Asphyx!

Press 8O

Πωπω τι εχει να γινει…

Που που!!! Τι να δω πές μου.

Το είδα…:o

Δεν εχει ανακοινωθει μερος ή άλλες λεπτομερειες,διοργανωτης, ελπιζω να μην αποδειχθει μουφα, οποιος μαθει κατι ας πει εδω …

παρεπιπτοντως επικειται ευρωπαϊκή περιοδεια Pestilence για το καινουργιο album (βγαινει τον ερχομενο μαρτιο) η οποια στην ανακοινωση δεν περιλαμβανει ελλαδα

ας προσευχηθουμε βαζοντας το χερι μας μεσα σε χρησιμοποιημενη λεκανη να τους δουμε και αυτους

Τα χάπια μου!!! 8O8O8O

can’t be true…

:vibrate: Αυτο θα ειναι DEATH METAL live.

ΟΥΡΓΚ!!!

:vibrate::vibrate::vibrate:

Martin Van Drunen
(ετσι για να καβλωσουμε)

Death Metal Definition :
Imagine a bulldozer at full speed grinding, shredding and crunching the bones on a long forgotten cemetary.

απο παλια συνεντευξη του

τσεκαρετε και εδω :
http://www.voicesfromthedarkside.de/interviews/asphyx3.htm

εντάξει αν έρθουν και οι Pestilence και ψήσουμε και τους Bolt Thrower(:papas:) γλυτώνουμε το MDF ε…έρχονται και οι Enslaved.PARTYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARRRRRRRRRRRRGGGGGGGGGGGGGHHHHHHHHHHHHHHHHHH

with love ε

corpsette το ελλαντα ντεν εχει IMMOLLATION

METAL DEFIANCE LIVE PRODUCTIONS
Underground Attitude Live Experience!
@final line up για το live των ASPHYX στις 7 ιουνιου στο αν club…
Opening band…the Source,2nd…Obduktion,3rd…Dead Gongragation
τιμη εισοδου…20 ευρω…ωρα εναρξης…20.30

ενταξει
asphyx + dead congregation μαζι
εγκεφαλικο τουλαχιστον

τι εγκεφαλικό?ΠΕΣ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΑ,ΑΠΟΠΛΗΞΙΕΣ,5 ΜΠΑΚΑΚΑΟ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑΑΑΑΑΑ
αααααααααααααααααααααααααααααααααααα τι θα γίνει

Θα ειμαστε εκει, οπως εννοησε ο Μπριζολας.

Btw, οσο περνα ο καιρος, ακουω το ‘‘Graves Of The Archangels’’ ολο και περισσοτερο. Και πιστευω πως εαν καταφερουν να αγγιξουν τα ιδια επιπεδα με το επομενο (full length), τοτε μπορουμε να μιλαμε για την καλυτερη νεα (& ενεργη) death metal μπαντα σε Ευρωπαικο επιπεδο.

Κατι πρεπει να γινει να αναβληθει η εξεταστικη.
Αυτο το λαηβ δεν θελω να το χασω με τιποτα !

τι ακριβως εχεις ακουσει το επομενο ?
οι μαφιοζικες διασυνδεσεις σου , σου εχουν εξασφαλισει καποιες περαιτερω πληροφοριες(ας πουμε σε μορφη mp3 ? )

επειδη ουτε εγω μπορω να ξεκολλησω απο το graves οποιαδηποτε πληροφορια (μεσω πμ ας πουμε)
θα ηταν αρκετα επιθυμητη

γεια χαρα

λολ!

Δεν υπαρχει τιποτε, περα απ τα επισημα: http://www.metal-archives.com/release.php?id=221416

Χοχο! Κατα τα φαινομενα δηλαδης, το set των Asphyx πεφτει ακριβως επανω στα γενεθλια μου!

Ε ΡΕ ΓΛΕΝΤΙΑ!!! :lol: Λεω να βαλω τον Βαν Ντρουνεν να μου τραγουδησει τα χρονια πολλα. :lol: