Μastodon Vs. Baroness

Αρα αμα το παμε ετσι,γιατι τα συγκρινεις με τα 2 πρωτα αλμπουμ των γκοτζιρα και οχι με τα 2 καινουρια που εκαναν το αλμα στιχουργικα?:slight_smile:

Φίλος, sorry αλλά είσαι ολίγον τι άμπαλος :stuck_out_tongue:

Στοίχος σαφώς και υπάρχει, και σημαίνει τη σειρά κατά την κίνηση (και όχι μόνο). Πχ, τα αυτοκίνητα κινούνται σε μονό/διπλό στοίχο (δηλαδή σε μία/δύο παράλληλες σειρές).

Έλα ρε ανγκους σιγά μην έχεις διαβάσει τους στίχους του Remission.

Επίσης οι στίχοι του blood mountain είναι μετριότατοι. Για leviathan δεν ξέρω δεν έχω κάτσει να διαβάσω. Αλλά του bm σε διαβεβαιώ είναι μετριότατοι. Του From Mars To Sirius από την άλλη είναι πολύ όμορφοι.

+100000000000000000:p:D

Τους ειδες φετος στο Rockwave? Εσπειραν και θερισαν…:metal:

Βεβαιως βεβαιως,στο iron tusk και blood mountain εγινε Ο χαμος!

λολ

ολος ο κοσμος λεει οτι ηταν ακομα μια φρικτη εμφανιση τους(ακομα και κρακδεσκυαδες) και ο angus7pl ζει στο δικο του συμπαν!

Έλα γκρινιάρη. Δεν πιστεύω να είσαι από αυτούς που θέλουν να ακούν τον τραγουδιστή στα λαηβ! Έλεος που θα φτάσουν οι απαιτήσεις ορισμένωνε.

Βεβαια ειναι και οι χειτερςς…:stuck_out_tongue:

Ε,μα πεστουτα ρε μανο.Πολυ απιτητικος εχει γινει τελευταια.

ο τυπος δεν το εχει στα λαηβ το ξερουμε, αλλα δεν ειναι μονο εκει το θεμα, ειναι οτι απ’ τη στιγμη που αποφασιζεις να παιξεις κατι πιο συνθετο, πρεπει να το στηριζεις και στο λαηβ απο αποψη ηχου. οκ με τους τουλ “σε σαμποταραν” εδω εισαι χεντλαηνερ ομως ΔΑΙΜΟΝΑ.

Ποιος το λεει δηλαδη, ο Μπαμπης ο Σουγιας και ο Πετρος ο Πετρας? Εμενα μου αρεσαν ακομα πιο πολυ απο οταν τους ειχα δει support στους Metallica… Ο ηχος δεν τους βοηθησε αλλα ακομα και ετσι ειχαν παθος και απεδωσαν πολυ καλα τα ΠΟΛΥ απαιτητικα τους κομματια…

Νταξει ρε αμα τους δεις και αλλου ακουγεται πολυ καλα η φωνη

το παθος αποδιδεται στο οτι ακομα δεν ειχε κυκλοφορησει το φετινο σκουπιδι δικιε μου.

Mastodon και απο εμενα

καλωστη.

τι ειπες?

κσύλο.

γΟΥΣΤΑΡΩ

Σόρρυ για το οφ τοπικ, αλλά το βράδυ το θρεντ θα γίνει merge με τις ατάκες!

Αναμένω απάντηση νομιστερακιου!

Αραξτε
Ο καθενας μπορει να λεει την γνωμη του

δεν τα λεω εγω, το σκαι τα λεει.