Atheist 30.04.11 Greece Athens @ An Club

http://www.facebook.com/notes/atheist-the-official-page/atheist-to-tour-europe-next-year/469425832884

Extreme technical metal pioneers ATHEIST?s fourth album ?Jupiter? was released on last November 8th. To support this new critically acclaimed jewel, the Florida gang will tour Europe in April 2011! Here are the tour dates scheduled so far:

22.04.11 Norway Oslo @ Rockefeller Music Hall, Inferno Fest
23.04.11 UK London @ Relentless Garage
24.04.11 Germany Essen @ Turock
25.04.11 France Paris @ Divan du Monde
26.04.11 Switzerland Zürich @ Dynamo
27.04.11 Italy Milano @ Live Club
28.04.11 Germany München @ Feierwerk, Kranhalle
29.04.11 Holland Tilburg @ Neurotic Death Fest
30.04.11 Greece Athens @ Kyttaro Live

:D:D:D

Αντε γεια!

ρε μ’ αυτό το κύτταρο φέτος!

Όχι κύτταρο ρε φίλε όχι…:(:(:frowning:

χαλάλι, [I]here’s something from our new album[/I]


και ό,τι και να παίξουν, μάλλον θα κλαίω, αν ακούγεται τίποτα δλδ

Μου φαίνεται θα μετακομίσω, δεν πάει άλλο.

[B]Almighty[/B], Shadow Gallery που ειδα εκει περα (που ειναι και απαιτητικο συγκροτημα οσον αφορα τον ηχο) δεν υπηρχε καποιο προβλημα. Αρα, ειμαι αισιοδοξος για αυτο το θεμα…

εγω το προτιμω παντως απο an και απο 7sins…

Το παίρνω πίσω, είχα στο μυαλό μου το Fuzz όταν μίλαγα, άκυρο.
Κύτταρο έχει πατιναζ στο παρκέ, αλλά μας αρέσει :smiley:

Άντε να είναι κάπως πιο ανθρώπινα, γιατί την προηγούμενη φορά στο An τους είχα "δει"απ’τη σκάλα :x

και το fuzz έχει πατινάζ με τα πλακάκια κάτω

Ωραία νέα! Μα καλά όμως…όλοι σε δύο μέρες θα ρθουν;;;;;;:x:x
29 grave digger και 30 atheist…άντε να δούμε[-X

τι μαγαζί είναι το κύτταρο;;; σαν το Αν και το Σέβεν, υπόγα και μικρό ή τύπου φαζ και γκαγκαριν;;;;

Ενδιαμεσο. Δεν ειναι υπογα αλλα δεν εχει και την χωριτηκοτητα των Fuzz/Gagarin (καπου 800 ατομα πρεπει να χωραει νομιζω). Γενικα, εχω θετικες εντυπωσεις απο εκει, καλη επιλογη μου φαινεται.

δε πρόκειται να ξανασπαμάρω για το κύτταρο, αλλά ειλικρινά δε ξέρω πως στον πούτσο χωράνε 800 άτομα εκεί μέσα

Υποθετω ρε συ…Παντως κατω απο 600βαλε δεν νομιζω να ειναι.

όχι δε πηγαινε σε σένα, τόσο… Απλά αυτό το 800 το ακούω συνέχεια τελευταία για το εν λόγω μαγαζί

Ε, ο ένας πάνω στον άλλον με πολύυυ στριμωξίδι θα χωράνε…:stuck_out_tongue: Ειλικρινά δεν έχω ιδέα…αν είναι όμως έτσι θα πάω καμμιά ώρα πριν και θα περιμένω…

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τις πληροφορίες! Αυτό ήθελα να ακούσω! Τουλάχιστον δεν είναι υπόγα!:slight_smile:

[B][SIZE=4]Ωραία νέα !!! [/SIZE][/B]

Δε με χαλάει να τους ξαναδώ για τρίτη φορά, κάνουν φόβερα live !!!

ρε μαγκες θα μου πει κανεις τι γινεται? απο κει που ειχαμε λιγα λαιβ το χρονο,τωρα εχουμε απειρα λαιβ τον μηνα!!! 8O8O8O

Aυτά είναι ρε ATHEIST LIVE!!!:yahoo:

με γελούν τα μάτια μου δεν γίνεται, σοβαρά 8O 8O είναι ανάγκη απρίλιο;; ρε γαμώτο 6 συναυλίες απρίλιο-μαϊο; ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΧΑΜΟΣ! :vibrate: :vibrate: