!!!
amon amarth ρεεεε!!!

Μ’αρεσει που τρελαίνεστε ολοι.
Ενα κλασσικο Amon Amarth κομματι ειναι. Nothing more, nothing less. 8)

Όντως έτσι είναι…μελωδία-φωνητικά στην κλασική μορφή:):!:

Εδώ και το link του War of the gods ανεβασμένο απο τη MetalBladeRecords:
http://www.youtube.com/watch?v=FVAQQujgSxQ&feature=related Γενικά, είναι κάποια συγκροτήματα που ξέρεις οτι δεν θα σε απογοητεύσουν… Και το crusher δεν ήταν τοσο ασχήμο απλά πέφτει όταν το συγκρίνεις με τα τιτανοτεράστια αλλα album.:smiley:

Τώρα μάλιστα το ακούσαμε σαν άνθρωποι… Κλασικό Amon Amarth και όπως είπα και πριν είναι πολύ δυνατό το κομμάτι.

^^

E ναι…κλασσικο αμον αμαρθ για χεντμπανγκινγκ-ελικοπτεράκι…:D:D

Πολυ καλο κομματι στο κλασικο υφος τους. Μια χαρα, αναμενουμε και τα υπολοιπα…