Ραδιο αρβυλα @ ant1

αηδια… ο μεγας επαναστατης καννακης ηταν δαπιτης… αν δεν τους ειχα κοψει λογω ντιο, θα τους εκοβα τωρα…

την διαφημιση την ειδατε? http://www.youtube.com/watch?v=WVbDVLxSaJw

Σερβετας-Κανακης εχουν φτασει σε σημειο να λενε περισσοτερες κρυαδες παρα καλα αστεια κι αυτο το πραμα με τα Ρουφηχτα φιλακια, Σουλταν, Γιουρια και ο,τι αλλα σλογκαν εχουν κατα καιρους εχει καταντησει αηδια. Και σε μια παρεα αν λεμε το ιδιο πραμα συνεχεια το βαριομαστε. Ασε που τους τελευταιους μηνες βλεπω συνεχεια παρεες απο 18χρονα αγορακια να λενε Γιουρια παντου.
Ο τερμα αριστερα(Κιουσης?) ηταν ανεκαθεν κρυος και βλακας, γελαει σαν χαχας με ο,τι χαζομαρα λεει μονος του και καταναλωνει τσαμπα οξυγονο.
Ο Σταθης λεει ωραια ανεκδοτα.

Οπως και να χει αυτο που κανουν δεν ειναι σατιρα, ουτε καν, οπως και του Λαζοπουλου, τον οποιο καθεσαι να τον δεις πλεον και νομιζεις οτι βλεπεις επαναληψη. Οπως ειχε πει κι ο Μανος καπου(νομιζω) ο Λαζοπουλος εχει χιουμορ, το κοινο του δεν εχει. Το ιδιο ισχυει πλεον πανω-κατω και για Ραδιο Αρβυλα. Προσωπικη μου αποψη ειναι οτι σατιρικη εκπομπη ειναι η Ελληνοφρενεια μονο, αυτη τη στιγμη. Αντε και τα βιντεακια του ΟΛΑ(με το ζορι)

Για μένα σάτιρα κάνει μόνο ο Λαζόπουλος.Δεν τον πολύ-πάω αλλά όσο αναφορά το σατιρικό κομμάτι του είναι όντως καλός.
Οι Ράδιο Αρβύλα δεν κάνουν σάτιρα.Μία εκπομπή σε στυλ “ραδιοφώνου” κάνουν που σχολιάζουν και λένε την άποψή τους με χαβαλέ πολλές φορές.
Για τον κομιστή δεν με ενδιαφέρει καν.Γελοίος.Ας γράψει στον Πρωταθλητή και να παρουσιάζει την κάθε εκδιδόμενη στην εκπομπή του.

παρτουζο


ImageShack.us

Αχριστεας
Καραβουτας
Νταρμπασαιρ

plz να γινει moved στο θρεντ για τις φρασεις

lol ρε συ πως μπορει να μπερδευτικες??:lol::lol::lol:

Aν και φετος μου φανηκαν πιο συμπαθεις απο αλλες χρονιες,συνεχιζω να σιχαινομαι τον Κανακη και το ειδος ανθρωπου που γκρινιαζει για τα παντα.Αν τοσο πολυ δε γουσταρεις ρε φιλε,σηκω και φυγε,πανε αλλου που ειναι καλυτερα.Εχω βαρεθει απο τιμητες των παντων και κανενας τρομπας δεν σηκωνει το δαχτυλακι του να κανει οτιδηποτε.

Ο Κιουσης για ακομα μια χρονια μαλακας,δλδ,απορω…Στο ραδιοφωνο εντωμεταξυ ειναι ακομα χειροτερος.

Ο Σταθης γλαστρα και για αλλη μια φορα τηλεοπτικα αποτυχημενος(οπως και σε καθε του εκπομπη απ το Jammin και μετα.Κατι Ταρατσες και Θαλασσοθεραπειες και παπαρια μαντολες μαλλον και ο ιδιος θελει να τα ξεχασει υποθετω.).Τα ανεκδοτα μαλλον ειναι αφορμη για να δικαιολογησει την παρουσια του στο πανελ.Δημιουργησε και σαητ πλεον οπου και κερδοσκοπει εξαιτιας της δημοσιοτητας που του δινει η τιβι.Καλα κανει,μαγκια του.Εκει γραφει καλα μερικες φορες.Στο ραδιοφωνο πλεον ειναι τραγικος και κριμα γι αυτο.Καποτε ηταν “δασκαλος” για πολλους απο μας.

Ο Σερβετας ειναι ΑΠΟΛΑΥΣΤΙΚΟΣ στο ραδιοφωνο,στην τιβι συνεχιζει να μου ειναι συμπαθης,τον θεωρω τον πιο προσγειωμενο και “λαϊκο”(με την καλη εννοια) απ τους 4 και πιστευω οτι τα λεει απλα και ωραια χωρις να κραζει μονο γι αυτο και κερδιζει λιγακι παραπανω.

Για Λαζοπουλο και Θεμο μπορω μονο να πω οτι μου γυριζουν τ αντερα,ειδικα το 2ο κρατικοδιαιτο χοντρολαμογιο και ευχομαι ο,τι χειροτερο.Τετοια σιχαματα της κοινωνιας οπως ο Θεμος και ο Μακης ειναι ντροπη να εχουν την σιωπηλη μας συναινεση οντας τηλεθεατες τους και εξαιτιας μας βρισκονται ακομα εκει και οχι σε κανα κελι.Ψοφος.

Ο “Σκύλος” σπέρνει.
Αυτό το “κερδοσκοπεί” που το έβγαλες;
Ο ίδιος είχε ξεκαθαρίσει ότι το site του θα έχει “σαφώς” πιο εμπορικό χαρακτήρα και τα λεφτά θα πηγαίνουν στον ίδιο.Και σιγά τα λεφτά δηλαδή.
Και στο ραδιόφωνο επειδή πλέον δεν παίζει “ροκ” καθαρό έχει ξεφτιλιστεί;;

O σκυλος σπερνει για σενα.Για μενα ουτε καν.
Εφορια δεν ειμαι(θεωρω ουτε συ) για να ξερουμε ποσα βγαζει,αλλα οπως ειπα και πριν-μηπως και δεν εγινε αντιληπτo ας το επαναλαβω-καλα κανει και μαγκια του.Και γω το ιδιο θα κανα.
Στο ραδιοφωνο η ξεφτιλα δεν εχει να κανει με αυτα που παιζει αλλα με το να λεει τα ιδια αστειακια και να κανει τα γκεηλικια χρονια τωρα.Δεν ξερω απο ποτε τον ακους,αλλα εχει καταντησει πιο προβλεψιμος και απο το τελος του Τιτανικου.Τεσπα,περι ορεξεως…
Για μουσικη ετσι κι αλλιως εχω παψει να ακουω ραδιοφωνο εδω και καποια χρονια.Εχει αλλου πολυ πιο σοβαρες"πορτοκαλιες".

παλι καλα που χω Cosmote γιατι μισω τους πακιστανους

:lol::lol::lol:

πεθαίνω λέμε…

WIND_ANEKDOTO

Oι διαφημίσεις τους με την Wind είναι οδυνηρές, κακόγουστες, και δυστυχώς θα παίζουν όλο το καλοκαίρι.
Ευτυχώς τελείωσε το μουντιάλ και δεν θα ξαναδώ tv βέβαια, αλλά όπως και να χει είναι μεγάλοι μαϊντανοί.

οντως οι διαφημησεις με την wind ειναι τραγικα αθλιες

[B][SIZE=“5”]BUMP![/SIZE][/B]
Σήμερα ξεκινάει πάλι!Από ό,τι μου είπαν όμως θα είναι Δευτέρα με Τετάρτη[-X
Περιμένω ανέκδοτο Στάθη για να πετάξω κάτι στην Τ.V φωνάζοντας “Τί είπες πάλι ρε?”:stuck_out_tongue:

Τι ωρα?11?

Κλασικά…8)

πραγματικά έκλαψα απο τα γέλια χθες…
τώρα στην αρχή που δεν έχουν κολλήσει με χαζομάρες είχαν τρελή φάση…\

*[B][I]ο νικος μικρός είχε καταπιεί μια κονσόλα και έτσι είναι ο μοναδικός άνθρωπος που οταν τραγουδάει μπορεί να κάνει fade out στον εαυτό του…[/I][/B]:lol:

'Οντως κιεγώ έλιωσα απ’τα γέλια χθες:):!:

Εγώ ξέρασα από τα γέλια, εκεί που είπε: “Ο μοναδικός άνθρωπος που κατάφερε να διασκευάσει το I Was Made For Loving You Baby, σε καρσιλαμά!!”

Υπήρχαν πάντως και πολλά σημεία που κόντευε να με πάρει ο ύπνος…

Ήταν καλοί χθες όντως. Άμα κρατηθούν μακριά από μπεκατώρου και τα σχετικά θα τα πάνε καλά. Και στα + το ότι δε θα ναι κάθε μέρα, δεν είχαν τι να πουν χθες.
Με το θέμο βέβαια παρότι λαμόγιο έριξα πολύ περισσότερο γέλιο χθες :stuck_out_tongue: