Ραδιο αρβυλα @ ant1

Μάλλον σημαίνει πως έχεις…:wink:

O μόνος λόγος που το βλέπω πια καμιά φορά. Απίστευτο πλάσμα.


Με απογοήτευσες…Η Ευγενία είναι κλάσης ανώτερη, πολύ πιο γλυκύτατη και προσγειωμένη χωρίς το ύφος της πουτανιάς και της ψωνάρας που έχει η Χριστίνα…

Κι εγω προτιμω την Ευγενια.
Νταξει η εκπομπη ειναι κλασεις κατωτερη απο οτιδηποτε παλιο απο Κανακη/Σερβετα αλλα βλεπεται.

:? Μα αυτό είναι που την κάνει κ@Vλα

ε αυτο ειναι που γουσταρουμε

Έλεος ρε 2nd account :Ρ

Σε καταλαβαίνω αλλά εγώ πια περισσότερο εκνευρίζομαι με τέτοιου είδους γκόμενες παρά με κα***νουν…Έχει καταντήσει γελοίο πια με όλες τις wannabe λολίτες…πάντως μπορώ να σε καταλάβω σοβαρά…

σωστοοοοοος!αφου η κοπελα τα εχει τα προσοντα γιατι να μην τα δειχνει;μακαρι να κυκλοφορουσαν και αλλες τετοιες

Και οι 2 ειναι κουκλαρες ρε…Η καθεμια με τη δικο της τροπο…:wink:
Αλλα προτιμαμε Χριστινα γιατι τους γνωστους λογους!:smiley:

Ουτε γω γελαω…

Βασικα γελαω ελαχιστα,μονο σε καποιες ατακες,του Σερβετα κυριως.
Ο Κανακης ψευτολαϊκιζει περισσοτερο κι απο βουλευτη της κεντροαριστερας,εκτοξευοντας μυδρους και συμπονωντας τους αναξιοπαθουντες(και φυσικα στη νεολαια-ολοι ειναι κοντα στη νεολαια,απ τους πολιτικους μεχρι την εκκλησια,μην το ξεχναμε ε…ρε δε πατε στο διαολο ολοι σας…) απ τον θωκο του ξερολα-κατακριτη-και γαμω τα ατομα κι ετσι ναουμ,ο Σταθης ΔΕΝ ειναι ο εαυτος του,ο Κιουσης απλα δεν εχει χιουμορ,οσο και να το παλευει.

Αυτη την ισοπεδωτικη κριτικη σε ολους και ολα,τη θεωρω εκτος απο πανευκολη και αρκετα ακυρη,ειδικα απο ατομα σαν τον Κανακη και τους ομοιους του…

Και μενα δεν μου λεει κατι ιδιαιτερο,αν δεν εχω τιποτα αλλο να κανω αντε να κατσω να την ψευτοδω απο καμμια φορα.Απο αποψη χιουμορ ειναι ασταναπαν,η μερα με την νυχτα με το Αμαν,καλα που ειναι ο Σερβετας και σωζει την παρτιδα που και που.Καλα για τον πολιτικο σχολιασμο δεν μιλαω καν,δεν πιστευω να περιμενει κανεις να του ανοιξουν τα ματια οι γιγαντες της διανοησης Κανακης και Λαζοπουλος,ελεος.Τοτε που γινοταν το μπαχαλο τον Δεκεμβρη παντως καναν καλες εκπομπες

Εγω παντως ασχετα με τη γνωμη μου για την εκπομπη γουσταρα που ειδα τον Κανακη σε μια εκπομπη να φοραει μπλουζα Psycho Choke(nu metal μπαντα απο Θεσσαλονικη).Respect

Τους είχε και καλεσμένους και τά’σπασαν8). Θεωρώ ότι η εκπομπή είναι καλύτερη από τους Α.Μ.Α.Ν.:!:
Σε τέτοιου είδους εκπομπές ότι λέγετε πρέπει να φιλτράρετε μέσα από το πρίσμα της προσωπικής θέσης, και να μην παίρνει τις απόψεις των παρουσιαστών σαν Ευαγγέλιο. Πείτε μου επειδή δεν γελούσα με τις αηδίες των α.μ.α.ν., μήπως δεν έχω χιούμορ. Την εκπομπή την βλέπω για τον Στάθη, και ας μην είναι στις καλύτερες στιγμές του. Αλήθια ξέρετε πολλούς μεταλάδες- ροκάδες που έχουν βήμα στην t.v.
Τα κορίτσια δεν τα ξεχωρίζω, ίδιες μου φαίνονται:!:

Επειδή όλοι λέτε πως ο Σερβετάς σώζει την κατάσταση, εγώ προσωπικά τον βρίσκω απλά γελοίο. Επίσης μέσα στις γιορτές που είχα ανέβει ένα διήμερο Θεσ/νίκη, άνθρωπος που έχει ίδια ηλικία με τον Κανάκη μου είπε πως ήταν στην νεολαία της Ν.Δ. Ότι και αν σημαίνει αυτό…

χλρ ραδιο αρβυλα.

τεσπα. ευχαριστη εκπομπη, τπτ το ιδιαιτερο αλλα μεγαλο respect για τα συγκροτηματα που παιζουν στο τελος. Μονο και μονο αυτο της δινει κατι…

παιδες οσοι ειστε απο σαλλονικα, την Ευγενια απο που την ξερουμε ?? δουλευε σε κανα μαγαζι, μηπως στο νερο πριν χρονια (εχω χρονια να παω)???κατι μου θυμιζει:-k:-k ωραιο κοριτσι

Παλια θυμαμαι γελουσα λιγο, τωρα δεν ξερω, δε το χουν. Ο Σερβετας εχει λιγο χαβαλε (μονο που βλεπεις τη φατσα του γελας:p), και ο Κανακης μερικες φορες τα χωνει ωραια. Αλλα πολλη γκρινια, ΠΟΛΛΗ, και καποια στιγμη κουραζει κι αυτο.
Καλο παντως το οτι φερνουν γκρουπακια και τα κανουν λιγο προμο.

Εγώ τη βρίσκω μια από τις καλύτερες εκπομπές της ελληνικής τηλεόρασης. Χώνει πολύ ωραία.

Συμφωνω πως ειναι χαλαρα απο τις καλυτερες εκπομπες στο χαζοκουτι… Προφανως και δεν συγκρινεται με τους α.μ.α.ν. , αλλα σε ορισμενα σημεια εχει πολυ εξυπνο χιουμορ. Ο Κανακης τα σπαει, το ιδιο και ο Σερβετας (αν και σε μερικα σημεια ο τελευταιος ειναι λιγο εκνευριστικος…). Ειδικα οι εκπομπες που αναφερονταν στα επεισοδια ηταν πολυ αξιολογες… Παντως, καλο θα ηταν πιστευω να μη δειχνουν παρομοια video με αυτα του star, καθως ετσι υποτιμαν και εμας και τους εαυτους τους… Επισης μερικα απο τα συγκροτηματα που παιζουν στο τελος τα σπανε (ειχε μαλιστα ενα ιστορικο, βρετανικο progressive rock μια φορα)! Το πιο ξενερωτο ομως ειναι η ωρα… Και επισης τρελο respect στη Σαρδελα!!!:slight_smile:

Δεν την παρακολουθω συχνα,αλλα γελαω πολυ με τον Σερβετα,οχι τοσο με τους αλλους.Ειδικα ο παπαρας με τα γυαλια στ αριστερα ειναι για μπουνιες,μου τη δινει:!: