Ραδιο αρβυλα @ ant1

Για όσους δεν γνωρίζουν είναι η ραδιοφωνική εκπομπή που παρουσιάζουν οι : Αντώνης Κανάκης,Γιάννης Σερβετάς ενώ μαζί τους είναι και οι Στάθης Παναγιωτόπουλος και ο Χρήστος Κιούσης.
Σήμερα ήταν η πρώτη εκπομπή τους και μπορώ να πω με άνεση ότι ήταν σαν την πρώτη φορά που μου έπεσε το σαπούνι στη φυλακή!!!
Χωρίς πλάκα ήταν γαμάτη ! την είδε κανείς άλλος ??

Και την έχει κάθε μέρα !! FUCK YEAH !!!

Δηλαδη σου εχει πεσει πολλες φορες;:-s

Σε ποιο σταθμο ειναι;

Πως γίνεται να δεις μια ραδιωνική εκπομπη? :-k

έλα ντε? :lol: :lol:

Ελα ρε και εγω νομιζα οτι θα αρχισουμε να λεμε για ραδιο αρβυλα απο στρατο κτλ και ιστοριες φαντασματων φτιαγμενες απο φανταρους!!

Χαχαχαχαχαχ ! όντως ξέχασα να αναφέρω πολλά σημαντικά πράγματα ! Καταρχάς η εκπομπή παίζει κάθε μέρα στον ΑΝΤ1 από τις 17:45 μέχρι τις 18:50 και είναι ΛΑΗΒ ! παίζει ταυτόχρονα με την εκπομπή στο ραδιοφωνικό σταθμό.! μισό λεπτάκι έρχεται Edit

EDIT:

Ναι αλλά η πρώτη φορά ήταν το ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ !! :stuck_out_tongue:

Anyway μπορείς να τους στέλνεις μηνύματα SMS & e-mails και να σου απαντάνε , αλλά σήμερα επειδή ήταν η πρώτη εκπομπή δεν τα χαν όλα έτοιμα!Μου χει πει ένας φίλος μου που μένει Θεσσαλονίκη μου χε πει για αυτή την ραδιωφονική εκπομπή και κοιτάω τώρα στο google να δω τον σταθμό αλλά δεν τον βρίσκω ! Hang On ! :slight_smile:

Ωραίος. Γουστάρουμε ΑΜΑΝ γουστάρουμε και Στάθη.

Λογικά κάθε δευτέρα θα ναι. Θα την βλέπουμε :smiley:

NOPE !!!
Kάθε μέρα είναι !!! Έτσι είπαν τουλάχιστον !:smiley: :smiley: 8)

LoL ! θα κάνουμε το Ράδιο Αρβύλα #2 :wink:

Πάντως τα ΧΩΣΑΝΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΑΣΧΗΜΑ ΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΥΣ !

Καθε μερα θα ειναι και για οσους δεν ξερουν πανε μερικοι μηνες οπου η 4αδα κανει εκπομπες στον Imagine 89,7fm :wink:

O σταθμος αν δεν κανω λαθος ειναι του Κανακη και ολη η παρεα κανει εκπομπες…

Σαλoνικα μονο :stuck_out_tongue:

ηταν ωραια οαν δειξαν δαπιτες και πασπιτες κανει μια δαπιτισα --κοιταχτε εμεις βαζουμε μουσικη ολων των γουστων απο καλομοιρα μεχρι χατζηγιαννη --αχχαχαχαχχα ποικιλογουστη η δαπ και λεει ο πασπιτης κοιταχτε εμεις σαν παραταξη ντυνομαστε κασουαλ ακομα γελαω

Eγω θα γελουσα αν ελεγε και τπτ για την Κνε αλλα δυστυχως δεν…αρκειται μονο στις ραδιοφωνικες εκπομπες :stuck_out_tongue:

και γω θα γελουσα αμα ελεγε κατι τετοιο καποιος κνιτης

δεν γελασα επειδη ηταν δαπιτισα αλλα ειπε βλακεια

Δλδ τι βλακεια ειπε? Δεν καταλαβα…Ειπε οτι βαζουν απο ολα τα ειδη μουσικης…

Οσον αφορα τους κνιτες, λενε καλυτερα.

ΒΑΖΟΥΜΕ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΠΟ ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ ΕΩς ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ αμα πιστεευεις εσυ οτι αυα ειναι τα δυο ακρα της μουσικης πασο…και σου ξαναλεω εγω δεν εχω ακουσει κνιτη να λεει τετοια βλακεια

Πιο πολυ απο το γεγονος οτι αναφερθηκες απο την αρχη σε αυτο με τις εκλογες, νευριαζω που καθομαι και απανταω.

αυτο να το ψαξεις μεγαλε…

Κακουλη… Ουτε η τενια μακρη τετοια αμεση απαντηση.

ρε μεγαλε τι θελεις α νευρακια σου μην τα βγαζεις στο φορουμ απλα ειδα αυτο το μερος επειδη τοτε ανοιξα την τβι δεν το πα για να θιξω ουτε καμια παραταξη ουτε για να πω δες η δαπ και η πασπ ειναι για τον καραμπεο ΑΥΤΟ ΕΙΔΑ ΑΥΤΟ ΜΑ ΡΕΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΣΤΑΡΑ αντε την ορεξη σου ειχα και τωρα νευριασε κι αλλο με τον ευατο σου επεισ=δη ξανααπαντησες

αντεκαλη ορεξη και ξυδι τοπ αλλη φορα

dejavu

[…και εδω πετάγετε η φένια να πει πόσο γουστάρει το αυστηρό στυλάκι σου]

:lol: :lol:

σας βλέπω… stop it!

έντιτ: ρε manos87 πότε προλαβαίνεις και ποστάρεις? απαντάς σε εμένα πριν καν ποστάρω :stuck_out_tongue: