Μastodon Vs. Baroness

inb4 crack the skye vs abbey road.

Παιδια δεν εχει ξυλο, απλα… Δικιε μου,το Crack The Skye, αυτο
το σκουπιδι κατα την γνωμη σου βγηκε τον Μαρτιο και το η εμφανιση στο Rockwave ηταν στις 30 Ιουνιου…

ναι αλλα μιλας για το λαηβ με τους μεταλλικατς χαζε, εκτος αν οι τρεις τελειες δηλωνουν αλλαγη θεματος.

Post number 44
Τους ειδες φετος στο Rockwave? Εσπειραν και θερισαν…

Post number 46
λολ

ολος ο κοσμος λεει οτι ηταν ακομα μια φρικτη εμφανιση τους(ακομα και κρακδεσκυαδες) και ο angus7pl ζει στο δικο του συμπαν!

Post number 50
Ποιος το λεει δηλαδη, ο Μπαμπης ο Σουγιας και ο Πετρος ο Πετρας? Εμενα μου αρεσαν ακομα πιο πολυ απο οταν τους ειχα δει support στους Metallica… Ο ηχος δεν τους βοηθησε αλλα ακομα και ετσι ειχαν παθος και απεδωσαν πολυ καλα τα ΠΟΛΥ απαιτητικα τους κομματια…

Το επιασες τωρα?

δεν κανεις κατι, με το να βαζεις σε σειρα τους διαλογους μας.
οποτε προσπερναμε την “ατακα δεκαετιας” και σου ξαναλεω: ναι αλλα μιλας για το λαηβ με τους μεταλλικατς ΧΑΖΕ, εκτος αν οι τρεις τελειες δηλωνουν αλλαγη θεματος.

μεγάλο τόπικ.
πολύ μεγάλο.

Αφου λεω οτι (Εμενα μου αρεσαν ακομα πιο πολυ απο οταν τους ειχα δει support στους Metallica… Ο ηχος δεν τους βοηθησε αλλα ακομα και ετσι ειχαν παθος και απεδωσαν πολυ καλα τα ΠΟΛΥ απαιτητικα τους κομματια…) εννοω οτι φετος μου αρεσαν πιο πολυ απο τοτε που τους ειχα ξαναδει… Δεν μπορω να καταλαβω, αν και ειμαι ‘‘χαζος’’ τι ειναι τοσο δυσκολο. Μαλλον εισαι πιο ‘‘χαζος’’ απο τον ‘‘χαζο’’…

εδω εισαι, ακομα πιο πολυ συσσωρευμενη βλακεια. Στην αρχη τουλαχιστον.

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=8265&highlight=post+grunge

το τελευταιο ειναι γνωστο οτι ισχυει, αλλα εσυ δεν ξερεις να τοποθετεις τη σκεψη σου με λεξεις, το πανουργο χαμμερ εχει μολυνει το κεφαλι σου με νανομποτς που εχουν πολλαπλασιαστει και ελέγχουν τωρα το μυαλο σου.

εσύ είσαι άμπαλος γιατί θα πας στρατό και θα πιέσεις τον εαυτό σου να ΣΒΗΣΤΕΙ απ’τον εγκέφαλό σου η λέξη :stuck_out_tongue:

κυλιέμαι.

Το πολλ είναι άδικο. Έπρεπε εξαρχής να ήταν ΜΟΝΟ σκυε βερσους μπλου να πεφτε περισσότερο γέλιο.

Στο Ηαμμερ διαβαζω μονο καμμια συνεντευξη η κανα αφιερωμα που και που… Η αποψη μου, δεν επηρεαζεται απο κανεναν, αλλιως θα ακουγα και Slipknot, που δεν ακουω και Arch Enemy και πολλα ακομα που αν και τρωνε τρελη προωθηση δεν μου αρεσουν… ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ, δεν μπορω να καταλαβω τι δεν ειναι ξεκαθαρο στην προταση και δεν καταλαβες τι ηθελα να πω… Πραγματικα απορω και μιλα λιγο καλυτερα, αλλωστε δεν σε ξερω…

Να επισημανω οτι αυτο ειχε γινει πριν αποκτησω καποιες μουσικε γνωσεις,ακουγωντας λιγη μουσικη.:slight_smile:

Συκοφαντη.[-X

Μεγαλο τοπικ,keep up the good work lads:D…οντοπικ,μαλλον μαστοντον,αλλα το ρεντ ειναι ρε γμτ δισκαρα-αυτο εχω ακουσει μονο:(-,οπωτε δεν ξερω,λεω να κανω ενα περασμα και παλι και στους δυο…

Μανο εννοειται οτι εχω εχω διαβασει τους στιχους του Remission, οπως και ολων των αλμπουμ που λεω οτι εχω ακουσει και τα κρινω…

Tέτοια τεράστια θρεντ θα τα βάζω στο βιογραφικό μου από εδώ και πέρα.8)

τόπικ του μήνα μαζί με το νέο ραμστάιν άνετα! :smiley:

MASTODON παντα ρε…:smiley: