Ραδιο αρβυλα @ ant1

Σημερα θα ειναι στην εκπομπή ζωντανα οι James.

Ειδα στην τβ προν λιγες μερες μια εκπομπη. Εχουνε χιουμορ οι ανθρωποι και πολυ καλη σατυρα.

Αυτά τα παιδιά έχουν καλές προθέσεις και η ιδεολογία τους σε πολλά θέματα με βρίσκει απόλυτα σύμφωνο αλλά το χιούμορ τους είναι άθλιο και κρύο. Δυστηχώς.

Η εκπομπή αυτή ήταν για μένα καλύτερη από τους Α.Μ.Α.Ν. Τά’χωναν σε όλα τα κακώς κείμενα και ήχαν καλύτερο χιούμορ από προηγούμενες εκπομπές.
Στα συν η ζωντανή παρουσία undergraound σχημάτων από Ελλάδα και όχι μόνο.

Μία από τις λίγες αξιόλογες εκπομπές ανάμεσα στα σκ@τ@ της ελληνικής τηλεόρασης…

Μετριο με λιγες δοσεις καλου χιουμορ… εχουν κανει καλυτερα πραγματα νομιζω.:-s

Θα συμφωνήσω. Σε καμία περίπτωση δεν έχουν το πηγαίο/αυθόρμητο ύφος που τους χαρακτήριζε. Έχουν κάποιες καλές στιγμές, αλλά λένε κάποια πράγματα απλά για να τα λένε και να γεμίζει η εκπομπή -και αυτό βγαίνει προς τα έξω

Η σημερινή εκπομπή δεν υπάρχει…:lol::lol::lol: Ήταν αφιερωμένη στο μοντέλο Έλενα Πούτση :lol3::lol3::lol3:

την εχασα γαμωτο!

xaxa μολις γύρισα σπίτι ρε γμτ και δεν την πέτυχα ρε γμτ. τα σπάνε έχουν γέλιο… ο κάφρος ο Σερβετάς κλέβει την παράσταση νομίζω.

Στο τέλος ξαφνιάστηκα ευχάριστα που έπαιξαν οι φοβεροί Modrec! Ποιος να φανταζόταν ποτέ ότι τέτοια μουσική θα παιζόταν ποτέ στον ΑΝΤ1!

Όσο για πριν τους είχε πιάσει νευρικό γέλιο με την Έλενα Πούτση και κόλλησαν κι εμένα σπίτι και γελούσα μόνος μου :lol3: :lol2: Τα σπασε σήμερα η επομπή !!:smiley:

Ακριβώς!! Ο Κανάκης γενικά είναι λίγο φέηκ ώρες-ώρες. Ο Σερβετάς είναι θεούλης όμως :!:

Συμφωνω κι επαυξανω!Ενω ο Σερβετας ειναι ανθρωπινος και αληθινος κι εχει απιστευτο ταλεντο να σε κανει να ξερνας απο το γελιο,ο Κανακης την εχει δει ο σωτηρας του κοσμου που με τους καρακλισε λογους που βγαζει θα αλλαξει τον κοσμο!Παρα πολυ FAKE!!!

Καμιά φορά το παρατραβάνε, αλλά όντως τα σπάνε και όποτε μπορώ τους βλέπω. Πολύ γέλιο, πολύ χαβαλές και όπως σήμερα καλή μουσική. Θ α ήθελα λίγο περισσότερο να συμετέχει ο Στάθης Παναγιωτόπουλος τον οποίο θυμάμαι από το ‘‘Μεταλουργείο’’ στην ΕΡΤ 3:wink::!:

Εχω την εντυπωση οτι ο Σταθης Παναγιωτοπουλος ειναι λιγο εκτος του κλιματος της εκπομπης!
Αυτο το λεω προς τιμην του!
Εχει ενα πιο λεπτο κι εξυπνο χιουμορ,ειναι πιο χαμηλων τονων ενω ειναι σιγουρα λιγοτερο λα’ι’κιστης απο τον Κανακη!
Με λιγα λογια εμπνεει πολιτισμο!

Αυτό ακριβώς εννοούσα:wink::!:

Ποιος είδε σήμερα το βιντεάκι με τον σκύλο που τραγουδούσε metal; Όλα τα λευτά, μιλάμε για dog metal:lol::!:

To ότι δεν γελάω καθόλου με αυτή την εκπομπή σημαίνει ότι δεν έχω καθόλου χιούμορ? :-s

Αυτό ήταν θεικό όντως…χαχα:lol::lol:
¶νοιγε το στόμα και το κρατούσε ανοιχτό μέχρι να τελειώσει την κραυγή ο τραγουδιστής…και μετά έκανε και headbanging.8O8O:lol::lol:

:smiley:
και γω καμιά φορά νιώθω-καταλαβαίνω ότι αν ήμουν 15-16 χρονών (εποχή κομφούζιο αμάν) μπορεί να γελούσα πιο εύκολα…δε ξέρω πόσο είσαι αλλά είναι και αυτό ένας παράγοντας…εγώ κοντεύω 29.:?

Φέτος είναι πολύ καλύτερη από πέρυσι που έτυχε να τη δω κανά 2 φορές.

Η εκπομπή δεν παρουσιάζει ουσιαστικά κάτι δικό της ώστε να πεις αν είναι αστεία ή όχι.
Προβάλει videakia και στον σχολιασμό λένε μερικά πετυχημένα.:smiley:
Έχει και το τούμπανο γκομενάκι στο κλείσιμο…τα λένε χύμα γενικώς…ωραίοι τύποι.:slight_smile: