Angel_In_Black Fan Club

Εσύ είσαι μέλος στο ΣΤΟΑ!!!

που…? 8) :roll:

Στο telivas fan club το οποίο είναι πανίσχυρο, πολυπληθές και βέβαια κρυφό ακόμα…

μα γιατί το μαρτύρησες???.. :?:

ΣΤΟΑ for ever!!! :lol:

μα γιατί το μαρτύρησες???.. :?:

ΣΤΟΑ for ever!!! :lol:[/quote]

Τον φόβο μας να έχουν οι άπιστοι…

ego na proteino… giati na exei psevdonimo angel in black o antreas? to kouasimodos den tou ekane?

chk_chillin Ο μπαμπάς μου είναι μανουλομάνουλο και το angel γι αυτόν βγήκε!!!PROB?? :twisted:

Καθότι ευγενική ψυχή ο Αντρέας δε θέλησε να προσβάλλει τον πανέμορφο αυτό χαρακτήρα…

Τον ζηλεύετε!!!Μπαμπά μη τους ακούς!!!YOU RULE!! :twisted:

manoulomanoulo? o antreas? exeis ksipnisi pote to proi ke na vriskete sto diplano domatio ke na revete? megali kavla! 8O

manoulomanoulo? o antreas? exeis ksipnisi pote to proi ke na vriskete sto diplano domatio ke na revete? megali kavla! 8O[/quote]

To πρωί υποθέτω ότι όλες οι μούρες είναι σαν κώ…ς. Πόσο μάλλον αυτές που είναι κ…ς όλη την ημέρα…

manoulomanoulo? o antreas? exeis ksipnisi pote to proi ke na vriskete sto diplano domatio ke na revete? megali kavla! 8O[/quote]

To πρωί υποθέτω ότι όλες οι μούρες είναι σαν κώ…ς. Πόσο μάλλον αυτές που είναι κ…ς όλη την ημέρα…[/quote]

de tha to etheta etsi…alla o,ti peis esi! lol

Είσαι πολύ κακιά τελικά και με παρασέρνεις κι εμένα…

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

manoulomanoulo? o antreas? exeis ksipnisi pote to proi ke na vriskete sto diplano domatio ke na revete? megali kavla! 8O[/quote]

Πότε το εκανα αυτο ρε ? σταματα να προσπαθεις να λες μαλακιες και ψαξε να βρεις κανα γκομενο μπας και ξελαπικαρει ο εγκεγαλος σου για λιγο … :evil:

Ρε παιδιά για ηρεμήστε…Σα πολύ δε την λέτε στον Aνδρέα…;'Οχι δεν είμαι δικηγόρος του αλλά πια δεν είναι αστείο…

Γλυκειά μου είναι αστείο και μόνο αστείο γι’ αυτό και δεν παρεξηγούμαστε… Απλά το ατείο γίνεται όσο πιο χοντρό και υπερβολικό γίνεται, για να γελάσουμε και περισσότερο… Poser metal αστείο…

Αλλο που δεν θελεις…

Γλυκειά μου είναι αστείο και μόνο αστείο γι’ αυτό και δεν παρεξηγούμαστε… Απλά το ατείο γίνεται όσο πιο χοντρό και υπερβολικό γίνεται, για να γελάσουμε και περισσότερο… Poser metal αστείο…[/quote]Θείο όταν το αστείο γίνετε χοντρό ενοχλείται ο άλλος…Μήπως δεν έχεις δοκιμάσει ποτέ πως είναι κάτι τέτοιο??Η΄ ξέχασες πως είναι???Όλα έχουν ένα όριο αλλά όταν το μαμάς μαμιούνται όλα… :roll:

Με ξερεις καλα , και σου εχω πει μερικα πραγματα … αν θελεις να το καταλαβεις παει καλα , αν δεν θελεις … [καταλαβες τωρα ] , ασε που εχει χρεωθει με δυο μαλακιες … εγω δεν ξεχναω .

Στην τριτη πολυ απλα καιγεσαι

Με ξερεις καλα , και σου εχω πει μερικα πραγματα … αν θελεις να το καταλαβεις παει καλα , αν δεν θελεις … [καταλαβες τωρα ] , ασε που εχει χρεωθει με δυο μαλακιες … εγω δεν ξεχναω .

Στην τριτη πολυ απλα καιγεσαι[/quote]

Δηλαδή τώρα μου τη λες και καλά σοβαρά;

Απλά γελάω…