Arrested development - Τι γελιο θεε μου!

ψιλο-κωλοτουμπιτσα, αλλα τελειωσα 1η σεζον που η αληθεια ειναι με κουρασε λιγο στην μεση με την ψιλο-επαναληψη της και την υπερβολικη καμμενια, και τελειωνοντας την 2η σεζον μπορω να πω οτι η σειρα μπηκε στο τοπ μου απο κωμωδιες by far…

ενας κι ενας ολοι αλλα λατρεια σε Μαικλ και Τζορτζ Μαικλ(επιτελους ΔΕΝ βαριεμαι τον Μαικλ Σερα)…κριμας που εφαγα ενα μηνα να βλεπω κομιουνιτη και δεν ξεκινησα το αρεστεντ νωριτερα…

Ισχύει ότι η 1η σεζόν είναι αρκετά μέτρια…

Άντε να δούμε αν βγουν καινούρια επεισόδια αν θα είναι αρπαχτή ή όχι… Αν είναι στα επίπεδα της 2ης και 3ης σεζόν θα μιλάμε για μεγάλο καμ μπακ…

Νταξ, φιν για τη σειρα, μεγαλο επος γενικα, η δευτερη σεζον ειναι απο τα καλυτερα πραματα που εχω δει σε αμερικανικες κωμωδιες για τα 00ς…σουρεαλ η τριτη, μεγαλα γκεστς, ΚΟΛΟΣΣΙΑΙΟ σε συλληψη το επεισοδιο με τα save the Bluths αναλογιζομενοι οτι ηξεραν οτι η σειρα κοβεται, ικανοποιητικο σουρεαλ φιναλε, ποιος περιμενει τωρα να δει το 2013 το μεγαλο καμ-μπακ…

την ξεκινησα σημερα, ειδα 7-8 επεισοδια…
εχει γελιο αλλα δεν τρελαθηκα κιολας (ισως φταιει που τα προηγουμενα βραδια εβλεπα it’s always sunny in philadelphia…:p)…

θα τη συνεχισω μιας κ απο οτι διαβασα αξιζει τελικα κ μαλλον οσο προχωραει στρωνει…

η πρωτη σεζον παιρνει μπρος προς το φιναλε…ουσιαστικα τη βλεπεις για να δεις μετα 2-3η που ειναι πολλα ετη φωτος μπροστα απο οτιδηποτες


προχτες τελειωσα τον δευτερο…

[SPOILER]
[B][SIZE=“6”]I’M A MONSTER!!![/SIZE][/B][/SPOILER]

αυτο μονο τελος…

μολις το τελειωσα… πολυ καλη κ η τριτη σεζον αλλα οχι σαν την δευτερη…
δυσκολευομαι να ξεχωρισω αγαπημενο χαρακτηρα, ειμαι αναμεσα σε μπαστερ κ τζορτζ σινιορ… τομπαιας επισης τεραστια μορφη, γενικα οι χαρακτηρες ηταν πολυ δουλεμενοι…
εννοειται οτι μπηκε στις αγαπημενες…:wink:

να δουμε τι θα λεει η 4η του χρονου…

η σειρα ειναι πολυ μπροστα τιγκα στην ειρωνεια και στο καψιμο

καμια εκπληξη που δν εκανε τρελα νουμερα στην αμερικη

αναμενουμε τη νεα σεζον

Δικαιωση μετα την τεραστια κωλοτουμπα απο Λουπιν

:stuck_out_tongue:

ποσες σεζον εχει;

τρεις, καλέ μου

πολυ μ άρεσε αυτο το καλέ μου! Αξίζει τόσο δλδ; Να κατεβάσω;

ΤΙ ΓΕΛΙΟ ΘΕΕ ΜΟΥ!
το 2.06!!!

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ 14 ΝΕΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ στις 4 Μαίου, όλα σε μια μέρα δλδ. Είναι σαν προετοιμασία για την ταινία που από οτι φαίνεται θα γίνει τελικά!! YEAHHHH:lol::lol:

σε μια μερα;;;;;;;;;;;;;8O πωτσ γκενεν αυτο…
δεν ειναι απαραιτητα ασχημο, αλλα γιατιδεν τα βγαζουν σταδιακα απο τη στιγμη που αποφασισαν να κανουν νεα επισοδεια…σε τι εξυπηρετει αυτο δεν καταλαβαινω…

δεν το δειχνουν στην τηλεοραση, στρημαρει στο νετφλικς που εχει ‘on demand’ φιλοσοφια.

σε τι εξυπηρετει το να περιμενεις μια βδομαδα δεν καταλαβαινω…

και απ’ ότι θυμάμαι θα είναι ένα επεισόδιο για κάθε χαρακτήρα και θα πρέπει να τα δεις με τη σειρά για κάποια running jokes

wtf?? ολα μαζι?
4 μαιου θα πεσει τρελο καψιμο…

wheee