Ραδιο αρβυλα @ ant1

Χαχαχαχαχαχαχαχαχ!
Οχι γλυκεια μου!
Ειναι ο Θανασης Κοντογιαννης απο το Πρωινο Φρικασε που κανει το πρωι εκπομπη στον Imagine 897 η φωνη που λες :wink:

Αυτή η μαλβίνα που θεωρείται και κολοσσός της σάτυρας τη μία κρυάδα μετά την άλλη πετάει

Δύσκολο. Έχει πεθάνει εδώ και εννιά χρόνια.

Μπλιδιν με προλαβες :stuck_out_tongue:
Και επισης ηταν ΦΟΒΕΡΗ :!:

Eνω με το Ραδιο Αρβυλα δεν μπορεις καν να κατσεις στον καναπε,ολη την ωρα πατωμα εισαι απ τα γελια.Ειδικα αυτος ο Κιουσης,ειναι απολαυση ο πουστης.Απορω γιατι δεν κανει stand up comedy.

__Και ο άλλος (ή ένας εξ’ αυτών -δε βλέπω συχνά "αρβύλα"8)), είναι ο Αλέξανδρος “αλέκσανδρος” Χαριζάνης (που κάνει τα πιο τραγουδιστικά συνήθως σποτ, καθότι μουσικός εκτός από ραδιοφωνικός παραγωγός και ηθοποιός), αγαπητός φίλος και μεγάλη μούρλα!

__Γνωστός στο ραδιοφωνικό κοινό της Θεσσαλονίκης από “Το Τσίρκο της Αγάπης” (και όχι μόνο, έχει πολλά χρόνια) και μουσικοσατυρικές παραστάσεις. 8)

[I]edit to crimson:[/I]
VVV [I]χαχαχα, άντε ρε! :p[/I]

^^^ he’s on fire…!! απαντάει σε όλα λέμε.!! :stuck_out_tongue:

Οι κατω των 20 παρακαλουνται να μην εκφερουν γνωμη για την Μαλβινα.


<3

Σ’αγαπω ξανα.

ΠΕΣΙΜΟ

Ουαου. Αστειάκια επιπέδου πετρούλας (και με τον ίδιο τρόπο)

πουτσοσκαμπιλα


:lol2:

^^^ Το δα πριν λιγο,εκλαιγα στην κυριολεξια απο τα γελια :lol3::lol3::lol3:

:lol2::lol2::lol2:

Μπράβο ρε που το βρήκες, και ήθελα και γω να το ποστάρω! Εντάξει, είχα πεθάνει στο γέλιο βλέποντας το!

:lol2::lol2::lol3::lol3:
Ποπο τι θεος!!ΕΛΑ ΜΑΤΙΝΑ!
Χαχαχαχα!

πανω απο ολα επαγγελματισμος :lol:

http://skylos.gr/index.cfm?q=articles/detail/647

Ποπο γαμάτη η φωτογραφία:):!:

Ελα μαλακιουλες…Την εποχη που εκανε την εκπομπη η Μαλβινα εκανε κατι πρωτοπωριακο(ακομα και αν δεν σ αρεσει η σατυρα της) ενω οι Αρβυλες κανουν κατι που τα τελευταια χρονια εχει ξεφτιλιστει…Ασε που η Μαλβινα τετοιο τραβηγμα στα αστεια δεν εκανε ποτε…Πυροβολουσε και εφευγε-δεν μας την εδειχναν να γελαει 10 λεπτα…

Θα πρεπει να συμφωνσω απολυτα με Σοφικ και Χοκαμ και με Καλυβατση αν και η ιστορια εδειξε οτι και αυτος δεν καταφερε να κανει και τιποτα το σπουδαιο(οσα κωμικα ξεκινησε πηγαν απατο και δικαιως)…Λεει μια σοφη κουβεντα ομως…Να σχολιαζεις την επικαιροτητα ειναι σχετικα ευκολο να δημιουργεις κατι κωμικο απο την αρχη οχι!

Ακομα και στο Κομφουζιο αν και πολλα σκετσακια πλεον δεν μου φαινονται αστεια(Ενταξει δεν ηταν και οι Μοντυ παιθον) ολο αυτο ηταν κατι πηγαιο…Δημιουργουσαν αστειες/γελοιες καταστασεις…Η φαση στερεψε τα τελευταια χρονια(μετα το 2000?) του Αμαν που βαλανε την υποτιθεμενη σατυρα 3-4 προσωπων πολιτικων και μη…Εκτος απο καποια επετειακα τα υπολοιπα δεν νομιζω οτι ειπαν και πολλα…

Και φυσικα το χειροτερο ολων ειναι περα απο το αστειο της υποθεσης ο λαικισμος τους και ειδικα του ξεφτιλα του Κανακη…Δεν μπορω να ανοιγω το χαζοκουτι να γελασω και να μου κανει φιλονεολαικιστικη προπαγανδα ο Κανακης ρε πουστη μου…Οπως και ο Λαζοπουλος επισης τον οποιο κατα τα αλλα τον θεωρω πολυ πιο αστειο(10 μικροι μητσοι οχι οι ταινιες του:p)…