Asphyx!

Serenade Ιn Lead και τα μυαλά στο μπλέντερ λέμε!!!

Το λάιβ του καλοκαιριού ανετότατα.

ρε παιδες επειδη δεν τους εχω ακουσει αυτους, τι φαση ειναι?
τραγουδαει ο ιδιος με τους hail of bullets?

Επίσης, τα promo-CD στην προπωληση δεν θα εχουν χρηση… σουβερ, θα εχει πολλα καλουδια! :slight_smile:

Doing! :?

Van Druneeeeeeeeeen!!!Ολοκληρώνονται σιγά σιγά οι επιθυμίες μου. Θυμάμαι πριν 11 χρόνια που άρχισα να τους ακούω, την ανατριχίλα που ένιωσα στο άκουσμα του the rack το οποίο κατα τύχη βρήκα σε δίσκο. Τρελή συγκίνηση. Νιώθω σαν μικρό παιδάκι που του πήραν οι γονείς του γλειφιτζούρι κοκοράκι από το πανηγύρι της πρωτομαγιάς στη Ν. Φιλαδέλφεια

Nice answer!

Οι Asphyx είναι μία παλιά ολλανδική death metal μπάντα που ξαναενώθηκε. Ναι, τραγουδάει ο ίδιος.

Η προπωληση στο Metal Era εχει ξεκινησει! 17 Ευρω και δωρο promo-CD!:slight_smile:

7 Ιούνη ASPHYX

8 ιούνη έχω γενέθλια…

Ε λοιπόν αυτο το δώρο θα το κάνω στον εαυτό μου. Πρέπει δε πρέπει;

Με φιλοξενεί κανείς;:stuck_out_tongue:

Ωπα δικος μου εισαι αρχηγε. Για φιλοξενια το κοβω δυσκολο, αλλα αμα κατεβεις, να κανονισουμε τιποτις.

ελα τόσο είσαι κ συ ρε; χεχεχεχεχε

καλα για φιλοξενία κ γω δύσκολο το κόβω…

το promo τι εχει ?

Ενα sampler της Antichristian Font με ελληνικα και ξενα black metal κυριως
ή
το promo των Obduktion με διασκευες

μετα την αποτυχια των pestilence να μας πορωσουν,
ελπιζουμε στους asphyx για μια υγιη βραδια πληρους old school θεραπειας,
βεβαια σε κατι διαφημιστικα χαρτακια ειδα οτι η συναυλια στο Αν αρχιζει 2030
με 2 support πριν τους dead congregation και asphyx, κατι που ενισχυει τη θεωρια μου
περι αργοσχολων μεταλλαδων που κοιμουνται αργα και γυπνανε στις 1200.

Αγαπητέ brizola θέλω να σου επισημάνω ότι η Δευτέρα μετά το λαηβ, τυγχάνει να είναι του Αγ. Πνεύματος,αργία για πολλούς.Ευτυχώς γιατί δε θα 'χαμε κεφάλι στους ώμους μας μετά τα τρυφερούδια dead congregation/asphyx και τα ρέστα

Ξέσαχα να πάρω εισιτήριο και έλειξε η προθεσμία.
Τώρα θα πληρώσω σαν μαλάκας 20 στην πόρτα. :?

και αμα μπεις χαχαχαχ
πλακιτσα :roll:

Ωχ… Που έλεγε για προθεσμία ρε; Γενικά τι παίζει αυτή τη στιγμή με την προπώληση;

Αμάν πακέτο, δεν είδα πουθενά κάτι τέτοιο.

Να.

και γω την ξέχασα την προπώληση. Νταξ ενας καφές ειναι ή ενα πακέτο τσιγάρα. Και δυστυχώς για πολλούς ιδ. υπαλλήλους του Αγ. Πνευματος δεν είναι αργία. :?