Ραδιο αρβυλα @ ant1

με ντρίμπλαρες :-s

οτι εχεις μαλακιτιδα το εχουμε καταλαβει, οσον αφορα τα νευρακια μου τωρα…δεν τα βγαζω στο φορουμ σε αντιθεση με αλλους που βγαζουν κομπλεξ.

Ξυδι τοπ ε? Για να το λες κατι θα ξες.

Manos87, τώρα να δεις τι έχει να πάθει η Φένια, με το πόντο ποινής που έριξα και τα 10 deletes σε μη μουσικό τόπικ…

Συμμορφωθείτε και όχι προσβολές σε χρήστες, γιατί δε θα περάσουμε καλά…

karvou ηρεμησε λιγο και μην δινεις αλλες <<καραμελες>>

Ενταξει ειχε μια σχετικη πλακα αλλα αυτος ο Κανακης…αυτος ο Κανακης…ελεος πια…εθνοσωτηρας…Απο το ΑΜΑΝ ακομη με τσατιζε …σκεψου τωρα που εχει εκπομπη κοινωνικοκεντρική…:?

:slight_smile:

Ειδα λιγο σημερα γιατι κοιμομανε.Αρκετα καλοι ηταν οι μαγκες.

H ραδιοφωνική εκπομπή τρομερή είναι πάντως. Τους ακούω κάθε μέρα στο αμάξι γυρνώντας από τη δουλειά. Θα τρακάρω καμμιά μέρα :slight_smile:

ρε συ καρβου πες ότι δεν πήγαινε σε μένα η παρατήρηση γτ πολλοί δεν ξερουν ότι σε πειράζω όταν είσαι αυστηρός και με ρωτάνε τι εγινε, γιατί εφαγα πόντο ποινής κτλ κτλ… [-X

πρέπει να αποκαταστήσω το όνομα μου. :stuck_out_tongue:

χαχαχαχαχα

όχι! εσύ πόντο ποινής δεν έφαγες στα σίγουρα. Δε θα τολμούσα εξάλλου… :oops:

Ρε ένα thread έκανα και γω ο καημενούλης και μου κάνετε Offtopic posts :frowning: :frowning: (klapz) …somp!

Τhnx karvou! Mπορώ να ξαναβγώ στην κοινωνια τωρα.

τι είναι somp? :-k

ο καημένουλης λεει,χαχα, γουτσου γουτσου, γκίλι γκίλι! Εντάξει το κοβουμε, δίκιο έχεις. :roll:

δώστε ίνφοζ για την εκπομπή ω ρε

Δεν την ειδα την εκπομπη ,παντως απο γνωμες που ακουσα μου ειπαν οτι ηταν ψιλοαπογοητευση και οχι κατι
καινουριο.Θα την δω για να βγαλω συμπερασμα.

Μα καλά κανείς δεν διαβάζει τις παπιο-ιστορίες στα Μικυ Μάους ? “Σομπ” είναι παρεμφερές ηχητικό εφέ του "Κλαψ " και του “Λυγμ” που σημαίνει στεναχώρια…

Ιnfoz τα είπαμε .ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΩΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ . ΩΡΕΣ : 17:45 - 18:50 !

δεν εχω δει ακομα την τηλεοπτικη εκπομπη αλλα στο ραδιοφωνοι τα σπανε…ειδικα οι φαρσες μαμουν…

Το ειδα ενταξει ψιλομουφα μου φανηκε,γενικα μετριο,τωρα ραδιοφωνο μεσω τηλεορασεως λιγο χαζομαρα ακουγεται…Δεν με ενθουσιασε… Δεν ξερω πως σας φανηκε οσοι την εχετε δει αλλα πχ δεν θα διεκοπτα κατι που κανω μια στιγμη για να δω το ραδιοαρβυλα.:-k :stuck_out_tongue:

Σα να βελτιωθηκε τωρα τελευταια.

H shmerinh ekpomph me ta thlefwnhmata htan apistefth!

H shmerinh ekpomph me ta thlefwnhmata htan apistefth!