Anthrax - Worship Music

Ο τιτλος δεν είναι σίγουρος αλλα ας πόστάρουμε εδώ νέα σχετικά με τον δίσκο.

Τίποτα δεν είναι σίγουρο, αλλά αν με τον όποιο δίσκο βγάλουν, μας βουλώσουν τα στόματα, θά’μαι ιδιαίτερα ευτυχησμένος:):!:

με μπελαντονα θα βγει ετσι;:stuck_out_tongue:

ναι ετσι δεν είναι?Γιατί το γελάς??

μπα οχι δεν το γελαω καθολου; ειδικα τωρα που τον ειδα λαιβ προτιμω τον μπελαντονα (κυριως γιατι οι ανθραξ εχουν να βγαλουν καλο σι ντι απο τοτε που φυγε ο μπελαντονα :slight_smile:

Παντως δεν ξερουμε ακομα κατι για ημερομηνια κυκλοφοριας κτλ, τα μονα γνωστα ειναι οτι θα ειναι με Belladonna και λογικα θα επανηχογραφησουν τα φωνητικα που ειχε ηχογραφησει ο Dan Nelson για το αλμπουμ…

…και ότι μετά ο Belladona θα αποχωρήσει και θα τρέχουν στον Bush τους βοηθήσει στην περιοδεία!

Χα χα χα χα. + 20 (οσα και τα χρονια που εφυγε για πρωτη φορα ο Belladona! )

Αστα να πανε, τα 'χουν κανει μπαχαλο, ευχομαι αυτη την φορα να στεριωσουν με Belladonna και να μην συνεχιστει αυτη η κατασταση… Μετα το live στο Sonisphere εχω πολλες ελπιδες απο αυτους… Αρκει να μην αρχισουν τα ιδια…

Οντως η εμφανιση στο Sonisphere ηταν αρκετα ελπιδοφορα παροτι υπηρχαν πολλες μουρμουρες για την κατασταση που θα βρισκεται ο Belladona…Μιας και ανοιχθηκε αυτο το thread ξερουμε ποτε περιπου θα (?) κυκλοφορησει αυτος ο δισκος;

Στο σκοτάδι ακόμα…αναμένουμε:):!:

Ολα ειναι μια φαρσα! Δεν προκειται να κυκλοφορησει ποτε! :p:p

Είμαι πιο αισιόδοξος…απλά πιστεύω, ότι δεν θα κρατήσουν πολλά πράγματα από αυτά που έχουν ηχογραφήσει…οπότε υπομονή:):!:

Μετα απο πολυ πολυ καιρο το πρωτο δειγμα Fight 'Em 'Till You Can’t
http://soundcloud.com/megaforcerecords/fight-em-till-you-cant
Μαλλον μπορεις να το κατεβασεις και απο το official site της μπαντας.

καλουτσικο…με 80’s παραγωγη θα σπερνε

Καλό, αναμένουμε το album :-k

Αυτη η εκμοντερνισμενη παραγωγη στο θρας με χαλαει γαμωτο. Αλλα καλο κομματι!

Δεν ακουσα ακομα το κομματι…
Αλλα αυτο ακριβως!!!

Δεν με τρελανε αλλα δεν με απογοητευσε κιολας.
Κλασσικο κομματι Anthrax. Συνδυαζει 2 εποχες τους. Και τις καλες με τον Belladona και την επομενη με τον Bush (που μου αρεσει περισσοτερο η φωνη του).

Περιμενουμε και ολοκληρο το album γιατι εχουν περασει και 8 χρονια απο το We’ve Come For You All που ηταν πολυ καλη δουλεια!

Μια χαρά είναι το κομμάτι…περιμένουμε όλο το δισκίο.