Anathema live in Greece

…ειπε ο Morgoth πριν λυποθυμησει. :lol:

δυστυχώς δεν θα είναι με το Unholy Trinity Tour…:(:frowning:


Now playing: Anathema - Panic
via FoxyTunes
τέτοια μεγαλία μόνο για το εξωτερικό…
τώρα μπορεί να είναι ακουστικό ή αν έχουν κυκλοφορίσει το καινούργιο album(λένε μέσα του άλλου μήνα), να είναι fullset…

Σίγουρο αυτο? Αν ναι κριμα…:frowning: Αν ερθουν μονοι τους/η με support (μικροτερο δλδ συγκροτημα) και έχουν πανω απο 25 ευρω εισητηριο τοτε θα μας το χαλασουν τελειως…:stuck_out_tongue:

Δεν είναι απίθανο να έρθουν με το Unholy Trinity Tour,γιατί όχι??? Με μια σοβαρή διοργάνωση (ακόμα κ στο Ελλαδιστλαν) όλα είναι δυνατα. Ας ελπίζουμε…
Ειδικά My Dying Bride θέλω να δω γιατί πέρισι στο Rockwave δεν τους ευχαριστή8ηκα τόσο πολύ μέσα στον ήλιο…

δυστυχώς για άλλη μια φορά το U.T.T τελείωσε…ήταν για τα 20 χρόνια από Paradise Lost και κάνανε 3 live μόνο…οπότε εδώ δεν θα έχει…


Now playing: Anathema - Deep
via FoxyTunes

από το site του http://www.pop-rock.gr/news/preview_news.asp?CATEGORY_id=55&NEWS_DATA_ID=71968

Η Ανωση σε συνεργασία με το Principal μας ανακοινώνει το πλήρες πρόγραμμα ενός πλούσιου Νοέμβρη. Mια σειρά από σπουδαία ονόματα θα εμφανιστούν ζωντανά σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη μέσα στον Νοέμβριο, όπως ο Τricky, οι Αnathema αλλά και οι Stereo Mcs!!! 

ANATHEMA :
29/11 ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ @ FUZZ CLUB
30/11 ΣΤΗΝ ΘΕΣ/ΚΗ @ PRINCIPAL MUSIC THEATER

ΩΩΩΩ,καλη φαση…Εχω φυγει με τα χιλια!!!

Fuzz club yihaaaa…Ας ελπισουμε τωρα σε κανονικο σετ…η τελος παντων οχι πληρως ακουστικο!

Moνοι τους τελικα;

Καλή ευκαιρία μιας και δεν τους έχω ξαναδεί…!
Ελπίζω να μην είναι ακουστικό το σετ, αλλά γιατί να είναι; :-k

Γιατί η τελευταία τους κυκλοφορία ήταν ακουστική και γιατί ο Danny την έχει ακούσει με τα ακουστικά γενικότερα! :?
Anyway αν παίξουν κανονικά θα πάω, διαφορετικά βαριέμαι να τους δω πάλι un-plugged…

Αν και δε θα’ταν άσχημα, δε με πολυψήνει απ’τη στιγμή που δεν τους έχω ξαναδεί κανονικά. Ίδωμεν…

Δυστυχώς μάλλον θα τους χάσω αυτή τη φορά. :frowning:

Ok, είμαι φάνμποης, τους βλέπω και 100 φορές, αλλά ελπίζω να ΜΗΝ είναι ακουστική η συναυλία… Τους έχω ήδη δει ακουστικά μια φορά και ήταν γαμάτοι, αλλά κακά τα ψέματα, δεν είναι κάποιο ακουστικό λάιβ που περιμένω πως και πως απο τους Anathema αυτή τη στιγμή…

Είμαστε ήδη εκεί…

Αλλά θα προτιμούσαμε να είχαν έρθει το καλοκαιράκι με Porcupine :frowning:

:yahoo::yahoo::yahoo::yahoo:

Εννοείται πως θα είμαι εκεί!Γιούπιιιιι!!:stuck_out_tongue:

Eλπίζω να τα σπάσουν όπως στο Ρόδον το 05 και ν’ αφήσουν τις ακουστικές versions για του χρόνου:D

Μακάρι κι ας μην είμαι εκεί.
Αλλά τέτοια live δύσκολα επαναλαμβάνονται…

θα είναι fullset καθώς θα έρθει όλο το band και παίζει να είναι μόνοι τους οπότε ακόμα καλύτερα…:D:D:D:D


Now playing: Hell Dormer - Sin City Sinners
via FoxyTunes

Χμ, ενδιαφέρον, το ψήνω μιας και θα υπάρχει παρέα :slight_smile:
Αν επικεντρωθούν και στους 3 πρώτους δίσκους ακόμα καλύτερα (όχι ότι με χαλάει το Judgement πχ) :Ρ