Amon Amarth

Ενα απο τα καλλύτερα Death - Epic συγκροτηματα της γενιάς μας . Πριν λίγους μήνες μας χάρισαν και ενα απίστευτο live το οποίο θα κανουμε καιρό να ξεχάσουμε .

Νταξ πιστεύω οτι το καλύτερο τους είναι χαλαρά το Once sent from the golden hall…Θυμάμαι που το έβαζε το Metal City (R.Ι.P) στο ράδιο και μου είχε ξετινάξει τα μυαλά…Eνα death-epic διαμάντι από τα λίγα…(Το sample με την μάχη στο Amon Amarth είναι απλά ανατριχιαστικό…)

Μονο το The Avenger εχω, το οποιο και εχω λυωσει κυριολεκτικα. :bow2:
Μαλλον πρεπει να ακουσω και τα υπολοιπα…:stuck_out_tongue:

Eχω ακουσει καποια αλμπουμ,τα οποια μου φαινονται οτι υστερουνε απο παραγωγη

εγω εχω ακουσει The Crusher, Versus The World και With Oden On Our Side και οντος το πρωτο δεν εχει και την καλυτερη παραγωγη. δεν θα ψηφισω γιατι θελω να ακουσω και τα υπολοιπα πρωτα αλλα μεχρι τωρα προτιμω το τελευταιο.

Αvenger,Once Sent From The Golden Hall,With Oden on our Side,Versus the World με αυτη τη σειρα για μενα.

Και λαιβ που τους ειδα πριν μερικες μερες τα σπασανε κανονικα,πολυ καλοι.

Εμπιστευομαι το γουστο του Θεριου που μου τους εμαθε και α τα ακουσω με δαυτη την σειρα.

Κανενα.Σκατα επικ.

Και έλεγα που είναι ο tolkki που ειναι ο tolkki . :stuck_out_tongue: Εχεις καταντίσει λιγο γραφικός …

Αμε SVGA με 1GB ram
Γραφικο ειναι που λεω τη γνωμη μου?
Εσυ εισαι γραφικος που αρπαζεσαι οταν λεμε τη γνωμη μας για μια μπαντα.
Ελεος ξεκολλα λιγο το μυαλουδακι σου (αν εχεις ε)

With Oden on our Side αλλα το Avenger εχει το αγαπημενο μου…Thor Arise…

α και το “σκατα epic” δεν ειναι γνωμη.

Γιατί δεν είναι? Αν έλεγε “γαμώ τα epic” θα ήταν γνώμη?

Οχι και παλι.Αν εξηγουσε γιατι ειναι “σκατα” η “γαμω” θα ηταν.Στο κατω κατω το topic ειναι για το αγαπημενο αλμπουμ.Αν δεν αρεσει σε καποιον κανενα,δεν εχει και αγαπημενο αρα δε γραφει τιποτα.Τεσπα…

αν εξηγουσε θα ηταν η γνωμη+επεξηγηση-αιτιολογηση…

Αυτό ακριβώς. Μπορεί κάποιος να μην θέλει να κάνει επιστημονική ανάλυση γιατί δεν του αρέσει και λέει απλά την γνώμη του.

:-k Σωστα…

-Ποιο ειναι το αγαπημενο σας Amon Amarth αλμπουμ?

-σκατα epic.(εβαλε κι ενα “κανενα” μπροστα αλλα προφανως δεν ηθελε να εστιασει εκει.)

Απλα ρε σεις γινονται για καποιο λογο τα Polls.Δε θα ηταν προτιμοτερο τετοια σχολια να γραφονται στο “Groups and Artists” στο αντιστοιχο θεμα για τους Amarth?
Τεσπα nough spaming:p

versus the world & avenger αλμπουμαρες και τα δυο8)

E είπε κανένα. Αν θες άνοιξε νέο topic στο Groups and Artists να το γράψει και εκεί.

Απο τις αγαπημενες μου μπαντες που βγηκαν τα τελευταια χρονια.
Ψηφισα Vs The World αν και το The Avenger εχει το αγαπημενο μου
τραγουδι το The Last With The Pagan Blood.
Εξαιρετικο και το ντεμπουτο τους.Μοναδικη αδυναμη στιγμη πιστευω οτι
ειναι το The Crusher.

Kανενα.Σκατα επικ.Απο επικ προτιμω τους Summoning.Σε καλυψα τωρα?