Aor

χαχαχαχα … δεν θα σου κανουμε τη ζωη τοσο ευκολη … εκει πρεπει να δυσκολευτεις μπας και απο την πλυση εγκεφαλου που θα υποστεις αλλαξοπιστισεις και γυρισεις στον ιδιο δρομο.

Τhnx Ηλια …εκ μερους και των αλλων τριων , παντα θα υπαρχουν προσθηκες , θα προσπαθησω να το συνεχισω.
… οπως παντα θα υπαρχουν μικροι ηλιθιοι που θα κανουν ανουσια ποστ προσπαθωντας να δειχτουν και καλα εξυπνοι εχοντας μαυρα μεσανυχτα.

satriani, πρώτη και τελευταία προειδοποίηση: Οι τσαμπουκάδες να λείπουν.

Edit: Μερικά μηνύματα έχουν διαγραφεί λόγω “απρεπούς” περιεχομένου. Είναι το λιγότερο που μπορεί να γίνει.

Θα κάτσεις να φάμε μαζί…έχουμε γλαρόσουπα!!! :lol: :lol: :lol:

vre kale mou anthrope mr Satriani, rwta ton agapimeno sou opws fenetai kitharista, gia …kitharistes pou pexan AOR opws o Lukather twn TOTO, o Neal Schon twn JOURNEY klp, klp, klp rwta ton gia ton Mike Slammer twn STEELHOUSE LANE, ton Dan Huff twn GIANT kai meta tin les gia to eidos!! Allwste kai o Satriani, den pezei AOR, alla einai melodikotatos kai exei kai merika …poser tragoudakia!! Mi tin les loipon gia ena eidos pou o to idio to eidwlo sou trefei tromeri ektimisi gia auto… Vges me nick DIMMU BORGIR kai xwse!!!

Allwste min xehnate oti oi pio perizitioi session mousiki ana ton kosmo aor-ades einai, px o Dann Huff mporei dsn onoms na min sou leei tipota, alla exei zitithei kai exei pexei se panw apo 140 projects asxeta me tis dikes tou doulies i me tous GIANT, gia rwta ton Satriani tin gnomi tou…!!!

Ο Dann Huff δεν μετράει!!! Είναι άπιστος!!!Έχει κάνει παραγωγή στους Megadeth!!! Πίσσα και πούπουλα!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Όσο για την ιστορία του τι να μας πει? Σιγα τα ονόματα που έχουν συνεργαστεί μαζί τους: Barbra Streisand, Kenney Loggins, Reba McEntire, Celine Dion, DC Talk, Shania Twain, Michael Bolton, Luther Vandross, Donna Summer, Rod Stewart… Ούτε η μάνα τους δεν τους ξέρει…
Γι’ αυτό ρε σας λέω Murray-Smith-Gers και Tipton-K.K. Downing. Μη ξεχνάμε και την Great Kat…

Ti les twra!!! Autoi den pianoun mia mporsta stous theus tis kitharas pou exoun paixei se mpantes san tous MANOWAR, THOR, BROCAS HELM, VIRGIN STEELE, (pou einai toutoi re pallikaria???) akoma kai o Vai epi epoxis DAVID LEE ROTH kai WHITESNAKE moizei me skoulikaki mprosta tous…
Sovara twra… Kales oi timpanokrousies, ta pontikia kai ta spathia oi panoplies kai oi aspides… ola kala einai, perita ta listick, oi fratzes ta make up kai ta krayion pio polles fores. alla na akoume kai oti akoume… oxi epeidi to paizoun antres oti einai kai kaloi mousikoi… eleos!!

Distixws i eutixws mousikoi pou pezoun fusion, jazz, progressive, aor einai prwtoklassatoi oti kai na peite…

Είναι απλά ΘΕΟΙ!!! Μόνο που δεν “πουλάνε” και έτσι κανείς δεν τους υπολογίζει…Στην εποχή μας είσαι ότι πουλήσεις :stuck_out_tongue: Ζήτω η Καλομοίρα…

Mr. Seirinakis εγώ τον Satriani τον σέβομαι και σαν κιθαριστική (και εκτός) πρωσοπικότητα.Anyway,δεν λέω ότι τους άλλους (σημαντικούς είναι η αλήθεια) κιθαρίστες που αναφέρεις δεν τους σέβομαι,αλλά η μουσική που παίζουν δεν μου λέει τπτ.
Αντερσταντ?

Και συ understand να μην πεταγεσαι σαν … εκει που δεν ξερεις τι σου γινεται η να στο εξηγησω και πιο λιανα για να το καταλαβεις καλυτερα ?
Αλλα θα το καταλαβεις μαλλον οταν μεγαλωσεις και δεις τα πραγματα πιο καθαρα και αποκτησεις δικη σου αποψη … γιατι μεχρι τωρα ακολουθεις την αποψη του οχλου και των εκπομπων τηλεοπτικων , ραδιοφωνικων που εξακολουθουν να κανουν πλυση εγκεφαλου κα σου προσφερουν ετοιμες λυσεις .

Xalara… panta paizei to senario na sevese enan mousiko, alla na min sou aresoun auta pou paizei. Auto einai kathara thema goustou, ara den mporeis na peis kati gia ton ko Satriani, afou xekatharizei tin thesi tou.
super i sinavlia TELSA SUPER LIVE!!!11

αντερστουντ!!!

Μπορει να ξεκαθαριζει την θεση του , αλλα ενα δεν εχει ξεκαθαρισει αν κσρει και αυτος ο ιδιος κανα Aor group που ακουσε και ειπε , οκ δεν μου αρεσουν , γιατι σορρυ στην ηλικια των 15 , δεν το κοβω να εχει ακουσει .
Θα μου πεις και ο Slekkas δεν εχει ακουσει αλλα το θαβει το συγκεκριμμενο ιδιωμα … δεν πειραζει εχω μαθεο απο το φιλο του , οτι ειναι ποζερακι και αυτος . :wink: :stuck_out_tongue: :lol:

opws poli swsta exei pei o pervanidis: oloi krivoun enan posera mesa tous!!!

eidika o slekkas!!!( ti paidi kai autos…) xa…xa…x.a.

xa xa xa xa xa xa !! :lol: :lol: :lol: :lol:

Πανάθεμά σας, μου φτιάξατε το κέφι Δευτεριάτικα!! :lol: :lol:
Ρε παλικάρια μου, καλοί μουσικοί κι “ωραία αγόρια” έχουν περάσει απ’την AOR, αλλά η γαμημένη η μουσική που παίζουν μου ακούγεται ένα ακατάπαυστο τρομπάρισμα!! :stuck_out_tongue:
Δεν λέω πως δεν έχω ακούσει καλά AOR κομμάτια, αλλά σε γενικές γραμμές είναι μία ξενέρωτη μουσική που δεν μπορεί να σου προκαλέσει ούτε πόρωση, ούτε μελαγχολία!!

Την ακούς το πρωί (…αντί για ν’ακούσεις το Cafe Del Mar) και τρώς το παξιμαδάκι με το ελληνικό σου!! :wink: :lol: :lol:

Με λίγα λόγια…Γ.Τ.Π.Κ. !! :twisted: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: 8O :lol: :stuck_out_tongue:

8O 8O …τι είπε πάλι ο ρήτορας!!! :lol: :lol: :lol:
Θες να σε βάλω υπεύθυνο του γραφείου τύπου του κόμματος των Τρελλοποζεράδων που θα ιδρύσει ο Σειρινάκης!!! Θα μιλάς και δεν θα σε καταλαβαίνει κανένας…όπως όλοι οι υπεύθυνοι γραφείων τύπου!! :lol: :lol:

etsi opws pas esi… tha sou xalasoume tin deutera sto telos!!!

xa…xa…x.a…

akou ekei san tromparisma, kai den prokalei porwsi kai melagxolia!!!

pios sou eipe oti thelo na melagxolisw me tin mousiki??? tin mousiki tin exo gia diaskedasi oxi gia na me psixopalkwnei!!! Gia psixoplakvma exo to afentiko mou!! mou ftanei!!!

tromparisma… xa…x.a…x.a…x.a… ooouuuussssttttt!!!

Αυτό ακριβώς λέω κι εγώ, ότι το AOR είναι το “σκυλάδικο” του rock!!
Όπως οι γκομενίτσες πάνε στον Κιάμο για να διασκεδάσουν, έτσι κι εσείς ακούτε αυτό το εντελώς “ριχό” ιδίωμα!!! :wink:

Απ’ότι φαίνεται, το αφεντικό σου σε έχει αφήσει πολύ χαλαρό και πρέπει να σε σφιξει λίγο μήπως και βάλεις μυαλό!! :lol: :lol:

γαβ!!! γαβ!!! γαβ!!!

αρφφ!!! αρφφφ!!!

Bon Jovi,Cinderella,Van Halen,Whitesnake,Def Leppard,Lee Roth,Firehouse,Poison,Motley Crue
Αυτά έχω ακούσει ο αδαής θνητός.

kanena provlima, otan akouseis kai AOR, ela na mas xanapeis giati AOR ektos twn BON JOVI kai ligo VAN HALLEN kamia mpanta apo autes pou grafeis den einai… Kalitera loipon, otan thes na peis kati gia ena thema na exeis kai mia apopsi gia auto.

Απαντησε ο Δημητρης για μενα , δεν εχω να συμπληρωσω κατι αλλο .