Anathema live in Greece

παιδιά λέτε να ισχύει αυτό???το είδα και καταχάρηκα…δεν ξέρω…
http://www.last.fm/event/769518

Στο σάιτ του χώρου το επιβεβαιώνει.

November, 30 2008 ANATHEMA (U.K.) + Guests

Χμμ…ενδιαφέρον.

Δεν είμαι ο φαν τους αλλά θα θελα να τους δω.
Βάλτε και Paradise Lost & My Dying Bride!!!:expressionless:

Nαι κάντε το…

:bow2::bow2:[-o<[-o<:bow2::bow2:

κοίτα στο Unholy trinity tour τους έχουν, μακάρι να έρθουν και στην Αθήνα, αλλιώς με βλέπω να μεταναστεύω…

Live Anathema=Εγγυηση :slight_smile:

Σα Saxon ενα πραμα. :slight_smile:

Αν γινει Αθηνα θα παω ανετα…Θεσσαλονικη δεν ανεβαινω για ενα συγκροτημα που δεν τρελενομαι και εχω ξαναδει…

καλά ναι, αλλά πραγματικά πεθένω για Anathema…
αν δεν έρθουν αθήνα 100% είμαι πάνω…
τους έχω δει ξανά το καλύτερο μου live(μαζί με Flogging Molly:p)…

Εγώ τους έχω δεί, 6 φορές? Μήπως και 7 ? Τους ξανα-βλέπα άνετα. ¶λλα Θεσ/νικη δε πάω, τελευταία φορά που πηγα, τα μισα συνθήματα ήτο Αναθεμα-¶ναθεμα και τα άλλα μίσα μαμιέται ο Θρύλος κ ο Πείραιας. Κουράστηκο καταντάει.

Ποιος εκανε κερκιδα? Μπαχαλα ειχε?

Δεν υπάρχει Live στην Υδρόγειο ή στο Μυλο που να μην ακουσεις αυτο το πράμα, τρελλά Παόκια τι να πεις…

Αλητες μακρυμαλληδες…τι να πεις.

Αυτό ειναι αλήθεία.

Και εγώ νομίζω 7 φορές τους έχω δεί, αλλά νταξ είναι εγγύηση τι να λέμε τώρα…απλά μακάρι να έχει βγει και το νέο album μέχρι τότε και να παίξουνε τίποτα καινούργιο…

Χμμμ, δε χρειάζεται να έχει βγει το νέο άλμπουμ απαραίτητα… Καινούργια τραγούδια θα παίξουν έτσι κι αλλιώς. Έπειτα, αν δεν έχει κυκλοφορήσει επίσημα ακόμα το νέο άλμπουμ, ενδεχομένως να εστιάσουν περισσότερο στα παλιά, και καθώς θα ναι και ολόδικη τους η συναυλία, θα παίξουν ίσως αρκετά διαμαντάκια απο το παρελθόν, με καμιά εκπληξούλα ίσως… Λέω τώρα…! 8)

Πωω, ψήνομαι! Θα ναι η πέμπτη φορά νομίζω!

:vibrate::vibrate::vibrate::vibrate::vibrate::vibrate:

Οπουδήποτε να γινει στην Ελλαδα θα παω, εδω βρεθηκα Αγγλια για παρτυ τους(την μιση τους για την ακριβεια:p)

Τους εχω ηδη δει οκτω φορες, ομολογω πως εχω κουραστει. (σας εφαγα :stuck_out_tongue: )

ΑΝ ομως ερθουν για κανονικο set, δλδ full μπαντα κι οχι ακουστικες παπατζες, τοτε γιατι οχι; Νταξ, τους ειδαμε μια φορα ακουστικα, δυο, τρεις, τεσσερεις, ε, πεμπτη παει πολυ.

Πσσσσσ, πανε καμποσα χρονια που εχω να τους δω σε κανονικο live πλακα πλακα, αντε να ερθουν και αν ειναι μονο Σαλονικα θα κανουμε καμια βολτιτσα, χαλαλι τους :wink:

το new album θα κυκλοφορίση από ότι έχω διαβάσει τέλη Οκτωβρίου προς αρχές Νοεμβρίου…δεν είναι σίγουρο οπότε αν έρθουν θα έρθουν λογικά για fullset μακάρι!!!:bow2::bow2::yes::yes:

Θελω Αθηνα!Με κανονικο σετ οχι ακουστικα κλπ!Πρωτη φορα θα τους δω και αποτελουν ενα απο τα αγαπημενα μου γκρουπς!

Αν δεν έχει sleepless και dying wish στο setlist άκυρο…[-X