Ραδιο αρβυλα @ ant1

*Εγω γελασα
εκει που λεει δουλευε σε εταιρια σεκιουριτι,εκανε τον συναγερμο
στους τιτλους αρχης
στο φαντασμα
[B]edit:[/B] και στο απο κατω γελασα

*Αφου ηθελαν να ειναι τρεις μερες γιατι δεν το εκαναν δευτερα,τεταρτη,παρασκευη?
τωρα καθε δευτερα θα εχουν υλικο απο πεμπτη-κυριακη

*Το καλυτερο ραδιο αρβυλα ηταν στην τριτη χρονια οσο ηταν απογευμα

epic moment


:lol::lol:

αυτή ήταν μια απο τις στιγμές που έκλαψα… [B][I]δεν δουλευει το πιτογυρο …[/I][/B] :lol:

η άλλη ήταν με την κηρία που δεν ήθελε να φανεί το πρόσωπο της ούτε και να πουν το όνομα της…
παίζει να την σκότωσαν τώρα…

[B]Φόλα [/B]ήταν η χθεσινή εκπομπή, οριακά γέλασα 2-3 φορές. Και αυτό με το dubbing στις τούρκικες σειρές πολύ κακόγουστη ιδέα. Γενικότερα δεν την είχαν δουλέψει καλά την φάση, και δεν το περίμενα αυτό μετά από τόσους μήνες, νόμιζα πως θα είχαν αρκετό υλικό ώστε να μην είναι βαρετή η εκπομπή.

Όντως θα ήταν καλύτερο για την εκπομπή το Δευτέρα-τετάρτη-παρασκευή. Όμως εσύ για τον εαυτό σου τι θα προτιμούσες;;; Εγώ θα προτιμούσα να έχω 4 μέρες σερί OFF πάντως.

μλκ γιοζιμπο βλεπεις αρβυλες ? 8O8O8O

μολις γκρεμισς το σοβαρο/καλλιτεχνικο προφιλ που χτιζεις εδω μεσα. [-X

τπτ,πλεον μηδεν ρισπεκτ. :frowning:

[SIZE=“3”]Μόνο αρβύλα,[SIZE=“1”] και master chef[/SIZE], τίποτα άλλο.[/SIZE] :lol:

:bow2:

Παρασκευή θα έχει “Έτοιμοιοιοιοιοιοι”(Χ-factor)…για την Πέμπτη δεν ξέρω
Από το κάθολου πάντως καλό είναι και το 3ήμερο

Πέμπτη έχει μπάλλα ή ταινία:):!:

Πάντως είχαμε μεγάλη βελτίωση νομίζω στην δεύτερη (χθεσινή) εκπομπή.

Εγω χθες γελασα μονο σε ενα σημειο (εκει που αλλαζαν τα λογια σε μια απο το τοπ μοντελ)

Άμα κράζεις τα πάντα που τα βλέπει λίγο παραπάνω κόσμος δεν είναι σοβαρό, είναι σοβαροφανές :stuck_out_tongue:

Δεν χρειάζεται Vedder, άστο καλύτερα ρε παλικάρι μου όταν δεν σου βγαίνει, αν δεν έχεις βάλει έστω λίγο χιούμορ στην υπόθεση δεν λέει… !

Η πρωτη εκπομπη μ’αρεσε λιγο περισσοτερο αλλα και παλι…smth missing :-k

Το μαστερ σεφ γαμάει!!!

Συμφωνω…μου φαίνεται ότι αναπαράγουν τα ίδια και τα ίδα…:-k

Και Μποτρινι παιδια,μην τον ξεχνατε! :stuck_out_tongue:

:p:p:p:p:p:p:p:p

(σε περίπτωση που δεν το δες) :stuck_out_tongue:

Από χθες όντως άρχισαν τα ίδια:):!:

H αληθεια ειναι οτι ποτε δεν εγινα ποτε φαν τους αν και ορισμενες φορες οντως ειναι αστειοι…Το μεγαλο προβλημα εκτος απο το γενικοτερο concept της εκπομπης χαχανιζουμε λες και ειμαστε παρεα και λεμε inside jokes ειναι οτι ο ΚΑΝΑΚΗΣ δεν ξερει να κανει πολιτικη σατυρα.Δηλαδη με τιποτα δεν το εχει ρε παιδι μου,δεν ειναι ουτε σαν τους συντελεστες της Ελληνοφρενιας που με εξαιρεση τον ‘‘τσολια’’ το εχουν ουτε και σαν τον Λαζοπουλο που οταν δεν ‘‘διαδασκει’’ και λαικιζει το εχει.

Οτι και να λετε αυτο φαινεται και απο παλια στο ΑΜΑΝ που οταν απο την τριτη χρονια περιπου κολλησαν με πολιτικες φιγουρες(Σημιτη Καραμανλη Χριστοδουλο κλπ)η εκπομπη πηρε την κατω βολτα με σκετσακια τραβηγμενα απο τα μαλλια με μονο αστειο τοτε τον Καλιβατση(που σε οτιδηποτε αλλο ειναι αισχρος)…

Συγκεκριμενα την Τριτη που ετυχε και το ειδα γελασα περισσοτερα με τις ατακες τηλεθεατων για τον Παγκαλο παρα με τα δικα τους αστεια και ιδιαιτερα με τα χαζα handmade βιντεακια.

Ναι ξερεω οποιος δεν γουσταρει δεν ασχολειται:p

http://www.youtube.com/watch?v=fM-UspneeMo

γελάω μόνος μου κανά 10 λέπτο χαχαχχαχαχ επικοθεϊκό:lol::lol:

Εντάξει, απίστευτο. Εκεί με τον Πλούταρχο ειδικά… :lol: