Ραδιο αρβυλα @ ant1

Καλάμι.
Κατι αρχίζει καλά με προοπτικές να κάνει κατι διαφορετικό, αλλά στην πορεία αναλώνετε σε ανεκδοτάκια, ειναι προφανές οτι οι τύποι βαριούνται εκέι…
διώρθωση: ο Κανάκης βαριέται.
Ευτυχώς που αφήνουν τους καλλιτέχνες τουλάχιστον να κάνουν το κομμάτι τους καθε φορά και όντως υπάρχει καλό γούστο νανε καλά ο Στάθης i guess…
Τεσπα… κρίμα γιατί κατα τα άλλα ακούς 2 αντικειμενικά πράγματα χωρίς να υπάρχει στοχευμένη διαθεση για πολιτική από μέρος τους.

Πάντως χαβαλέ εχει γεμίσει η τηλεόραση…

Με τον DIO τι γίνηκε μωρέ παιδια; ξεχάσανε να αναφερθουν;; Δεν το είχα δει.

Τίποτα ιδιαίτερο, φαντάζομαι εννοείς για κάποιον που έχει διαβάσει λίγο και ξέρει τι του γίνεται, γιατί κατά τα άλλα είναι αρκετά διαφωτιστικό…
Πάντως υπάρχει μια μερίδα κόσμου που στην προσπάθεια του να φανεί cult και ιδεολόγος ενθουσιάζεται με έναν μάλλον χαζό τρόπο… Anyway… καλύτερα να προβάλλονται πάντως αυτά τα documentaries παρά κατι προπαγανδιστικά τυπου National geografic :stuck_out_tongue:

Αν δεν κάνω λάθος στην συνέχεια όταν κάποιος “στην είπε” για τον Στάθη διευκρίνισες ότι έκανες πλάκα.Πολύ αμφιβάλω αλλά και πλάκα να έκανες ήταν πλήρης αποτυχία καθώς το να πεις ότι ο Στάθης δεν ξέρει τον Dio είναι χαζομάρα από μόνο του.Εκτός αν δεν ξέρεις.Τέλος πάντων “ίσως” όπως λες και εσύ δεν το έπιασα.Μάλλον είμαι χαζός.
Τώρα αυτό με το αν σε γνωρίζω μέσα στο forum που κολλάει;Όχι δεν σε ξέρω αλλά αν το είπες ως επιχείρημα σε αυτό που σου είπα εγώ,δηλαδή αν γνωρίζεις τον Στάθη, είναι τελείως ανούσιο και αίολο.

Σχετικά με το Ράδιο Αρβύλα,ο καθένας κάνει ότι γουστάρει.
Όντως δεν παράγουν χιούμορ όπως στο Α.Μ.Α.Ν. ή κάποιοι άλλοι αλλά κάνουν χαβαλέ.Εγώ μια χαρά την βρίσκω πάντως.Χαλαρά.

Πρώτον: Αγόρι είσαι??

Δεύτερον: Πω πω… Στάθης … στάθης κ στάθης…
οκ, το έχουμε καταλάβει κ απο τον ίδιο αλλά και απο σας ότι είναι μέσα στα ροκ πράγματα…
Αλλά τώρα αυτό που γίνεται μέχρι εδώ είναι λίγο… δηλαδή απο ένα πλακα-ποστ που ΦΑΙΝΕΤΑΙ ότι είναι έτσι… (δεν είμαι ΤΟΣΟ χαζή να πω ότι δεν τον ξέρει ο στάθης τον Dio, ενώ ξέρω ότι τον ξέρει… δηλαδή SOMETIMES YOU HAVE TO THINK TWICE … έλεος…) έχουμε φτάσει μετά απο 3 σελίδες, να συζητάμε ακόμα αν ξέρω εγώ τον στάθη και το έργο του ή όχι…
Πήρατε πολύ προσωπικά μια πλάκα… και πάλι και στις απαντήσεις μου και σε σένα floyd… αλλά και στον mule, έχω θετική διάθεση…

εξάλλου, όσες φορές βάζω onionheads στα ποστς μου, δηλώνουν ακριβώς την αυτή τη θετικότητα… ποιος μπορεί εξάλλου να είναι θυμωμένος βλέποντάς τα…

κατα τ’αλλα… όπως πάντα… χαλαρά… peace…

Εγω παντως οποτε τα βλεπω θελω να τα ζουληξω μεχρι να εξαφανιστουν απο ολα σου τα ποστ.

Ναι αγόρι είμαι και με κοντά παντελονάκια

Στηρίζουμε βερμουδέητορ τώρα που καλοκαίριασε για άνετες εξορμήσεις και ΓΙΟ ΦΑΣΕΙΣ.
Επίσης, στηρίζουμε σορτσάκια στα κοριτσάκια όπως π.χ. η Τάτσομαν που πόσταρε τίμια πικ με σορτσάκι και μπαίνει στο πάνθεον του φόρουμ μαζί με την μπλακ τούλιπ και την πρωτοδιδάξασα Αρέλδια. Άντε να παραδειγματίζονται και οι υπόλοιπες γιουζερίνες που μας το παίζουν βαριά πεπόνια. :hippy:

Και για να μην λέτε ότι είμαι οφτόπικ, ΜΑΥΡΟ στο ραδιο-αρβύλα, στηρίζουμε ΚΟΜΦΟΥΖΙΟ/ΑΜΑΝ και τον μικρό θεούλη Εικοσιδιό. Όνειρό μας να πιάσει μια μέρα τον Κανάκη και να τον σαπίσει στις μάπες.
Aρχηγός για πάντα στις καρδιές μας.

Χριστίνα Μουστάκα και τα μυαλά στα κάγκελα !!! Το καλύτερο σημείο της εκπομπής !!!

ελπιζουμε να την πρωωθησει ο σειρηνακης για το νεο “ντοκυμαντερ”… θα σπασει το ρεκορ της τζουλιας…8)

Πετυχα στιγμιότυπο της εκμπομπής στο youtube μιας και δεν την παρακολουθώ και τοσο, την επομένη του θανάτου του DIO. Ποσο ΜΑΛΑΚΑΣ ειναι τελικα ο Σερβετας μπορει να μου πει κανείς; Κανει που κάνει ένα τελειως άκυρο αστείο και ο μαλακας το συνεχίζει σαν κανένα ζαβό που δεν καταλαβαινει λες και το έχει σκασει απο ιδρυμα ήταν ο μαλακας. Σαν τα αυτιστικα παιδάκια που απλα δεν καταλαβαινουν πότε σταματαει το αστειο. Αυτός αληθεια τι δικαιολογία έχει;

Μαλακας της χρονιας μόνο και μόνο για αυτό.

Βασικά και πριν απ αυτό δήλωνα ότι ο σερβετάς είναι ο χειρότερος απ’ όλους. Ενώ έχει πολύ χιούμορ μερικές φορές το κουραζει τρομακτικά.

Ο κιούσης ειναι ψυχούλα!

-ο κανακης βαριεται πια ακομα και να λαϊκισει και απλα μας υπενθυμιζει οτι αυτο που κανουν δεν ειναι εκπομπη αλλα χαβαλες on camera
-ο σερβετας κανει αστεια διαρκειας ενος λεπτου να γινονται πιο ξεχειλωμενα και απο τον κολπο της jenna jameson
-ο κιουσης ειναι 9 στις 10 φορες ακυρος και ο ουσιαστικος λογος υπαρξης του ειναι το supporting χαζογελακι στις κρυαδες των αλλων τριων
-ο σταθης ειναι αυτος που κραταει ακομα την αξιοπρεπεια του,οσο για τα κουφα του ανεκδοτα που κανουν τον ξαδερφο λεωντα να μοιαζει με bill hicks νομιζω οτι τα κανει υπο τις εντολες του καπετανιου κανακη καθως χρειαζονται καποια gimmicks οπως και το εκνευριστικο χαχανισμα που ακογεται backround και τα voice samples για να μας δημιουργησουν την ψευδαισθηση οτι αυτο που κανουν ειναι εκπομπη.

[SIZE=“7”]?[/SIZE]

Πιο βαρετοι πλεον και απο ταινια του Αγγελοπουλου…βλεπω τον Κυριακου να τους δινει τα παπουτσια στο χερι συντομα…

θα τους δωσει τα παπουτσια στο χερι επειδη ειναι βαρετοι??
με την καμια.!
αν ειχαν χαμηλα νουμερα ναι…αλλα τωρα με τιποτα

Τέλος, για φέτος; μεθαύριο για το Ράδιο Αρβύλα…εγώ λέω για φέτος, αλλά ποτέ δεν ξέρεις:):!:

στο τρειλερ που λεει οτι ειναι το τελος για φετος αναφερει πως θα υπαρχει και του χρονου η εκπομπη

ελπίζω πως όχι…
ειδικά αυτή η πατέντα με το “αρβύλα τελεσόπινγκ” και όλα αυτά τα τρέηλερ που φτιάχνει η εκπομπή είναι από τα πιο ανόητα και κακόγουστα πράγματα που έχω δει στην τηλεόραση.

Η πικρη αληθεια για τους ραδιο αρβυλα ειναι οτι ενω ξεκινησαν αρκετα καλα σαν εκπομπη,ηθελαν να κανουν κατι διαφορετικο απο τα συνηθισμένα αλλα στην πορεια χαλασαν,επεσε πολυ επαναληψη στα ιδια πραγματα κατι που κουρασε,ξεμειναν απο θεματολογια,αρχισαν κατι βλακειες με τον καμεραμαν κλπ,γενικως απο ενα σημειο κ μετα δεν προκαλουσαν γελιο,εκανε κοιλια η εκπομπη.

μαλλον δεν εχεις δει πολυ τηλεοραση…:stuck_out_tongue:

βλέπω λίγο και σχεδόν μόνο ταινίες και αθλητικά.άντε και κανά ξένο σίριαλ.
πάντως αυτά που εννοείς σίγουρα όχι…:stuck_out_tongue: