Anathema 07-10-2011 Fuzz Club, Athens/08-10-2011 Principal Club, Thessaloniki

λεγε μου τέτοια.

Έχει δική της περιοδεία εκείνες τις μέρες.

Ας με διορθώσει κάποιος, αλλά αφορμή για την περιοδεία έδωσε η κυκλοφορία του Falling Deeper όπως αναφέρθηκε και στο σάιτ του rocking.gr.

[U]Εδώ[/U] δεν βλέπω να το έχουν αγγίξει το άλμπουμ όμως σε καμία συναυλία που έχει καταχωρηθεί στο συγκεκριμένο σάιτ. Μήπως παρακολουθούμε την We’re Here Because We’re Here Tour part 2? Σε κουβέντα να βρισκόμαστε βέβαια, καθώς ουδέν πρόβλημα δεν έχει ο γράφων.

[SPOILER]Λέτε να μας ξεχρεώσουν το Alternative 4 μετά από 13 χρόνια; 8O :vibrate:[SPOILER]:youwish:[/SPOILER][/SPOILER]

Προσκλήσεις για τη συναυλία των Anathema στη Θεσσαλονίκη στην εκπομπή Epicenter απόψε Κυριακή 8-10 στο Republic 100,3…

Κερδισα ενα εισιτηριο και το ειδα απο σενα! Ευχαριστω παρα πολυ!

Αν και δεν θα πηγαινα μαλλον αφου τους εχω δει πολλες φορες, τελικα ισως το συμπαν θελει να παω. Που ξερεις? Αλλα αφου τα ιδια με περσι θα παιξουν… Τεσπα…

Ρε παιδιά, ξέρει κανείς αν είναι sold-out για Αθήνα; Μπήκα να αγοράσω από internet και λέει μη διαθέσιμο…

Επειδή ένας φίλος μόλις ανακάλυψε ότι θέλει να έρθει, γνωρίζει κανείς αν υπάρχουν ακόμη εισητήρια;

Ναι, πήρα σήμερα από ticket house.

σε τι τιμουλα φιλε μου

25 ευρα

Να δεις που παιζει αυτο το Live να εχει παραπανω κοσμο απο τους candlemmass…[-X

Σήμεραααααα!!! :smiley:

:D:D:D:D:D

Τελικά υπάρχει support για σήμερα ή μπα;

Nαι, οι GravitySays_i… Καλή φάση…

http://musicholics.gr/v2/?p=22102

Έλα :expressionless:
Πολυ νωρις θυμηθηκαν να το πουνε :stuck_out_tongue:
Πάμε να περάσουμε μια όμορφη βραδιά!

Καλά να περάσετε όσοι πάτε. Όσο αφορά εμένα, και μετά απο 6-7 φορές που τους έχω δει, φέτος θα είναι απο τις λίγες φορές που δε θα δώσω το παρόν.

Ελπίζω να μη το μετανιώσω. :stuck_out_tongue:

Παίδες ξέρει κανείς τι ώρα ανοίγουν οι πόρτες??

Doors Open: 20:30.
GravitySays_i on stage: 21:00

Anathema on stage: 22:00

Ωραίος ο Kaiser :wink:

Το φιλοσοφησα το θεμα επειδη εγινα καπως κακος τον τελευταιο καιρο.

Επελεξα να μη παω στη συναυλια αποψε για το λογο οτι η μπαντα αλλαξε. Κι οταν λεμε ‘‘αλλαξε’’ εννοω οτι αυτοι δεν ειναι οι ‘‘Anathema’’. Κι αλλες φορες αλλαξαν κατευθυνση, αλλα κρατησαν το στοιχειο που τους εκανε αυτους που ειναι σημερα, το ‘‘αναθεμα’’, κατα περιγραφη. Τωρα… καλυτερα να αλλαζαν το ονομα σε ‘‘Everything’’ οπως πολυ σοβαρα σκεφτονταν.

Και να μη παιξουν νοτα απο τα καινουργια τραγουδια, δεν ξερω, θα νοιωθω σα να βλεπω μια γαματη μπαντα διασκευων ασχετως αν η συναυλια θα ειναι καλη. Ξερω τι θα πειτε πολλοι για ‘‘εξελιξη’’ και τετοια, αλλα η μουσικη εχει να κανει με αναμνησεις και συναισθηματα κι οχι με ψυχρη λογικη. Ελπιζω να περασετε καλα αποψε οσοι πατε.