Anthrax

Αραγε ποσα κομματια θα μας παιξουν εδω? Ευχομαι για οσο πιο πολλα γινεται… Και καλα το λεει το Only o Belladonna, μια χαρα γιατι το φοβομουν…

Μακαρι να παιξουν κανα ακομα απο spreading the disease γιατι ειναι δισκαρα.

ΘΕΛΩ ΜΕΝΤΟΥΣΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!


υπαρχει πιο τρου τραγουδι απο αυτο?

ναι…

>ΑΥΤΟ!<

:stuck_out_tongue:

Και εγω το θελω τρελα, ειναι απο τα αγαπημενα μου κομματια τους…

Στην Τσεχια το επαιξαν παντως, μακαρι και εδω…

Βλέπω να μένει για τα καλά ο Μπελαντόνας:):!:

Μετα την προχθεσινη φανταστικη του εμφανιση και γενικα ολες στην περιοδεια και εγω το κοβω να μενει… Μακαρι η μπαντα να βρει επιτελους μια σταθεροτητα και μια ισορροπια και να κυκλοφορησουν νεο δικο μετα απο τοσο καιρο… Γιατι οπως ειδαμε live το 'χουν ακομα, παρα το γεγονος οτι πολλοι τους εχουν ξεγραμμενους… Οποτε αν βρουν την χημεια που χρειαζεται και σταματησουν τις ηλιθιες κινησεις προβλεπω μεγαλη ανακαμψη και ευχομαι σε [SIZE=“3”]ΔΙΣΚΑΡΑ[/SIZE]… Αντε ρε, αφου μπορειτε μην το χαλατε μονοι σας…

νομιζω πως οσοι λεγατε για χαλια κατασταση του μπελαντονα και μπλα μπλα μπλα πρεπει να ψαχνατε μερος να κρυφτειτε οταν εσκαγε τσιριδες στο metal thrashin mad π.χ. :slight_smile:

ρε πάτε καλά? ο άνθρωπος δυσκολευόταν ακόμα και να μιλήσει στο πλήθος

ΑΝΤΕ ΚΑΛΑ!..ας εβγαινε ο μπασ να τραγουδησει αυτο το σετλιστ και θα πετουσαμε αλλου τα παπουτσια μας

Mην τα παραλεμε ομως…

καθόλου δεν τα παραλέμε εκτός και αν έχουμε ρίξει τις απαιτήσεις μας στα τάρταρα ή στην είσοδο του τέρα βάημπ μοιράζανε λοβοτομές. δεν ξέρω αν μέσα στα πιτ όλα ήταν όμορφα και μαγικά αλλά ο μπελαντόνα και ο μαστέην έδειχναν να πασχίζουν να τραγουδήσουν τα κομμάτια τους. μπορώ να κατανοήσω την πώρωση και τη συγκίνηση του κοινού αλλά όχι και να ταυτιστώ.

σορρυ τραμπακουλα,αλλα νομιζω πως για τον μπελαντονα εισαι λαθος.εγω που ημουνα,ηδη πριν παιξουνε,σιγουρος για κακη αποδοση(πες παπαρδελα:p),επαθα την πλακα μου στο λαιβ.σκεφτομουνα ‘‘αποκλειεται να μπορει να βγαλει τετοιες τσιριδες στο 2010’’ και ομως με εντυπωσιασε ευχαριστα.

υπάρχουν τσιρίδες και “τσιρίδες” αλλά οκ δεν θα σας χαλάσω και το όνειρο.

queen rulez εεεε δεν νομιζω…:wink:
δεν καταφερα να δω ολοκληρο το live τους - θα γραψω και στο αντιστοιχο θεμα…
αλλα δεν νομιζω οτι ηταν και στην καλυτερη κατασταση ο belladona…
εδω σε σχεση με 2005 ηταν πιο κατω…

να πω την αληθεια δεν τους ειχα δει και το 2005 για να εχω μετρο συγκρισης,απλα αυτο που ειδα και ακουσα,σε συνδυασμο με την αποδοση της υπολοιπης μπαντας,με ικανοποιησε σε μεγαλο βαθμο.

Παιδια και εγω που ειχα αμφιβολιες για την κατασταση στην οποια θα ηταν η φωνη του Belladonna, θεωρω οτι ηταν παρα πολυ καλος… Εχω πει παμπολες φορες οτι την θεωρουσα λαθος κινηση που πηραν τον Belladonna για το Sonisphere και οτι ηταν πολυ ασχημη η συμπεριφορα τους απεναντι στον Bush… To 2o εννοειται οτι ισχυει και γουσταρω τρελα Bush, αλλα ο Belladonna ηταν καλυτερος περα απο καθε προσδοκια… Ειδικα απο το Madhouse που ηταν 3ο και μετα, ηταν φοβερος με τσιριδες απο τα παλια, πολυ ορεξη και γενικα τελεια αποδοση στις κομματαρες που επαιζαν… Αντε να δουμε τωρα τι μελλει γενεσθαι με νεο αλμπουμ κτλ…

μεγάλη μπάντα οι anthrax και δυστυχώς δεν τους είδα γμτ Live(απο ότι έμαθα δεν έπαιξαν και για πολύ ώρα)
Ο Belladona είναι μορφή και αγαπητός

Nέο κομμάτι:

μετριότητα…:frowning: