Architects

Άλλο επίπεδο πλέον η μπάντα. Αφού έπαιξαν και these colours don’t run και broken cross, νομίζω ικανοποιήθηκα απόλυτα από το σετ. Τα καινούργια κομμάτια όντως live είναι καλύτερα. Ο Sam σε ακραία φόρμα και στα καθαρά του φαίνεται ότι έχει κάνει δουλειά.

Θα τα δείτε κ αναλυτικά στο report :wink:

3 Likes

Δεεν μου λες το πιο σημαντικό, από ποιό track και μετά είχε αρχίσει να πονάει ο αυχένας σου???

2 Likes

Από το 1ο :joy:

2 Likes

Κλασικοί Architects :cry:

1 Like

Αργκχσνιφκλαψ

5 Likes
1 Like

Η ανθρώπινη βλακεία δεν έχει σύνορα.

2 Likes

Στα ουσιωδη τωρα…

Release ακους???

4 Likes

Εγώ θα γούσταρα Parkway Drive - Architects - I Prevail, γιατί όχι, νεότατοι πάνω στο πικ τους. Και ας φέρουν κάποτε και A7X headliners, πάντα να πηδιούνται σε αυτή τη χώρα.

4 Likes

Απο το στόμα σου κ στου ριλις το αυτι

1 Like

ΟΚ, το ανεβάζω!

Release Athens 2023 | Parkway Drive + more tba Release Athens Festival ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ METALCORE TRIO: PARKWAY DRIVE - ARCHITECTS - I PREVAIL, τους τελευταίους γιατί όχι, είναι νεότατοι πάνω στο peak τους! Υ.Γ. Και ας φέρει κάποιος κάποτε και τους AVENGED SEVENFOLD ως headliners, ας αρχίσουμε σε αυτή τη χώρα να τολμάμε το διαφορετικό, επιτέλους! #είμαστεπολλοί. Αυτό τους έγραψα. :joy:

4 Likes

Πραγματικά όμως , δεν καταλαβαίνω τον λόγο που δεν φέρνουν Α7Χ και Trivium…δύο απωθημένα μου

5 Likes

@Alejandro.m @Lyndon @111241 και δεν ξερω γω ποιοι αλλοι ηταν μεταλλικα χτες… πως σας φανηκαν οι Architects??

1 Like

Μου άρεσαν πολύ. Παρα πολύ ενέργεια, επαφή με το κοινό (πράγμα δύσκολο για support μπάντα), νομίζω από τις λίγες φορές που είδα support στους Metallica και κανείς γύρω μου δεν κοιτούσε το ρολόι του

3 Likes

This.
Αλλά και το 19 με τους Ghost, δεν θυμάμαι «μουρμούρα».

1 Like

It is with a heavy heart that we announce Josh’s time in the band has come to an end. It has gradually become apparent that we need to go our separate ways, but we remain close friends.

Josh was a life raft for the band after we lost Tom and he gave us a way to keep the band alive through the hardest experience or our lives. We will always be grateful to him for that.

We wish him the best in his future endeavours and we suggest that everyone keeps an eye out for the new Sylosis record later this year.

_

2 Likes

:eyes: :zipper_mouth_face: :pensive: :sleepy:

Πιθανότατα το παιδί άφησε την ίσως μεγαλύτερη (μαζί με Parkway) metalcore μπάντα γιατί ήθελε να παίζει thrash με τη δική του.

Ναι συμφωνω απλα το δεσιμο με την μπαντα ηταν περα απο μουσικο… νομιζω οτι πληρωνει το μαρμαρο της διπλης ενασχολησης… ισως και απλα να βαρεθηκε :man_shrugging:t3: