Ραδιο αρβυλα @ ant1

Ε ο Παναγιωτόπουλος κλέβει ανέκδοτα και δεν λέει καν την πηγή[-X[-X

αρκετες φορες την εχει αναφερει . τωρα ειπε οτι του το στειλαν στο ραδιο , αρα ο ακροατης δεν το ανεφερε

Σιγα μην κατοχυρωνουμε και τα ανεγδοτα στο επιμελητηριο.#-o

Μην ειρωνεύεσαι αγαπητή,ο JTN είναι γνωστός δήθεν συμφορουμίτης και απαιτούμε δικαιώματα!

Νομίζω είχε αναφέρει αρκετές φορές συγκεκριμένο μπλογκ, απ’ όπου αντλεί τα δήθεν ανέκδοτα. Μην τον αδικούμε…
Μπορεί ο Σερβετάς να είναι κορυφή στο να λέει μακροσκελή ανέκδοτα, αλλά ο Στάθης είναι μαιτρ στα μικρά, κουφά και δήθεν :smiley:

κορυφη το βιτνεο για το πως μαζεψε 178 εκ ευρω ο γαλαζιος υπουργος…

αγιος ρεχαγκελιος…:lol::lol::lol::lol:

Σήμερα θα έχει Saxon;;;;;;;;;;;;

Ναι :smiley: :smiley:

:blink: what?

Χοχοχοχοχοχο άρε Σκύλε
Ωπ να και από το site του
"Σε αυστηρά προσωπικό επίπεδο,πιο σημαντικό ακόμα είναι το γεγονός ότι απόψε θα πάιξουν λαιβ στην εκπομπή “Ράδιο Αρβύλα”. Εστω για ένα τραγούδι, θα παρακολουθήσω μια προσωπική συναυλία ενός συγκροτήματος που μ αρέσει πολύ. Αυτά είναι…"
http://www.skylos.gr/index.cfm?q=articles/detail/671

Άσχετο, αλλά πέρισυ είχαν φέρει τον… Blaze Bayley αν θυμάστε σε κάποια φάση (σε μια μάλλον κακή εμφάνιση, ή απλά εμένα δε μου άρεσε :P), αλλά σήμερα οι Saxon θα είναι εγγύηση στάνταρ.

Άσχετο νο 2, αλλά πέθανα στο γέλιο με το χθεσινό βίντεο με τη λογοκρισία και τα μπιπ!

o blaze Ηταν μια παράξενη(τουλάχιστον)παρουσία πέρυσι…:?

Ένας τυπικός Blaze ήταν:p

Δε ξέρω τι έγινε στην Αρβύλα πάντως στο live στην Καβάλα ΕΣΠΕΙΡΕ ο Blaze!!!

Ετσι ρε εισαγωγή με 747!!!

ετσι λενε!! :eek::eek:

Mαλάκας,ξεμαλάκας ο Κιούσης πέταξε την πιο γαμάτη ατάκα σχετικά με Cobain:lol::lol::lol::lol:

Τι είπε τι είπε;; :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ότι έπαιξε μια φορά σε κουρδισμένη κιθάρα και γι’ αυτό αυτοκτόνησε… :-k :lol:

Το άλλο στο τέλος με το βιντεάκι από παράσταση καραγκιόζη όπου ακούστηκε το Master of puppets! Τι γαμάτο! Χαχαχαχα

το απο πανω… :smiley: