Ραδιο αρβυλα @ ant1

"Ανοίχτε μου ρε μ…άκες…"
Χαχαχαχαχαχαχα, έπος!

http://www.youtube.com/watch?v=4ddZ7LRigqs&feature=player_embedded
:lol2::lol2:
Kλαίω με αυτά!

Φέτος είναι βελτιωμένοι, αλλά αυτό το πράμα στ’ αριστερά τι ρόλο βαράει?

Ο Κιουσης?Υπαρχει για να υπαρχει και καποιος που να γελαει με οσα λεει.

πεθανα

1 Like

το διαλυουν λεει

Που το λέει?

Εδώ το λέει (αναδημοσίευση από αλλού είναι, αλλά δεν βρήκα την αρχική πηγή):

http://www.e-magazino.gr/index.php/eidiseis/lifestyle/stamataei-to-radio-arbila.html

Πρακτικά μάλλον σταματάει στο τέλος της σεζόν (αν αληθεύει δηλαδή η είδηση) και από του χρόνου σχεδιάζει κάτι άλλο ο Κανάκης.

ε καλά για το τέλος της σεζόν είναι λογικό…

Και καλά θα κάνουν…καλύτερα να σταματήσουν πριν κάνει κοιλιά
Ίσως το καλύτερο θα ήταν να μην κάνουν τίποτα του χρόνου

Ναι ε; Εσύ θα έπαιρνες ένα χρόνο άδεια άνευ αποδοχών; Εκτός αν κέρδιζες κανά τζόκερ :stuck_out_tongue:
Δουλειά είναι και πληρώνονται γι’ αυτό, οπότε κάτι θα πρέπει να κάνεις ο καθένας τους (σίγουρα δεν έχουν μόνο την τηλεόραση, αλλά κάτι βγάζουν και από εκεί).

Ναι μωρε ο καημενος ο Κανακης πρεπει να βγαλει και ενα χαρτζιλικακι απ την τιβι…δεν του φτανουν τα 2 κλαμπ που εχει και ο ραδιοφωνικος του σταθμος,καθως και μια προσφατη επενδυση σε παλιο ξενοδοχειο που εκανε στη χαλκιδικη απ ο,τι ακουγεται.Ειναι της γενιας των 700.000 ευρω…

Οσο για το κοψιμο της εκπομπης,στα @@ μας…Το κακο ειναι οτι σε ενδεχομενη συνεργασια με τον Αρναουτογλου θα ανεβουν τα ποσοστα εμετου στην ελληνικη τιβι.Στα πλην επισης που δεν θα χουμε τοσο συχνα Σερβετα,στα @@ μας για τον Κιουση και τον γλαστρα σ αυτην την εκπομπη Σταθη.Επισης ελπιζω να μην βρει δουλεια η Χριστινα επισης μπας και κανει καμια τσοντα στη Σειρηνα…

Ρισπέκτ στον Στάθη! Όταν οι άλλοι ανακαλύπτανε τη μουσική, ο Στάθης έκανε την εκπομπή Μεταλλουργείο στην ΕΡΤ-3 τότε (οι παλιοί θα θυμούνται). Επίσης γουστάρω ανέκδοτα Στάθη :stuck_out_tongue:

Και λίγα για το Χριστινάκι, μη σφαχτούμε :evil:

να παν να γαμηθουν κανακης και κιουσης,μονο σερβετα στηριζουμε

Eπειδη ακριβως θυμαμαι τον Σταθη στο Μεταλλουργειο και γενικα τον ακουγα στο ραδιοφωνο απο αρχες 90’ς δεν μ αρεσει ο ρολος γλαστρας που εχει στην συγκεκριμενη εκπομπη…(ασχετα με τα ,μεταγενεστερα ατοπηματα του με εκπομπες του στυλ Θαλασσοθεραπεια,Ταρατσα και αλλα τετοια εμετικα)…:wink:

Με το Χριστινακι κανενα προβλημα μαν…ισα ισα…!8)

Πω, θα το διαλύσουν ε?
Θα βάλω τα κλάματα, η ζωή μου δεν έχει νόημα

Αυτό

Ρε Σταθη,μεγαλος ανθρωπος…μα Stratovarius?! #-o

Την πήρες την απάντηση πιο πάνω…σίγουρα θα χάσουν πολλά λεφτά αλλά δεν νομίζω ότι τα έχουν και τόσο ανάγκη!
Περισσότερο για την κάβλα τους την κάνουν παρά για βιοποριστικούς λόγους
Aυτοί που θα τους λείψουν περισσότερο τα ? δεν είναι ούτε ο Κανάκης ούτε ο Σερβετάς(φαντάζομαι αυτοί οι 2 θα αποφασίσουν) αλλά τόσος κόσμος που δουλεύει για τη συγκεκριμένη εκπομπή

Εγώ μια απορία έχω μόνο: ΠΟΣΑ t-shirt έχει ο Κανάκης;
Επίσης: Αγαπάμε Κωστάκη! (L)

(Είμαι λίγο οφφ βέβαια, γιατί έχω κατά νου την τηλεοπτική τους εκπομπή :p)

Eιναι το ξεμωραμα στα γεραματα…χαλαρα.

Μουσικα το χει χασει το τοπι εδω και καποια χρονια ετσι κι αλλιως,αλλα οτι στα γεραματα θα εκθειαζε τους Firewind στα καλα καθουμενα και θα βγαινει με μπλουζακι Stravomarius,ενω μεχρι προτινος μιλουσε απαξιωτικα για τις περισσοτερες μπαντες του ειδους,ε για να μαι ειλικρινης δεν το περιμενα.

Παρολα αυτα μ αρεσει οταν σχολιαζει την πολιτικη επικαιροτητα.Καλα θα κανει να μεινει στα πολιτικα-κοινωνικα.Ειναι πολυ πιο ευστοχη και καυστικη η κριτικη του.